ادای احترام پرداخت به 65 سال پس از وفات می رود ویروسی: ‘من آرزو می کنم من می دانستم که او’

سرگرم کننده اگهی برای یک 65 سال باعث شده است تا ابراز احترامات در رسانه های اجتماعی در حافظه یک مرد به عنوان یک “زندگی” آویزان شل “ثبت نام”.

Randall جاکوبز از شهر فینیکس, آریزونا درگذشت در 4 مارس در سن 65. این هفته یک عکس از روزنامه اگهی های نوشته شده برای Jacobs ویروسی رفته است و پس از آن به اشتراک گذاشته شده در توییتر که در آن شده است از آنجایی که دوست داشت بیشتر از 116,000 بار.

با توجه به اگهی جاکوبز, شناخته شده به دوستان خود را به عنوان RJ و خانواده اش به عنوان عمو Bunky یا Bunkster درگذشت پس از “داشتن یک زندگی است که می فرستاده اند کمتر به قبر دهه پیش از آن”.

توصیف Jacobs به عنوان یک مرد که سوخته شمع “و هر چیز دیگری بود دستی” در هر دو به پایان می رسد, اگهی به یاد 65 ساله خود را برای طنز و بزرگ تر از زندگی شخصیت.

“او صحبت کرد در یک gravelly لهجه محلی از wisecracks, لت و پار استعاره و الهام ناسزا که منعکس آریزونا فرو رفتن میله, کلرادو, دامنه های اسکی و انواع خطرناک موسسات که در آن او خود را صرف روز و شب” ادای احترام می خواند.


Jacobs شد و همچنین بنا به گزارش یک خانواده با مردی که دوست داشت به برادرزاده خود را و کسی که برای او شناخته شده بود “Bunky-isms” که شامل “مشاوره مریم گلی” به “آنچه Bunky می گویند. نه آنچه Bunky انجام دهد.”

وابسته به وفات نیز منعکس شده در طرف دیگر از Jacobs, توصیف او به عنوان “روح لطیف” به رغم خود را “هرج و مرج انرژی و هیستریک جذابیت”.

“یک شب با Bunky می تواند در یک دادگاه احضار و یا در سطح جهانی باقی مانده اما دوستان و خانواده خود را رها کردن هر آنچه که آنها انجام می دهند را به یک سفر برای دیدن او را” وابسته به وفات متحده است. “او لبخند شیطان صفت و هتاک حس شوخ طبعی بودند به اندازه کافی برای سرکوب هر چه احساسات او جرم است.

“او معنی نیست که هر آسیبی که فقط Bunky بودن Bunky.”

وابسته به وفات نتیجه گیری با اذعان به این که “حزب هرگز همان خواهد بود بدون او” قبل از درخواست که به جای گل و کسانی که می خواهند به یاد داشته باشید Jacobs به جای “پرداخت کسی باز نوار تب دود یک کاسه و بدون ترس حک کردن برخی از تازه خطوط از طریق درختان در gnarliest طرف کوه”.

در توییتر هزاران نفر از مردم خود را به اشتراک گذاشته تسلیت به جاکوبز با وجود دانستن او.


“آه خدای من چه جالب زندگی ‘Bunky’ باید به حال و چه عالی obit. مرگ نیست خوشحال وضعیت اما من خودم را به عنوان خندان من آن را بخوانید. من فکر می کنم عمو Bunky شده اند خوشحال” یک فرد است.

یکی دیگر گفت: “من در حال حاضر او را از دست ندهید و من نمی دانم که در مورد او تا پنج دقیقه پیش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>