محاکمه ونزوئلا Citgo شش تاخیر به عنوان ترس اعضای خانواده می خواهند ایالات متحده به انجام بیشتر

عکس خانوادگی

Citgo Corp. اجرایی Tomeu Vadell از سمت چپ دختر کریستینا, همسر Dennysse, دختر, کون گنده, پسر دیگو و پسر در قانون هیز Weggeman ورونیکا شوهر, in Lake Charles La., در روز شکرگزاری 2015, دو سال قبل از دستگیری او در کاراکاس.

مدتها در انتظار محاکمه از Citgo شش — روغن مدیران از جمله پنج شهروندان آمریکایی بازداشت شده در ونزوئلا به اتهام فساد مالی برای بیش از دو سال موفق به باز کردن به عنوان برنامه ریزی شده در چهار شنبه, ترک, ترس اعضای خانواده در تماس با دولت ایالات متحده به انجام بیشتر برای محافظت از خود زندانی پدران و شوهران.

شش نفر از مدیران مستقر در هوستون Citgo Petroleum Corp نفت refiner که قبلا کنترل شده توسط دولت از رئیس جمهور نیکولاس مادورو. کنترل شرکت تغییر سال گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجاز ژوئن Guaidó مخالف به رسمیت شناخته شده به عنوان ونزوئلا حق رئیس دولت توسط ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر به نام هیئت مدیره جدید.

[در ایالات متحده آمریکا در ونزوئلا نفت روسیه یک برنده روشن]

این شش نفر دستگیر شدند و در طول سفر کسب و کار به کاراکاس در ماه نوامبر سال 2017 و پس از اتهام پول شویی, اختلاس, اخاذی با تهدید و شرکت در جرم و جنایت سازمان یافته. آنها رد همه اتهامات علیه آنها مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواستار آزادی فوری آنها هستیم.

مورد پدید آمده است به عنوان یک نقطه مهم از مشاجره بین دولت مادورو و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. مقامات ایالات متحده می گویند مادورو است غاصب است که سرکوب
شکنجه و به قتل مخالفان خود را. آنها را به نام خود بیمارستانها در حال تمام شدن.

حسن نیت ارائه میدهد از خانواده

Vadell در شهر کلن آلمان در ماه سپتامبر سال 2017, سمت چپ و در کاراکاس, ونزوئلا, ژانویه 2019.

در دسامبر 25 ماه خود را به بازداشت یک ونزوئلا دادگاه برنامه ریزی شده خود را آزمایشی برای شنبه. اما وکلا و خانواده گفت: لازم است حمل و نقل را به ارمغان می آورد به دادگاه نشده بود صادر شده توسط در اوایل بعد از ظهر.

وکلای مدافع برای مردان شده اند و خواستار آزادی خود را در چند زمینه با استناد به بی گناهی خود را, اما همچنین این واقعیت است که ونزوئلا قانون اجازه نمی دهد متهمان برگزار می شود بیش از دو سال بدون محاکمه. شکننده سلامت حداقل دو نفر از مردان ذکر شده در درخواست برای انسان دوستانه آزاد کند.

[مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اهداف غول روس نفت برای کمک به ونزوئلا صادرات نفت]

ونزوئلا دولت هیچگونه رسمی اطلاع از مردان محل نگهداری فعلی. اما مقامات ایالات متحده و اعضای خانواده می گویند که آنها دریافت کرده اند که اطلاعات مربوط به مردان منتقل شدند از بازداشت خانگی این ماه به Helicoide بدنام کاراکاس زندان اجرا شده توسط SEBIN ونزوئلا را ترس از هوش ، انتقال Feb رخ داده است. 5 روز رئیس جمهور تهمت دریافت Guaidó در کاخ سفید است.

“نتیجه گیری از نقطه نظر قانونی است که Citgo شش شده اند به زور ناپدید شد گفت:” عیسی لورتو وکیل برای اجرایی Tomeu Vadell. “نه وکیل و نه یکی از اعضای خانواده است و توانسته است به صورت نوشتاری و یا گفتاری تماس با آنها از آنها گرفته شد از بازداشت خانگی است. این یک جنایت علیه بشریت است.”

حسن نیت ارائه میدهد از خانواده

Vadell در آغاز بازداشت او در ماه نوامبر سال 2017, بالا, و بعد از آن.

Tarek ویلیام ساب ونزوئلا دادستان کل نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. ساب نشانه های این ماه است که دادگاه شروع می شود به زودی.

“ظرف مدت 12 روز در آنجا خواهد بود و باز از محاکمه در برابر این افراد که مرتکب جنایات علیه جمهوری بولیواری ونزوئلا” ساب خبرنگاران در کاراکاس در فوریه. 7. “ما در حال صحبت کردن در مورد هیپی, خوانندگان و یا folklorists که در اینجا به یک کنسرت در یک مربع و بازداشت شدند. ما در حال صحبت کردن در مورد اتهام جنایتکاران فاسد و اختلاس از میراث ملی که در حال محاکمه است.”

[دولت ونزوئلا بازداشت Guaidó عمو; مخالفان دولت مادورو را مسئول]

تمام شش مردان — اقدام رئیس جمهور و رئیس اجرایی José Ángel پریرا و معاون رئیس جمهور Vadell, Gustavo کردنس خورخه تولدو داد alirio زامبرانو خوزه لوئیس زامبرانو — متولد شد در ونزوئلا. پنج تابعیت شهروندان ایالات متحده; یکی در ایالات متحده اقامت دائم.

عکس خانوادگی

Tomeu و Dennysse Vadell در روز عروسی خود را, فوریه. 22, 1986, در کاراکاس.

اعضای خانواده متهم مادورو دولت اشتباه دستگیری و زندانی کردن مردان است. اما آنها همچنین با انتقاد از تهمت, دولت, گفت, واشنگتن ساخته شده است آزادی خود را یک اولویت در آن ونزوئلا سیاست است که با تمرکز بر وادار کردن مادورو از دفتر.

“اگر این شش آمریکایی از کانزاس, این ممکن است یک داستان متفاوت” گفت: Cristina Vadell دختر Tomeu Vadell. “من فکر می کنم وجود داشته است برخی از بی میلی از دولت به این است.”

[تهمت ملاقات با líder اما منافع خود را در این موضوع مشکلاتی روبرو]

او گفت: خانواده او بارها درخواست ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن فایده ای نداشت. او ناکامی های به اشتراک گذاشته شده توسط ماریا النا کردنس همسر Gustavo کردنس. او به تازگی ارسال شده تصویری از خود را غیر فعال پسر نوجوان شفاعت با تهمت را به او پدر خانه است.

“من نمی توانم شخصا می دانم که آنچه انجام می دهند چرا که آنها هرگز به من گفت:” کردنس گفت. “اما اگر شما از من بپرسید که آنها انجام می دهند نه به اندازه کافی.”

جان L Mone

AP

Dennysse Vadell با دختر کریستینا و همسرش ورونیکا با یک عکس دیجیتال از Tomeu در فوریه 2019.

یک وزارت امور خارجه نماینده گفت: رهایی بخش مردان یک “اولویت است.”

“ایمنی از آمریکایی ها و آزادی زندانیان کاملا یک اولویت برای دولت است که چرا ما شده اند به طور فعال درگیر در مورد Citgo شش” به گفته این مقام صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس و مهم است. “در دو هفته گذشته ما در دیدار با اعضای یکی از خانواده هایی که بازدید شد و واشنگتن شده است در تماس با دو دولت درخواست برای کمک های خود را.”

این مقام گفت دولت ایالات متحده “همچنان به توسعه خطوط تلاش از طریق کانال های ماندگار به سمت بازیابی امن از این آمریکایی ها. متاسفانه مادورو رژیم همچنان خود را غیر قانونی بازداشت اما بخش ادامه خواهد داد و تلاش های ما به رایگان آنها را.”

[Guaidó باعث تعجب ظاهر خارج از ونزوئلا هجوم سفر بان کی مون به دیدار Pompeo, تظاهرات حمایت در اروپا]

Dennysse Vadell, Tomeu همسر او می گوید دیده است شوهرش سه بار پس از دستگیری او بوده ولی قادر به تماس با او پس از انتقال او به Helicoide. زمانی که او بازدید او در جولای 2018 او می گوید: او شوکه شده بود ظاهر خود را.

“او با استفاده از به وزن 220 و او را به 160 پوند,” او گفت: از خانه خود را در Lake Charles La. “او یک زندانی از جنگ است.”

او متوقف شد.

“ما فقط می خواهیم او را در بازگشت به خانه,” او گفت:.

ماریانا Zuñiga در کاراکاس کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

مدیران برتر آمریکا بر اساس Citgo بازداشت شده در ونزوئلا به اتهام فساد مالی

مادورو می گوید او هنوز هم در کنترل ونزوئلا آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده

ژوئن Guaidó وعده داده شده به صرفه جویی در ونزوئلا است. در حال حاضر شعله او روشن است petering و ایالات متحده خود را حامیان وزن گزینه های خود را.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>