گسترده مطالعه امیدوار کننده واکسن اچ آی وی به پایان رسید در شکست پس از یک تجزیه و تحلیل موقت حاکی از آن بود که هیچ موثرتر از دارونما محققان روز دوشنبه اعلام کرد.

واکسیناسیون شدند و پس از متوقف مستقل نظارت پنل برای “Uhambo” تحصیل در آفریقای جنوبی تعیین شده در Jan 23 که 129 افرادی که موفق به دریافت واکسن توسعه HIV در حالی که 123 بودند که با توجه به دارونما قرارداد عفونت.

“این ناامید کننده بود اما من نه بیش از حد شگفت زده شده توسط آن” گفت: Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) که با بودجه $130 میلیون تحقیقاتی با بنیاد بیل و ملیندا گیتس. “آن نیست و اساسا آن را بیش از خط دروازه.”

سوزان Buchbinder مدیر پیشگیری از HIV تحقیقات برای سان فرانسیسکو وزارت بهداشت بود که درگیر در آفریقای جنوبی بررسی توافق کردند که نتایج “بسیار ناامید کننده است. ما امیدوار بود بر اساس داده ها . . . که آن را مشابه و یا افزایش اثر بخشی در مقایسه با آنچه که ما می خواهم قبل از دیده می شود اما آن را نمی کند.”

محاکمه شروع امیدوار توجه داشته باشید در سال 2016. این آزمایش یک نسخه اصلاح شده از یک واکسن است که تا به حال ثابت شده 31 درصد موثر در 16,000 مردم در تایلند چهار سال قبل از آن — بیش از حد متوسط تاثیر استفاده از کل جمعیت اما موثر به اندازه کافی به حکم مطالعه بیشتر.

ترکیبی از دو دارو بود reformulated برای حمله به این نسخه از ویروس است که گردش در آفریقای جنوبی که در آن نزدیک به 1 در 5 بزرگسالان آلوده به امید افزایش اثربخشی آن به حدود 50 درصد است. که می توانست تولید واکسن ارزشمند برای این دو شرکت سانوفی پاستور و GSK ،

این مطالعه تنها هفتم مقیاس انسانی آزمایش یک واکسن اچ آی وی که به تازگی آلوده 1.7 میلیون نفر در سراسر جهان در سال 2018 با توجه به مشترک سازمان ملل متحد برنامه در اچ آی وی و ایدز است. محققان ثبت نام بیش از 5,400 فعال جنسی مردان و زنان بین سنین 18 و 35.

آنها تقسیم به طور مساوی بین کسانی که واکسن دریافت و با کسانی که دارونما دریافت کردند. پس از حداقل 60 درصد از شرکت کنندگان شده بود ثبت نام برای 18 ماه به اندازه کافی زمان برای واکسن برای تحریک پاسخ ایمنی مستقل نظارت بر هیئت مدیره تعیین واکسن موثر بوده است و توصیه می شود توقف تلاش است. NIAID موافقت.

پانل را افزایش نمی دهد هر گونه نگرانی های ایمنی در مورد واکسن.

در یک بیانیه GSK گفت: این شرکت بود “توسط نتایج نا امید” و “این واقعیت است که توسعه این نامزد واکسن بود که عمدتا با هدف بهره گیری مردم در جهان در حال توسعه است و بعید است ادامه داد در حال حاضر.” یک سخنگوی شرکت سانوفی پاستور بازگشت نیست یک ایمیل به دنبال نظر

دو دیگر عمده آزمایشات انسانی نیز در جریان در حال بررسی یکی دیگر از واکسن رویکرد طراحی شده توسط Janssen Pharmaceuticals, بخشی از مراقبت های بهداشتی لوله Johnson & Johnson. که واکسن طراحی شده بود به عنوان گسترده ای مبتنی بر رویکرد به HIV به جای یک هدف رژیم با توجه به Buchbinder اصلی محقق یکی از دو تلاش های تحقیقاتی.

که مطالعه این است که آزمایش این واکسن بر روی مردانی که رابطه جنسی با مردان و در فراجنسیتی مردم در آمریکای جنوبی و اروپا است. دیگر در حال وقوع است در پنج کشور آفریقایی.

دیگر تلاش برای پیروز شدن به HIV در حال توسعه شامل طولانی اثر تزریقی برای درمان عفونت. مواد مخدر تبدیل شده اند HIV به کنترل ویروس با سرکوب سطح ویروس در خون به سطوح غیر قابل کشف در بسیاری از مردم است. اما برخی از افراد مشکل ماندن روی دارو
.

به طور مشابه Fauci گفت: پل زدن شکاف بین شرایط فعلی و ورود موفقیت آمیز واکسن ممکن است نیاز به دولت به شدت ترویج استفاده از “قبل از قرار گرفتن در معرض ماده” یا دبستان دارو. کسانی که مواد مخدر یافت شده اند تا آنجا که 99 درصد موثر در مسدود کردن انتقال این ویروس حتی در طول رابطه جنسی محافظت نشده و یا داخل وریدی استفاده از مواد مخدر.

ادامه مطلب

این HIV قرص موجب صرفه جویی در زندگی می کند. چرا آن چنان سخت به دریافت در عمق در جنوب ؟

یکی در شش جدید ایالات متحده موارد HIV در افراد بالاتر از 50

افراد مبتلا به ویروسی غیر قابل کشف بارهای نمی تواند انتقال HIV

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im