ترنت ویلیامز عامل خواسته Redskins تجارت او می گوید تیم نیست, مذاکره با حسن نیت

ویلیامز درخواست و ستد می شود در تابستان گذشته و بعد از او گفت: آن بود که رابطه خود را با, پس از تیم رئیس جمهور بروس آلن شکسته و به خاطر او از دست ایمان ردسکینز در آنچه که او به نام botched پزشکی تشخیص یک تومور سرطانی در سر خود را. ویلیامز برگزار شد مقدار زيادي از فصل گذشته بازگشت و در اواخر اکتبر پس از این تیم موفق به مقابله او را در تجارت مهلت و پس از تجربه ناراحتی قرار دادن بر روی کلاه ایمنی خود را در طول یک معاینه پزشکی قرار داده شد در غیر فوتبال آسیب لیست.

در مارس 5, ردسکینز به ویلیامز اجازه صحبت به تیم های دیگر با این فکر که ویلیامز و تیلور می تواند پیدا کردن یک تیم حاضر به او تمدید قرارداد و در نهایت کار کردن تجارت با واشنگتن است. وقتی پرسید که توسط واشنگتن پست در یک پیام متنی که روز اگر او انجام شد با ردسکینز, ویلیامز پاسخ داد: “آره خیلی.”

یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت: واشنگتن تلاش کرده است به تجارت ویلیامز اما نشده است قادر به دریافت یک پیشنهاد خوب به اندازه کافی برای تضمین معاملات دور هفت بار نرم افزار کاسه چپ مقابله با.

یکی بالقوه عامل پیچیده است که ویلیامز که یک سال در سمت چپ یک قرارداد است که او را به پرداخت $14.5 میلیون در این فصل بوده است و به دنبال تمدید قرارداد از هر تیم است که معاملات به صورت او احتمالا در محدوده 19 میلیون دلار در هر سال است. هر تیم که تجارت برای ویلیامز را احتمالا می خواهید به ثبت نام او را به یک قرارداد طولانی مدت قبل از معامله دور قابل توجهی دارایی ها برای او است.

یکی دیگر از عارضه برای ویلیامز یک بند در توافق دسته جمعی است که نمی خواهد اجازه می دهد تا بازیکنان کهنه به دریافت اعتبار برای یک فصل اگر آنها موفق به گزارش به اردوگاه های آموزشی. این به این معنی ویلیامز نمی تواند نگه دارید برای یک ثانیه مستقیم تابستان اگر او امیدوار است برای ضربه زدن به بازار باز به عنوان یک عامل رایگان بعدی offseason.

تیلور بیانیه یک روز پس از ردسکینز معامله دیگری ناراضی بازیکن cornerback Quinton دانبار. واشنگتن پرداخته دانبار بود که خواستار یک تجارت و یا انتشار به Seattle Seahawks در بعد از ظهر دوشنبه برای پنجمین دور انتخاب کنید. در حالی که بازگشت به نظر می رسید نور برای یک بازیکن در نظر گرفته است که یکی از این لیگ بهتر, cornerbacks و این حرکت می تواند دیده می شود به عنوان جدید Redskins مربی ران ریورا آزادسازی ناراضی بازیکن امید ساختمان رختکن فرهنگ دانبار است انجام به عنوان ویلیامز و از دست رفته بخش های بزرگی از قبلی دو فصل با آسیب. همچنین سیاتل مایل به گرفتن یک شات در دانبار با وجود دانبار را تهدید به نگه دارید مگر اینکه او می شود تمدید قرارداد.

ویلیامز نیاز به یک مقدار بزرگتر سرمایه گذاری از یک تیم از $4.4 میلیون دانبار بدهکار است در این فصل است. هنوز تیلور بیانیه بیانگر سرخوردگی که ویلیامز و تیم خود باقی مانده اند تا حد زیادی سکوت که در تضاد با این واقعیت است که دانبار معامله شد پس از شکایت در رسانه های اجتماعی.

در مصاحبه ای در ماه نوامبر گذشته ویلیامز دقیق اختلاف خود را با آلن و گفت که بعید است که او می تواند بازگشت به Redskins.

“در پایان روز, من یک انسان است. من نمی خواهم یک سگ و شما می توانید با کف دست زدن s— از من و من قصد دارم به دوباره صبح روز بعد با من دم wagging او گفت:” پس از آن. “این یک تصمیم آگاهانه. آنها نمی سوزاندن پل توسط حادثه. این چیزی بود که آنها احساس راحت انجام, بنابراین من به احساس راحتی با حرکت بیش از حد.”

به سختی بیش از یک ماه بعد آلن اخراج شد و ریورا استخدام به عنوان مربی. ریورا ساخته شده از چندین تلاش برای متقاعد کردن Williams به عقب می آیند و این دو حتی در ملاقات چهره به چهره در این تیم ستاد. اما تا کنون دو طرف شده اند قادر به رسیدن به یک توافق برای حفظ ویلیامز با ردسکینز و در روز سه شنبه ویلیامز را در کنار تشدید تلاش خود را برای پیدا کردن او را به یک تیم جدید است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im