ریورا نشان داده است که ویلیامز به بازگشت اولویت است. یکی از اولین حرکت پس از استخدام به عنوان Redskins مربی بود به استخدام مربی محترم رایان شنگرف — که ریورا تیم مربی با Carolina Panthers. در آن زمان یک فرد آشنا با این حرکت گفت: شنگرف را استخدام شد و با ویلیامز در ذهن است.

“یکی از رون اهداف بالا است که برای دریافت ترنت بازگشت” فرد گفت. “من می دانم که برخی از ران در حال رفتن به سعی کنید به عقب بر گردیم او.”

ریورا که شروع offseason جلسات برنامه ریزی با ردسکینز مربیگری و سراغ کارکنان دوشنبه احتمالا نیاز به می دانم که به زودی اگر یک ویلیامز بازگشت امکان پذیر است. این تیم نیاز به دانستن این که آیا آن می توانید داشتن هفت-زمان Pro کاسه مقابله با بازگشت در فهرست این فصل و یا اگر آن نیاز به پیش نویس مقابله با چپ و یا پیدا کردن یکی در آژانس رایگان.

ویلیامز یک سال باقی مانده در پنج سال $66 میلیون قرارداد و پس از آن او خواهد بود واجد شرایط به صورت نامحدود رایگان آژانس. واشنگتن می توانید ذخیره کنید $12.7 میلیون در کلاه فضایی اگر آن را معاملات او را, اما همچنین می تواند به از دست دادن آنچه که ممکن است این تیم بهترین بازیکن در موقعیت حق بیمه.

NFL شبکه اول بود به گزارش ریورا و ویلیامز تا به حال شده است در تماس است.

Williams, 31, نا امید شد با ردسکینز در زمستان سال گذشته زمانی که به او گفته شد که رشد او گفت: این تیم پزشکی کارکنان نادیده گرفته بود نداشت و در واقع یک سرطان نادر به نام Dermatofibrosarcoma Protuberans یا DFSP. اگر سرطان بالا است و نرخ بقای او گفت: سرطان نزدیک بود به نافذ جمجمه او و رسیدن به مغز او. او قلم offseason تمرینات قبل خواستار تجارت در اوایل تابستان.

یک بن بست توسعه بین ویلیامز و تیم سابق رئیس جمهور بروس آلن ویلیامز با وی از سوی مامورین که آلن حاضر به تجارت او را از وجود. در نوامبر مصاحبه ویلیامز گفت که او آمد به این تیم قصد بازی در نیمه دوم این فصل است. او اضافه کرد که او حتی به دنبال به جلو به ورود یک کلاه ایمنی که قرار بود برای کاهش ناراحتی از این که هنوز ترمیم زخم از عمل جراحی برای برداشتن سرطان و رفع پوست در بالای سر خود را. او گفت که آلن او را به حال قرار داده شده در NFI لیست Nov. 7 در یک “کینه جو” مجازات نه تنها خود را holdout اما برای انتقاد آلن و تیم پزشکی کارکنان در اکتبر. 31 جلسه مصاحبه با خبرنگاران.

“من نمی بینم که چگونه می توان آن را آشتی” ویلیامز گفت: در ماه نوامبر وقتی پرسیده شد که اگر ارتباط خود را با این تیم می تواند ثابت. “در پایان روز, من یک انسان است. من نمی خواهم یک سگ و شما می توانید با کف دست زدن s— از من و من قصد دارم به دوباره صبح روز بعد با من دم wagging. این یک تصمیم آگاهانه آنها را نمی سوزاند پل توسط حادثه. این چیزی بود که آنها احساس راحت انجام, بنابراین من به احساس راحتی با حرکت بیش از حد.”

آلن که رد ویلیامز اتهامات در زمان اخراج شد روز بعد از این فصل به پایان رسید, به همراه دیرین مربی لری هس.

قبل از تشخیص سرطان ویلیامز و نماینده او صحبت شده بود در مورد تمدید قرارداد با این تیم است. و در حالی که این مذاکرات در طول درگذشت او holdout برخی از تیم NFL مدیران و عوامل بازیکن این باورند که ویلیامز ممکن است در آینده در نظر بازگشت به ردسکینز اگر او می تواند امنیت یک قرارداد جدید.

بیشتر Redskins پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im