وزارت خزانه داری قدرت بیش از 500 میلیارد دلار وام برنامه می شود کلید نقطه چسبیده در coronavirus کمک بیل

خود را به طرح اولیه نام این صندوق به ارزش $208 میلیارد دلار است. اما پس از سراسیمگی از لابی بیش از آخر هفته در سنای آمریکا قانون در حال حاضر برای $500 میلیارد برنامه که جایزه وام به استانها و شهرستانها و همچنین به عنوان کسب و کار با توجه به کپی اخیر ایران پیشنهاد.

این ماده تبدیل به یکی از اصلی logjams فوری در کنگره مذاکرات کمک اضطراری برای اقتصاد آمریکا رو به بدترین حالت آن فاجعه پس از رکود بزرگ در بخشی به دلیل وزارت خزانه داری را گسترده و اختیار بیش از کجا پول می خواهم. رئیس جمهور تهمت و گفت: در حال حاضر او می خواهد پول مورد استفاده قرار گیرد برای نجات کشتی کروز هتل و صنایع ساخت ترجیحات خود را روشن.

“وجود دارد بیش از حد پول بدون نظارت” سناتور. جان تستر (D-Mont.) به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه ،

دموکرات کنگره را خواستار شدند که این قانون شامل guardrails برای جلوگیری از شرکت هایی که دریافت کمک های اضطراری از اخراج کارگران خود را و یا سلب آنها از مراقبت های بهداشتی خود را در میان دیگر می پرسد توسط گروه های کارگری. آنها همچنین balking در دادن Mnuchin آنقدر قدرت به تعیین که شرکت های دریافت کمک.

بخش 4003 این قانون به حساب 500 میلیارد دلار برای “اورژانس امداد و مالیات دهندگان حمایت.” که پول 50 میلیارد دلار را به مسافر خطوط هوایی 8 میلیارد دلار برای محموله هواپیمایی $17 میلیارد دلار برای شرکت های که تلقی مهم برای امنیت ملی و $425 میلیارد دلار برای کسب و کارهای شهرها و ایالات متحده. این لایحه نمی دهد و اطلاعات بیشتری از آن نظر که واجد شرایط برای وام و وام تضمین ترک مقدار زیادی از آن را به Mnuchin.

کنگره دستیاران در هر دو طرف می گویند که آنها نمی خواهد تکان دادن در مورد این مسئله اگر چه سران حزب نشسته اند در اورژانس جلسات یکشنبه برای حل و فصل این بن بست و دیگران و مذاکرات باقی مانده مایع. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: سنا را برای حرکت به رای روز دوشنبه در قانون خواستار آن را “بسیار محکم هر دو حزب” دموکراتیک با وجود خشم بیش نجات مقررات و دیگران.

گرم مبارزه با بیش از کمک های اضطراری برای کسب و کارهای بزرگ زنده دیرینه بحث بیش از وال استریت کمک مالی در طول بحران مالی 2008 که تغییر سیاست آمریکا است. جمهوری خواهان در حال جعل جلوتر با یک طرح است که آنها می گویند لازم است برای صرفه جویی در بخش های بزرگی از اقتصاد از سقوط به دست آورد تا به انتقادات شدید از جمله از درون صفوف خود را.

زمانی که کنگره ایجاد 700 میلیارد دلار دارایی های مشکل برنامه های امداد در سال 2008 آنها ایجاد سطوح مختلفی از موشکافی به اطمینان حاصل شود که پول نیست مورد آزار قرار گرفته و یا اختلاس. به عنوان مثال آن را ایجاد یک گروه از رگولاتور به عنوان به خوبی به عنوان یک گروه از congressionally منصوب کارشناسان به بررسی این وجوه است. قانونگذاران همچنین ایجاد یک بازرس کل ویژه برای بررسی تخلف و موارد متعددی از سوء استفاده شد و در نهایت کشف شده است.

“استدلال بیش از اتصال رشته ها به دولت کمک به کسب و کار در حال حاضر منعکس کننده مداوم واکنش شدید عمومی بیش نجات و کمک مالی از بحران مالی جهانی گفت:” دیوید Wessel یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز. “مشکل اساسی در اینجا این است که عدم اعتماد هر دو توسط مردم و در میان برخی از اعضای کنگره در هر یک از دیگر و در دولت.”

جمهوری خواه پیشنهاد خواهد ایجاد برخی از محدودیت در وام. آن را ممنوع شرکت دریافت کمک از صدور سهام جدید buybacks به عنوان طولانی به عنوان وام باقی می ماند در اثر ارائه پشتیبانی شده توسط هر دو حزب دموکرات و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. این امر محدود کردن افزایش حقوق و دستمزد برای کارکنان که درآمد بیش از $425,000 سالانه برای دو سال. این طرح همچنین می گوید شرکت های دریافت فدرال کمک باید حفظ “اشتغال موجود و سطح از مارس 13, 2020 به میزان عملی” قبل از وام پرداخت شده است به عقب.

“ما برای نجات شرکت های هواپیمایی و یا سایر صنایع – دوره” سناتور. ریچارد شلبی (R-Ala.), رئیس کمیته تخصیص بودجه در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است. “ما اجازه می دهد وزیر خزانه داری را به وثیقه یا تضمین وام به صنایع که عملیات coronavirus شیوع است به خطر افتاده است … این رویکرد اعتصاب یک تعادل مناسب بین ارائه کمک و حمایت از مالیات دهندگان.”

سنا پیشرفت جداگانه اندازه گیری هزینه $350 میلیارد دلار برای شرکت های کوچکتر ضربه سخت coronavirus در حالی که جمهوری خواهان نیز توافق کردند که به برخی از خواستههای دموکراتیک برای تقویت ایمنی net برنامه هایی مانند بیمه بیکاری.

قانونگذاران دموکرات و گروه های کارگری می گویند ایران با برنامه ریزی به مقدار یک “شرکت نجات” است که می تواند پاداش کسب و کار بی مبالاتی و کارگران صدمه دیده. دموکراتیک رهبری درخواست کرده است که بودجه برای شرکت ها شامل حمایت های مربوط به کارگران مانند اطمینان از امنیت شغلی و بهداشت و درمان و حقوق بازنشستگی و 401(k) سهم و همچنین ممنوعیت تخلیه خود قراردادهای معامله.

قانونگذاران دموکرات را تحت فشار قرار دادند برای بخشش وام اگر بیش از 90 درصد از کارکنان شرکت باقی می ماند. آنها می خواهند مقررات است که ماموریت حفظ و نگهداری کارکنان به حقوقی دندان شکایت که سنا اوباما لایحه بیش از حد اتاق تکان دادن است که باعث می شود آن را آسان برای شرکت ها هنوز هم برش کارگران سست است. وزارت خزانه داری را به انتشار نرم افزار معیارهای شرکت ظرف 10 روز از تصویب این قانون است.

منتقدان همچنین با بیان زنگ بیش از شفافیت مقررات در ایران با قانون.

“بزرگ وجود دارد ناخشنودی با چگونه آنها در حال تلاش برای پیشبرد یک پیشنهاد است که می تواند برای شرکت های غول پیکر اما ترک هر کس دیگری پشت” سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه. “ما در اینجا برای ایجاد یک slushfund برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده خود و یا یک دوغاب صندوق برای وزارت خزانه داری قادر به دست را به دوستان خود.”

این لایحه همچنین تنها نیاز به افشای دریافت کنندگان وام در ظرف شش ماه از تصویب. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته اند که آنها علاقه مند در ارائه کمک های فدرال برای کمک به کروز مهمان نوازی و صنايع نفت و گاز در میان دیگران به شدت صدمه دیده و این رکود از ابتدای شیوع. کاخ سفید است پاسخ سوالات که چگونه آن را مقابله با پتانسیل تضاد منافع باید تهمت هتل خواص درخواست برای کمک های اضطراری.

دیگر کارشناسان عنوان خطر برای تخلفات در این برنامه است. وزارت خزانه داری دارای یک بازرس کل خواهد شد که کاوشگر دولت از تلاش و شرکت های مشروع علاقه داشتن رقبای خود را بلافاصله یاد بگیرند که آیا آنها با دریافت کمک گفت: تونی Fratto سابق خزانه داری و مقام کاخ سفید در دوران جورج دبلیو بوش بود. Fratto همچنین گفت: وجود تمایز مهم بین وال استریت بانک که دریافت پول کمک مالی پس از داشتن یک نقش در ایجاد بحران اقتصادی و کسب و کار توقیف توسط coronavirus از طریق هیچ گسل از خود را.

“همه از این است که رفتن به عمومی: وجود دارد هیچ چیز برای پنهان کردن در اینجا و هیچ منافع عمومی خدمت کرده است در گزارش بلافاصله آن را” Fratto گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد شرکت هایی که چیزی اشتباه است. ما در برخورد با شرکت ها با دستور به تعطیل کردن کسب و کار خود را.”

میزان اختیارات واگذار شده به خزانه در قانون است که هنوز هم به احتمال زیاد به تحریک بحث است. پس از سپتامبر. 11, 2001 کنگره به وزارت دادگستری گسترده اقتدار به جبران قربانیان حملات تروریستی است. اما دولت بوش تصمیم کنت فینبرگ یک دموکرات برای نظارت بر تلاش به آن دو حزبی اعتبار.

در طول طرح نجات بانک ها از بحران مالی 2008, کنگره, به وزارت خزانه داری گسترده قدرت را به مجموعه اجرایی پرداخت برای شرکت های مالی دریافت بیشتر مالیات دهندگان کمک. اما کنگره نیز روشن ساخته است که شرکت باید واجد شرایط برای پول فینبرگ گفت.

“این یک بحران بی سابقه و کنگره برای تصمیم گیری چقدر اختیار آن می خواهد به نماینده به قوه مجریه مقامات” فینبرگ گفت.

– راشل Bade کمک به این مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>