وزارت خزانه داری چشم نقش های جدید برای مقامات بالا به عنوان آنها در تلاش برای پیاده سازی 2 تریلیون دلار بسته محرک

تلاش برای تقسیم وظایف است که به خصوص به چالش کشیدن به این دلیل که وزارت خزانه داری تا به حال تعدادی از کلید خالی در سطوح ارشد با Mnuchin ترجیح می دهند به یک زندگی نسبتا لاغر آژانس. در طول بحران مالی در سال 2008 وزارت خزانه داری شد تا حد زیادی به طور کامل و آن را هنوز هم در آورده ده ها تن از دیگر مشاوران. تا کنون خزانه به نظر می رسد به دنبال از درون برای کمک در مدیریت جدید برنامه های امداد رسانی.

معاون وزیر خزانه داری جاستین Muzinich تحت توجه جدی به خدمت در یک نقش پیشرو از جمله کمک به نظارت نزدیک به 500 میلیارد دلار از برنامه است که ارائه کمک های مالی برای کسب و کار شهرستانها و ایالات متحده. Muzinich کار کرده است در گذشته برای مورگان استنلی, EMS سرمایه صندوق و شرکت سرمایه گذاری Muzinich و شرکت. او به طور خلاصه به عنوان یک مشاور به جب بوش قبل از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

وزارت خزانه داری نیز به دنبال به معاون برنت مک اینتاش بازی نقش سرب در این تیم تصمیم گیری چگونه به مسئولیت رسیدگی به شرایط اضطراری فدرال برای کمک به شرکت های هواپیمایی. مک اینتاش به تازگی به عنوان خزانه مشاور عمومی.

دستیار دبیر مایک Faulkender و Bimal پاتل می تواند بازی نقش سرب در نظارت خزانه داری را به دخالت در حدود 400 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام. معاون وزیر دیوید Kautter در ضمن انتظار می رود که به تمرکز بر روی خزانه داری را به تلاش برای ارسال 1200 دلار پرداخت به بیش از 100 میلیون آمریکایی این افراد گفت. مردم صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی دولت مهم است که علنا اعلام کرده و مذاکرات باقی مانده در شار.

عمده تصمیم گیری به پرسنل به عنوان قانونگذاران به نوبه خود از تهیه بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ آمریکا به همان اندازه وظیفه دلهره آور از اجرای آن است. فشار روزافزون بر مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت به کاهش رشد اقتصادی ویرانی های ناشی از کوروناویروس با بخش خرده فروشی اعلام ویرانگر به خصوص اخراج دوشنبه.

رفع اقتصادی درد نیاز فوری مجریه اقدام آلاینده قانون به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه. وزارت خزانه داری خواهد بود و در مرکز آن تلاش ها هر چند از آن است که انتظار می رود با همکاری تعدادی از سازمان های دیگر از جمله فدرال رزرو وزارت کار کوچک کسب و کار دولت و سازمان های دیگر.

در چند روز مقامات وزارت خزانه داری باید تصمیم بگیرد قوانین که تحت آن شرکت ها می توانند برای صدها میلیارد دلار در وام های فدرال; اطمینان چک می رسند به سرعت و تفسیر صدها میلیارد دلار از تغییرات به کد مالیاتی برای کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که تیم او بود صحبت کردن به یک شماره وال استریت شرکت از جمله بلکراک برای مشاوره اما مدیریت نشده ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آن کار خواهد کرد.

کنگره بسته به قانون امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن شامل افزایش مزایای بیکاری و مستقیم چک به بسیاری از مالیات دهندگان آمریکایی. این همچنین شامل نزدیک به 400 میلیارد دلار وام به کسب و کارهای کوچک; a $454 میلیارد صندوق است که می تواند به شرکت های شهرها و ایالات متحده و صدها میلیارد دلار در تغییرات فدرال مالیات کد.

پیشین مقامات وزارت خزانه داری و دیگر مالیات کارشناسان می گویند که وزارت خزانه داری خواهد شد و در صورت متناوب چالش در ایجاد سرعت عظیم جدید برنامه های فدرال برای محافظت از آمریکایی ها از تاثیر اقتصادی این ویروس. که وظیفه ساخته خواهد شد سخت تر کلیدی خالی در ارشد رهبری در خزانه داری و این طبیعت منحصر به فرد از کروناویروس که تهدیدی برای سلامت نیروی کار فدرال موظف به اجرای قانون است.

“همه باید برای جلوگیری از نوازش خود را بر پشت: هیچ کس هر چیزی انجام می شود در عین حال گفت:” داگلاس Holtz-Eakin مدیر سابق دفتر بودجه کنگره و رئیس جمهور آمریکا اقدام فروم و راست متمایل وکالت ، “این همه در مورد اعدام در حال حاضر.”

این وام های فدرال برنامه Muzinich است که انتظار می رود برای کمک به هدایت تبدیل شده است موضوع کافی حزبی بحث به عنوان قانونگذاران دموکرات ابراز نگرانی کرده اند از آن استفاده خواهد شد به قید وثیقه شرکت ها با کمی صعودی برای مالیات دهندگان.

سوال و همچنین نصب بیش از چگونه به سرعت چک به ارزش 1200 دلار خواهد رسید خانوار. Mnuchin گفت: آنها می رسند می تواند در عرض سه هفته برآورد سابق سرویس درآمد داخلی مقامات گفته اند که بعید است به دست آورد.

Kautter خواهد شد که وظیفه اجرای این برنامه در خدمت به عنوان سرپرست کمیسر IRS و به دست آورده ستایش از اعضای هر دو طرف است. اما موفقیت کار خود را می تواند بستگی دارد تا حد زیادی در حمایت چقدر او دریافت از دیگر بخش هایی از دولت فدرال در خطر غرق شدن است.

“آنها را به یک تریاژ تصمیم گیری در مورد آنچه که برای جلب توجه خود را اول است. چرا که اگر شما سعی می کنید به انجام همه چیز را در یک بار, شما در حال رفتن به انجام هیچ چیز در یک بار گفت:” Ryan Ellis, یک محافظه کار مالیات لابی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>