کارل دادگاه خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

الماس شاهزاده خانم کروز کشتی نشسته لنگر در قرنطینه کردن بندر یوکوهاما, ژاپن روز چهارشنبه.

یوکوهاما ژاپن — قرنطینه به مدت دو هفته در یک کشتی کروز ویران شده توسط coronavirus شدگان در هیئت مدیره باید تنها یک گزینه: آرامش خود را حفظ و حمل در.

دیوید هابیل و همسرش سالی هنوز هم لبخند به لب در حال حاضر. دوستان خود آلن و وندی استیل می رویم “بزنید دیوانه” به دام افتاده در کابین خود را — اگر چه آنها می گویند که نگران ابتلا به این بیماری مرگبار. هنوز هم این بود که چگونه Steeles برنامه ریزی شده به صرف ماه عسل خود را.

بسیاری از 2,666 مسافران و 1,045 خدمه در الماس شاهزاده در حال مبارزه برای نگه داشتن روحیه خود را تا پس از لوکس بوش بود و قرنطینه کردن, ژاپنی, ساحل چهارشنبه با مسافران ممنوع خود را به ترک کابین.

شنبه گذشته یک مرد از هنگ کنگ است که تا به حال پنج روز روی عرشه کشتی تایید شد به عنوان داشتن قرارداد coronavirus. روز چهارشنبه با کشتی لنگر انداخت در بندر یوکوهاما ژاپن وزارت بهداشت گفت: نه دیگر مسافران و خدمه فیلیپینی عضو تا به حال آزمایش مثبت است.

“ما باید دو هفته اضافی کروز البته محدود کروز” دیوید هابیل 74 گفت: در یک تماس اسکایپ از کابین خود را. “شما رو به بهترین وضعیت شما نیست ؟ اما من مطمئن هستم که در 10 یا 12 روز زمان من کشیدن مو من خارج است.”

[Coronavirus به روز رسانی های زنده: آخرین روز بحران بهداشت و درمان]

نه مسافران که تست مثبت — دو استرالیایی سه از ژاپن سه از هنگ کنگ و آمریکا منتقل شده اند به بیمارستان اما هیچ کدام در شرایط جدی گفت, ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو. آنها در میان 31 نفر تلقی می شود در معرض خطر بودند که در ابتدا برای بررسی این ویروس در حالی که نمونه های از 242 نفر دیگر هنوز در حال آزمایش است.

برای کسانی که در سمت چپ در هیئت مدیره وجود دارد هیچ ربطی به اما نشستن در کابین خود منتظر وعده های غذایی تحویل داده می شود تماشای تلویزیون و یا یک را انتخاب کنید از یک انتخاب محدود از فیلم بر روی تقاضا. کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به یک بالکن می تواند حداقل نشستن در آفتاب نگاه اقیانوس و صحبت کردن با همسایگان خود است.

اما شما در حال گرفتن هر چیزی واقعا مثبت و یا تشویق به صحبت کردن به آنها” آبل پکتیا میباشد. “این همه دل تنگی و عذاب تا آنجا که به آنها مربوط می شود.

https://twitter.com/simondenyer/status/1225004727118655488″>

هابیل گفت: بزرگترین همدردی با کسانی که محدود به داخل کابین.

شما می توانید تصور کنید ؟ این امر می تواند دوست بودن قفل در کمد لباس آن نمی شود ؟ ” او گفت:. “هیچ هوای تازه. هیچ نور طبیعی است. واقعا باید یک جهنم زندگی برای آنها است.”

دیگر مسافران به tweeting از کشتی و یا صحبت کردن به ژاپنی رسانه ها منعکس اضطراب در هیئت مدیره.

“هنوز هم شوکه شده و ترسیده. اما بهتر است اقدامات احتیاطی. ایمان خدمه و کاپیتان ایم” Yardley وانگ که به توصیف خودش را به عنوان یک مسیحی کارآفرین از هنگ کنگ.

زندگی در هیئت مدیره شده بود سیم پیچ را در روز سه شنبه به عنوان کادر پزشکی رفت و از طریق قایق مصاحبه و تست مسافران با کازینو بسته و شب اصلی سرگرمی نشان می دهد لغو شد.

اما مهمانان هنوز هم جمع شده بودند برای صرف شام و رویدادهای کوچکتر ادامه یافت که در آن مسافران مخلوط ساعت قبل کاپیتان دستور داد تمام مسافران برای رفتن به کابین خود و اقامت وجود دارد.

یک فرد با توییتر رسیدگی @daxa_tw و به tweeting در ژاپن شده است ارسال فیلم و عکس از زندگی در هیئت مدیره.

“همانطور که برای خودم, من می خواهم به فرض که من در حال حاضر آلوده شده است” او در توئیتر خود نوشت.

Hiroko Harima

AP

الماس شاهزاده لنگر کردن یوکوهاما در روز چهارشنبه.

در یک پیام مستقیم به او گفت: او می ترسید تعداد افراد آلوده می تواند رشد قابل توجهی “از آنجا که این کروز که هدف اصلی است اجتماعی.”

“آیا قرنطینه بود یا نه مهم نیست. بسیاری از حوادث ارائه شد. شام شب گذشته بود فقط به عنوان آن معمولا این است که” او گفت:. “من نگران نیستم. من فقط می خواهم برای رفتن به خانه به زودی.”

تماس به خدمات اتاق بدون جواب به عنوان خدمه در تلاش برای ارائه وعده های غذایی عمومی. این بدان معناست که مسافران نمی توانند یک نوشیدنی الکلی.

صبحانه برای بسیاری وارد شده حدود 11 صبح — یک مشکل برای آبل که دارای دیابت و نیاز به غذا خوردن به طور منظم به حفظ سطح قند خون. مسافران دریافت کرده بود فقط یک فنجان قهوه در اوایل بعد از ظهر.

در سفارشات از ژاپن وزارت بهداشت, آنها گفته شده است که آنها مجاز به دود یک مشکل برای وندی استیل 51 ساله پرستار از ولورهمپتون در بریتانیا.

“که crucifying من,” او گفت:.

https://twitter.com/simondenyer/status/1225004983050883072″>

وندی و آلن ازدواج کرده بودند در ماه گذشته; کروز در سراسر آسیا بود که ماه عسل خود را. در حال حاضر وندی, چهره ها در جشن او 52nd تولد on Feb. 11 محدود به کابین خود را. آلن 58 بود که با توجه به شروع یک کار جدید به عنوان یک راننده در فوریه. 10 اما کارفرمای خود را به صبر.

برای ناهار آنها فرستاده شدند نان بیات با ژامبون, گفت, گریه به دور از وعده های غذایی است که تا به حال ارائه شده در طول کروز.

“ما اساسا تحت درمان مانند ما زندانیان و مجرمان در این لحظه این است که چگونه ما احساس می کنیم” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز پایین آمدن tannoy به ما گفتن که ما قصد داریم برای منتشر می شود, بر روی کشتی” او افزود: با اشاره به سیستم آدرس عمومی.

این جفت ارز گفت: آنها با تکیه بر اینترنت و پیام از مسافران دیگر برای پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد. آنها با این حال تاکید کرد که خدمه بوده است “شگفت انگیز است.”

[توکیو المپیک برگزار نگاه نگرانی به عنوان coronavirus پدیده بازی ها]

گذشته از رفتن هم بزنید دیوانه آنها گفت: آنها نگران ابتلا به این ویروس از آنجا که آنها تا به حال به طور عمده اجتماعی در هیئت مدیره با Abels و یک زن و شوهر ایرلندی, ناهار خوری با هم هر شب تا به حال بیمار افتاده.

Negin کمالی, روابط عمومی افسر برای شاهزاده خانم خطوط کروز است که متعلق به شرکت انگلیسی-آمریکایی کروز اپراتور کارناوال گفت پردازنده مهمان تجربه تیم مشغول به کار بود در حال توسعه “در کابین فعالیت ها و سرگرمی” و اضافه کرد که مسافران را مجاز به ترک قایق پس از 14 روز.

دیوید آبل که شروع یک کسب و کار در بازنشستگی خود را به عنوان یک عروسی برگذار شده است در حدود 20 کشتی با همسر خود. او گفت: آنها سه برنامه ریزی شده در این سال زمانی که آنها برنامه ریزی برای جشن سالگرد 50.

آنها از دست رفته خود و خانواده خود را سگ دو یورکشایر الكلاب, بازگشت به خانه در Northamptonshire. اما این تجربه گفت: قرار نیست آنها را خاموش.

“ما واقعا عشق ما کشتی,” او گفت:. این یکی خود را برای اولین بار در آسیا در ویتنام و تایوان و هنگ کنگ و همچنین ژاپن است. “من واقعا لذت می برد کروز. من خیلی دوست دارم به عقب می آیند و صرف یک هفته دیگر یا بیشتر در تایوان است.”

Akiko Kashiwagi کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

توکیو المپیک برگزار نگاه نگرانی به عنوان coronavirus پدیده بازی

در چین به ویروس-آمار heartland, ترس و نفرت در جاده ها به ووهان

“یک چین’ اختلاف معنی یک سردرد بزرگ برای تایوان در coronavirus بحران

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im