‘قطار, پدر,’ اندی Byford نام جدید TfL کمیسر پس از روی لئامت دادن در تلاش برای رفع مترو نیویورک

یک اجرایی راه آهن با نام مستعار “قطار پدر” اعلام شده است به لندن حمل و نقل جدید رئیس.

اندی Byford, 55 خواهد بود مسئول برای اجرای پایتخت اتوبوس و لوله شبکه و جایگزین مایک براون به عنوان £355,000-یک-سال کمیسر حمل و نقل در حمل و نقل لندن (TfL).

آقای Byford از Plymouth, به تازگی به پایان رسید روی لئامت دادن کار برای شهر نیویورک, حمل و نقل, که در آن او مسئول نظارت بر شهر را متزلزل مترو شبکه.

برخی از اعتبار Byford با بهبود سیستم مترو که باعث شد نام مستعار خود را.

او استعفا داد و در اوایل این سال پس از اتهام مخالفت با ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو.

Byford پیوست زیرزمینی لندن به عنوان یک فارغ التحصیل کارآموز در سال 1989 و مشغول به کار در چند نقش مدیریت قبل از خروج در سال 2003.

او طول می کشد کمر در TfL در زمانی که شبکه در مواجهه با یک بحران مالی با توجه به در حال انجام Covid-19 بیماری همه گیر.

در اوایل این ماه TfL دریافت نجات دولت به ارزش £1.6 میلیارد دلار پس از درآمد خود را فرو 90 درصد است.

اعلام حرکت شهردار لندن صادق خان در بیانیه ای گفت: “من خوشحال هستم که به تایید اندی Byford به لندن جدید کمیسر حمل و نقل.

“Covid-19 تا به حال تاثیر عمیقی بر حمل و نقل عمومی در لندن اما اندی به ارمغان می آورد با او به ثروت از تجربه و تخصص به رهبری TfL آن را به عنوان چهره این چالش بی سابقه.

“من مشتاقانه منتظر به کار با اندی ما به عنوان ساخت یک سبزتر شهر پاک و دوستدار محیط زیست از جمله پیاده روی و دوچرخه سواری در قلب خود را بازیابی.

“من می خواهم به رکورد قدردانی من به مایک براون همه چیز را برای او انجام داده برای سرمایه پس از شروع در TfL در سال 1989. من برای او آرزوی بهترین شانس در نقش جدید خود را.”

Byford گفت: “من خوشحال هستم برای گرفتن نقش کمیسر و انتخاب شده اند به رهبری سازمان که در آن من شروع به حمل و نقل حرفه ای بیش از 30 سال پیش.

“در پی Covid-19 گیر همه مقامات حمل و نقل در سراسر جهان نیاز به reimagine چگونه خدمات خود را و پروژه های کمک به امن و پایدار شروع مجدد از اجتماعی و اقتصادی زندگی از شهرستانها به آنها خدمت می کنند.

“این یک چالش بزرگ است اما من می دانم که حمل و نقل برای لندن دارای برخی از بهترین افراد در هر نقطه در جهان است و ما در دیدار با این چالش ها خواهد شد و هم کمک به ساخت حتی بهتر شهر برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im