Tour de France موکول برای پایان ماه اوت

هر دو تور و تنیس را رس-دادگاه مسابقات گراند اسلم در حال بيمناكي از خوشبینی اطراف چیزی از بازگشت به حالت عادی. “ما امیدواریم که این سال 2020 نسخه برنامه کمک خواهد کرد که به نوبه خود صفحه در روز دشوار است که ما در حال حاضر تجربه در سراسر جهان” تور برگزارکنندگان گفت.

فرانسه در یک مستند تا مارس 11 با مدارس به تدریج بازگشایی پس از آن. با این حال, رستوران ها, کافه ها, تئاتر و دیگر کسب و کارهای کوچک بسته باقی خواهد ماند و با وجود انتظار می رود به هیچ جشنواره تابستان قبل از اواسط ماه جولای.

“اخبار بسیاری از ما شده اند در انتظار” کریس فروم از چهار بار قهرمان توییتی. “برخی از نور را در انتهای تونل — با فرض اینکه همه به خوبی می رود.”

این سفر لغو نشده است پس از سال 1946 پس از جنگ جهانی دوم است. آن را نیز برگزار نشده بود در طول جنگ جهانی اول در این مسیر باقی خواهد ماند همان شروع خوب و پایان در پاریس بعد از حلقه را از طریق کوه ها. در علاوه بر این به طرفداران که ازدحام جاده ها, تعداد زیادی از پلیس و دیگر مقامات مورد نیاز در طول مسیر.

“برگزاری این رویداد در بهترین شرایط ممکن در نظر گرفته است ضروری است با توجه به آن محل مرکزی در, دوچرخه سواری, اقتصاد و قرار گرفتن در معرض آن به ویژه برای تیم های که به نفع این مناسبت از دید بی نظیر,” the Union Cycliste ورزش را در بدن حاکم در بیانیه ای گفت:. تقویم خود تماس برای مسابقات قهرمانی جهان به دنبال تور با Giro d’italia و Vuelta a España پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات