وجود دارد نمی شده اند بیش از حد بسیاری از مضطرب زمانی که داور کریگ Pawson منفجر برای زمان کامل در اینجا. اجازه ندهید که اهداف شما احمق – این ممکن است بدترین پروژه راه اندازی مجدد است.

تنها تاتنهام آمد دور با هر دلیلی برای لبخند. 2-0 برنده را به آنها می دهد و اولین پیروزی این متمرکز آخر نگه داشتن آنها را در لمس یک لیگ قهرمانان جلوتر از روز چهارشنبه دور از وسایل. وجود دارد همچنین بزرگداشت هری کین را 200 PL ظاهر برای باشگاه مشخص شده با 137th هدف است. تنها Sergio Aguero می بالد بهتر نسبت.

اما اگر تا به حال یک هدف خلاصه یک مسابقه آن, درب بازکن, عنوان, غرب هام توماس Soucek خراشیده به خالص خود را از یک گوشه در دقیقه 64. هیچ کس واقعا می دانستم که آنچه رفته بود در کمتر از همه Soucek و هیچ کس نشان داد که هر گونه هيجان جشن و یا در غیر این صورت. آن لحظه هیچ کس واقعا افتخار دست کم از یک West Ham جانبی که در حال حاضر که کمی نزدیک تر به بورنموث با بدتر هدف این تفاوت که در حال حاضر آنها را در یک هدف کسری 18.

اگر دیوید مویس می خواستم یک واکنش از خود را 3-0 شکست به گرگ این بود و نه آن. در اینجا بود یک هشتم شکست در گذشته در 11 بازی لیگ برتر; هفتم پی در پی از دست دادن دور از خانه.

که می شود گفت, وست هام شروع درخشان ترین و بلندترین. اگر یک لحظه وجود دارد که محصور شده است که کاملا آن فریاد “نه تنها با تصویب آن را به f****** دروازه بان” از علامت شریف.

هری کین نمرات اسپرز’ دوم (گتی)

آن را بر روی عرشه و در حال حرکت رو به جلو است که آنها قادر بودند به اطراف تاتنهام با سهولت حتی اگر آنها را دیدم نیمی به عنوان بسیاری از توپ قبل از اولین نوشیدنی شکستن با Jarrod بون انجام آنچه او می تواند خاموش جناح راست به نوبت به اشتراک گذاشتن دوباره بجای اول برگشتن هیئت مدیره وظایف با Michail آنتونیو مرکزی رو به جلو است.

شما نمی ماند تا در دسی بل ، و غرب پای کاملا حق انتظار می رود بیش از یک بیت از سر و صدا در یک سقوط قراضه زمانی که آنها صرف بیش از £100 متر در بازیکنان این فصل است. آن را به عنوان اتفاق افتاده است و آنها تنها تا پایان نگران این هدف زمانی که بون زده خارج از نزدیکی پست با 12 دقیقه باقی مانده است.

در آن Heung-min Son تا به حال لحظه ای قرار داده و تاتنهام پیش با یک اعتصاب قبل از نیمه وقت بود که chalked برای یک آفساید برداشت ور و لوکاس مورا – در خط شروع برای اریک Lamela – تلف بهترین شانس مسابقه کشیدن گسترده ای از پست دور در دقیقه سوم از نیمه اول اضافه شده زمانی که او تا به حال زمان و فضا برای انجام بهتر.

با سطح نمرات در شکستن روشن غذای آماده بود که هر دو طرف befitted از انتقال توپ به سرعت. و در حالی که هر دو تا به حال چشمک می زند از قرار دادن که به عمل مکمل آن را با معنی کیفیت ثابت یک پل خیلی دور است.

پابلو Fornals کشیده و گسترده خود و 54 دقیقه بعد از شریف و بون تا به حال به شکل یک فرصت عبور از یک فضای تنگ. پنج دقیقه بعد هری کین موفق به پیدا کردن سمت راست لمس اتمام جذاب ضد حمله. آنتونیو بعد از آن در پاسخ شرم آور هک خالی از ردیف دوم که از طریق قرار دادن بر روی هدف است.

توماس Soucek خود هدف هدیه تاتنهام منجر شود (ایسنا)

شکر خدا یک هدف را رسیدن به حداقل به این بازی متفاوت تلالو. Soucek بود بد بخت مدعی اما عادلانه بود بسیاری از بازیکنان در زمین سزاوار به لکه دار کردن در کنار نام خود را پس از امشب.

دوم با هشت دقیقه به رفتن حل و فصل کراوات و کشتی بازگشت برخی از اعتبار به یک مسابقه فوتبال که تا آن نقطه شده بود یک سری از حوادث است.

وست هام بالا خط یک خطر لازم اما یک حق بیمه پرداخت شد زمانی که او قادر به بازی در کین که شروع به اجرا خود را از نیمه خود را. پایان شد, علمی, 12th از یک کوتاه فصل 26 ساله از پنجم خود را به ضرب گلوله در شب و برای اولین بار در هدف.

خود را جشن فقط در مورد خلاصه آن را در حال سقوط به طبقه به عنوان خسته به عنوان بقیه از ما در آنچه اتفاق افتاده بود امشب. نه طرف را آموخته زیادی در مورد خود, اما اسپرز قطعا استراحت آسان تر است.

با چشم انداز بسیار واقعی از انداختن به منطقه سقوط این زمان فردا خوابی برای وست هام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات