خرید رپورتاژ

تاتنهام مقابل وستهام زنده: تیم اخبار و تازه ها ساخت امشب | مستقلزندگی می کنندبه روز شده شنبه 23 ژوئن 2020 18:53

تاتنهام امیدوار به kickstart یک اجرا از فرم در حالی که چکش در حال تمرکز صرفا بر بقا

در حال بارگذاری…

در حال بارگذاری…

تاتنهام میزبان وستهام در روز سه شنبه شب لیگ برتر kick-off به عنوان خوزه مورینیو را به سمت هدف احیای امید خود را از یک محل اروپا.

اسپرز محروم بودند پیروزی برابر منچستر یونایتد در اولین بازی خود پس از استراحت بعد از برونو فرناندز’ دیر گل از نقطه پنالتی. با این حال وجود دارد دلیلی برای خوش بینی و با تمام قدرت حمله به خط در حال حاضر در رئال مادرید را دفع عنوان Dele Alli در بازگشت از تعلیق.

West Ham تسلیم به بدبختی و شکست در برابر گرگ ها در افتتاحیه خود را ثابت و خیره کردن بشکه از سقوط در حال حاضر فقط در خارج از پایین-سه راه هدف تفاوت دارد. دنبال تمام عمل زندگی می کنند پس از پایان لستر مقابل برایتون:

نیمی از زمان

لی میسون به ارمغان می آورد و نیمه اول به پایان رسید. برایتون به خوبی در بالا برای بیشتر از آن و احتمالا نا امید می شود و نه منجر به خصوص پس از Maupay را پنالتی از دست رفته. آن باقی مانده تساوی بدون گل اما لستر خواهد بود که طرف به دنبال تغییر همه چیز به طور قابل توجهی پس از شکستن.

45+5 min: یک بی دست و پا برای جاستین که مجبور به مقابله با توپ را در جعبه. او سر پشت یک گوشه از آن Vardy می کند دفاعی خود را وظیفه.

45+1 min: خاکستری میدارد Ndidi با ضربه آزاد و شوت او منحرف شده به مسیر Soyuncu. آن را کثیف و دشوار فرصتی برای مرکز بازگشت اما او باید انجام دهید بهتر است تنها مدیریت برای هدایت یک هدر گسترده ای از محدوده نزدیک است.

وجود دارد می تواند شش ساعت از زمان اضافه شده است.

تبلیغات

45 دقیقه: این زمان Stephens برو از راه دور. او نمی تواند خود را به ضرب گلوله از طریق دریا از بدن و لستر روشن با استفاده از Vardy خود را از توپ. او نژادها پایین سمت راست و پایین آورده است توسط Lamptey فقط در خارج از جعبه. اواخر فرصتی برای لستر شاید.

44 min: نزدیک! برایتون کار توپ را به خوبی به لبه لستر جعبه که در آن Mooy دریل پایین شات در هدف. آن را منحرف دقت و از گوشه غوطه دادن یک فرصت به سر منزل از محدوده نزدیک است. جاستین به خوبی به بلوک اما بازدید کنندگان را یکی دیگر از گوشه.

41 دقیقه: تقریبا لحظه ای شرم آور برای رایان که پرتاب توپ به بیرون waywardly و بسیار نزدیک به گرفتار توسط Vardy. رایان بازیابی و به توپ هر چند برای اولین بار.

تبلیغات

دقيقه 40: نیمه اول است petering کردن کمی. آن را یک شب گرم در لستر و آن را یکی دیگر از کسانی که پست-مستند افتتاح 45 دقیقه که واقعا به زندگی می آیند.

کارت زرد

36 min: یکی دیگر از اواخر سنگین چالش می رود در این زمان از Stephens. روشن رزرو و هیچ شکایتی از برایتون ،

کارت زرد

34 min: Lamptey درد است این بار به دلیل دیر چالش از Ndidi که می رود به کتاب است.

تبلیغات

32 min: لستر فقط شروع به بازی با یک کمی بیشتر فوریت فشار بالاتر و کنترل در اختیار داشتن. برایتون هنوز هم نگاه تشکیل شده و راحت ،

30 دقیقه: Vardy درگیر است برای اولین بار به عنوان Chilwell عبور از سمت چپ. لستر را بهترین گلزن تنها می تواند حلقه یک هدر به سمت هدف, هر چند, و رایان ادعا می کند به راحتی.

27 دقیقه: آمار نشان می دهد که لستر هنوز به رکورد تلاش در هدف. که عهد به شروع برایتون ساخته شده اند. آنها نزدیک دوباره هم به عنوان Connolly مسابقات به جعبه و یک شات که Soyuncu می کند درخشان برای به دست آوردن یک پا در و منحرف گسترده است.

تبلیغات

26 دقیقه: اولین حمله واقعی از هر توجه داشته باشید برای میزبان به عنوان خاکستری درایوهای پایین سمت راست پهلو و برنده یک گوشه. استفن سر دور Maddison مجموعه قطعه.

25 دقیقه: Lamptey است که در واقع بازگشت در حال حاضر به لطف مقررات جدید در محل پس از راه اندازی مجدد. خود را قطع و وصله شده است تا او را به خوبی ادامه می دهند.

SUBS

24 دقیقه: یکی دیگر از اجرا تغییر برای برایتون: مارتین مونتویا برای Lamptey.

تبلیغات

SUBS

23 دقیقه: وبستر نمی تواند ادامه دهد ، دافی جایگزین او. و از آن زمان برای نوشیدنی در حال حاضر بیش از حد. بازی آمده است به توقف کامل به دلایل مختلف بیش از گذشته چند دقیقه که احتمالا به نفع لستر با توجه به راه همه چیز داره.

20 دقیقه: آدم وبستر به نظر می رسد که موضوع را با زانو خود را و شین دافی است که آماده خود را بر روی نیمکت. در ضمن Lamptey رفته است و گرفتن برخی از درمان برای یک برش در دهان او. یک زن و شوهر از آسیب نگرانی برای بازدید کنندگان.

18 دقیقه: Mooy طول می کشد مجموعه قطعه و ایوانز برج بالاتر از همه به سر و روشن است. لستر خواهد بود برطرف می شود هنوز هم سطح و تلاش برای رفتن از اینجا.

تبلیغات

17 دقیقه: برایتون اند unfazed با پنالتی از دست ندهید. آنها در این حمله دوباره و برنده یک ضربه آزاد در سمت راست از لستر جعبه. یک شانس برای یکی از Mooy و Mac Allister به شلاق توپ در.

کارت زرد

15 دقیقه: جاستین رفت و به کتاب به دور از مجازات است. آن را دشوار شده است از اینجا شروع کنید برای این جوان پر پشت.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات