خرید رپورتاژ

تاتنهام مقابل وستهام زنده: نتیجه نهایی نمره و واکنش امشب | مستقلزندگی می کنندبه روز شده شنبه 23 ژوئن 2020 22:05

تاتنهام امیدوار به kickstart یک اجرا از فرم در حالی که چکش در حال تمرکز صرفا بر بقا

در حال بارگذاری…

در حال بارگذاری…

تاتنهام میزبان وستهام در روز سه شنبه شب لیگ برتر kick-off به عنوان خوزه مورینیو را به سمت هدف احیای امید خود را از یک محل اروپا.

اسپرز محروم بودند پیروزی برابر منچستر یونایتد در اولین بازی خود پس از استراحت بعد از برونو فرناندز’ دیر گل از نقطه پنالتی. با این حال وجود دارد دلیلی برای خوش بینی و با تمام قدرت حمله به خط در حال حاضر در رئال مادرید را دفع عنوان Dele Alli در بازگشت از تعلیق.

West Ham تسلیم به بدبختی و شکست در برابر گرگ ها در افتتاحیه خود را ثابت و خیره کردن بشکه از سقوط در حال حاضر فقط در خارج از پایین-سه راه هدف تفاوت دارد. دنبال تمام عمل زندگی می کنند پس از پایان لستر مقابل برایتون:

90′ – تاتنهام 2-0 وستهام

Bergwijn مسابقات از طریق, اما نمی توانید یک شات دور و غرب هم به اندازه کافی بدن را به عقب.

پنج دقیقه اضافه

88′ – تاتنهام 2-0 وستهام

West Ham باید یک برنده لیگ پس از روز سال نو و آنها با چلسی بعدی. مطمئنا مویس به نگاه در یک تغییر رویکرد برای این بازی – آنها نمی توانند مثل این بازی دوباره و انتظار می رود را به نفع خود.

SUBS

85′ – تاتنهام 2-0 وستهام

به نظر می رسد بیش از همه در حال حاضر برای وستهام خواهد شد که باید دوباره منتظر نتایج جاهای دیگر برای دیدن اگر آنها اقامت در خارج از منطقه سقوط.

جمع زیر: شکلک برای پسر

تبلیغات

هدف!

هدف! – تاتنهام 2-0 وستهام

و آن را بازی! Lamela محروم می سازد با در اختیار داشتن عمیق در اسپرز نصف می یابد پسر در نزدیکی خط نیمه راه و او فقط به موضوع آن را از طریق میانه برای کین. مهاجم مسابقه را از طریق ضربان Fabianski – دو برای اسپرز و سه امتیاز.

80′ – تاتنهام 1-0 وستهام

به 10 دقیقه آخر. Lamela تقریبا می یابد و باز قبل از کین اختیار از دست می دهد اما بون نتواند به پیدا کردن خود را در مقابله. آن را بسیار باز و بسیار کهنه بسیار فاقد معمول تصفیه شده با کیفیت است که بسیاری از این بازیکنان قادر به.

76′ – تاتنهام 1-0 وستهام

اندرسون دریافت یک گوشه در لبه جعبه و شاخه های پایین به سمت در نزدیکی پست, اما آن را هدف توسط یک زن و شوهر از متری. سیسوکو بسته نرم افزاری بیش از آنتونیو بی ارزش به تن یک ضربه آزاد—و پس از تنظیم قطعه در می آید بون اعتصاب یک تلاش کم در برابر خارج از پست. نزدیک West Ham آمده اند.

تبلیغات

72′ – تاتنهام 1-0 وستهام

20 یا تا دقیقه برای وستهام به آمده تا با چیزی. به عنوان آن می ایستد, آنها خواهید بود به ماندن سطح در نقاط با بورنموث که در منطقه سقوط.

SUBS

69′ – تاتنهام 1-0 وستهام

نوشیدنی و هم برای بقیه.

WHU subs: Lanzini و اندرسون برای Fornals و نجیب

جمع زیر: Bergwijn برای Moura

کارت زرد

68′ – تاتنهام 1-0 وستهام

آه عزیز. زمانی که اذعان اولین بار در این فصل وستهام بازی کرده اند 14 از دست داد 14. نه یک فال برای مویس به عنوان او به نظر می رسد برای دریافت تیم خود در این بازی است. دیویس تعقیب پشت بون و مقابله با اسلاید که به طور کامل نتواند توپ – کارت زرد.

تبلیغات

هدف!

هدف! – تاتنهام 1-0 وستهام

64′ – این یک شمارش خواهد شد و آن را هدف خود برای توماس Soucek! یک گوشه پرش کردن دو یا سه بازیکن و Soucek منحرف آن را در خود درونی پا. هیچ VAR این زمان قطعا – اسپرز منجر شود!

62′ – تاتنهام 0-0 وست هام

فرصت دیگری در انتهای. آنتونیو چفت بر روی یک پاس بلند و ضربه شلاق نیمه شلیک مایل در طول نوار در اجرا. سپس Balbuena باعث مرسوم خطا Lamela مسابقات به جعبه Balbuena تقریبا او به ارمغان می آورد پایین و مهاجم آرژانتینی آتش خاموش-هدف.

SUBS

59′ – تاتنهام 0-0 وست هام

فرصت بزرگ برای اسپرز. یک West Ham گوشه منجر به تاتنهام شمارنده چهار بر سه پسر فید آن را به کین در منطقه…و او پیچ تلاش خود را در سراسر این صورت هدف و یک حیاط گسترده است.

جمع زیر: Dele Alli کردن اریک Lamela در

تبلیغات

58′ – تاتنهام 0-0 وست هام

کین می فرستد یک اعتصاب بیش از نوار در یک end; برنج بازدید منحرف تلاش گسترده ای در دیگر. کمی بیشتر به عقب و جلو در این بازی در این نیمه به عنوان رویکرد ما علامت ساعت.

54′ – تاتنهام 0-0 وست هام

شانس بزرگ برای وست هام. یک حرکت مناسب می بیند بون عبور به Fornals و او نوسانات در توپ…اما نمی گرفتن آن را پاک. به خوبی گسترده ای از هدف و است که می تواند در یک لحظه.

کارت زرد

50′ – تاتنهام 0-0 وست هام

Aurier پایین سمت راست این زمان و عبور در نزدیکی پست; کین تلاش می کند پشت پاشنه پا در هدف اما Fabianski باعث می شود این بلوک در محله های نزدیک و توپ پشت مهاجم و خارج.

لحظه ای بعد او جلب Balbuena اواخر بعد از ترخیص و رزرو شده است.

تبلیغات

48′ – تاتنهام 0-0 وست هام

Dier ناگهان می شکند به جلو اجرا می شود بین West Ham هافبک و فر یک شات در هدف – یک حیاط یا دو گسترده است. یک بیت زیبا از بازی فرصت طلب ،

لگد کردن

نیمه دوم زمان است. ما در جریان است.

خواهد شد که اولین حرکت پس از استراحت ، سه نقطه در اینجا می تواند عظیم برای هر دو طرف است.

تبلیغات

نیمی از زمان

نیمی از زمان

تاتنهام 0-0 وست هام

ترین جریان آزاد نیمی اما آن را به زندگی می آیند با این دو شانس برای اسپرز در نزدیکی شکستن.

45+2′ – تاتنهام 0-0 وست هام

Dele Alli می خواهد یک ضربه آزاد در لبه جعبه پس از یک تئاتر سقوط اما ref علاقه مند نیست. دیویس عبور برای لوکاس مورا در جعبه و خود را یک شانس بزرگ – اما او هدایت آن را گسترده است. تا به حال به آزمون Fabianski وجود دارد.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات