خرید رپورتاژ

تاتنهام مقابل منچستر یونایتد زنده: آخرین نمره اهداف و به روز رسانی به عنوان استیون Bergwijn می دهد اسپرز رهبری | مستقلزندگی می کنندبه روز شده جمعه 19 ژوئن 2020 21:23

این از سر گرفته 2019/20 فصل لیگ برتر همچنان در تاتنهام ورزشگاه

تاتنهام را در منچستر یونایتد به عنوان از سر گرفته 2019/20 فصل لیگ برتر همچنان در شب جمعه.

مارکوس Rashford را در هفته مشغول ساخت تفاوت کردن زمین بود و تقریبا با قدردانی تاثیر تعیین کننده در آن با Hugo Lloris انکار انگلستان مهاجم از محدوده نزدیک است. اما پس از به دست گرفتن ابتکار عمل در بازی اسپرز را شکست و با سرعت و استیون Bergwijn به میزبان منجر شود با جریمه دریبل دربسته در محیط با یک اعتصاب قدرتمند که ricocheted David De Gea و به پشت net. هری مگوایر تبدیل شده بود به راحتی توسط هلندی رو به جلو در ساخت به درب بازکن که نگرانی اوله گونار Solskjaer.

دنبال آخرین به روز رسانی از تاتنهام ورزشگاه در وبلاگ زیر:

تاتنهام 1 – 0 منچستر یونایتد

48 mins: Man Utd شروع نیمه دوم بسیار خوب است. آنها در حال هل دادن تا زمین و نگه داشتن اختیار است اما آنها قادر به شکستن تاتنهام پایین.

تاتنهام 1 – 0 منچستر یونایتد

نیمه دوم: بازی در رزومه و بدون هر گونه تغییرات. Rashford طرفداران توپ به برونو فرناندز که بازده پاس اما Rashford گرفتار آفساید. منچستر یونایتد باید تهاجمی تر بیش از 45 دقیقه.

کلمات خشن از Roy Keane:

تبلیغات

نیمی از زمان

تاتنهام 1 – 0 منچستر یونایتد

45+3 دقیقه: منچستر یونایتد بهترین تلاش را همه می آیند از مجموعه ای از قطعات. Fernandes می فرستد یک گوشه به جعبه وپیش مگوایر اما سانچز پاک خطر است. برونو طول می کشد یک شات از محدوده. این افت و منحرف نشوند اما Lloris آن را پوشش داده است.

سوت می رود تا پایان نیمه اول تاتنهام را سزاوار 1-هدف منجر شود.

تاتنهام 1 – 0 منچستر یونایتد

45 دقیقه: Aurier طول می کشد مشاغل شات از لبه جعبه. Mishits در آن به طور کامل و آن را می فرستد به خوبی گسترده ای از هدف است. سه دقیقه به آن اضافه شود در این نیمه.

کارت زرد

تاتنهام 1 – 0 منچستر یونایتد

42 mins: دن جیمز به سمت راست از جعبه و Dier می آید در سراسر به او را به چالش. او shoves James کردن توپ است و گرفته شده توسط Man Utd جناح او قبل از تخلیه آن است. جیمز می رود در این کتاب است.

تبلیغات

تاتنهام 1 – 0 منچستر یونایتد

39 mins: Man Utd را فشار دهید تا زمین اما قادر به پیدا کردن یک نهایی توپ را به مهاجمان. Rashford منتقل شده است به میانه با رزمی بر روی دکمه سمت چپ. لوک شاو تلاش می کند برای پیدا کردن Rashford در جعبه اما توپ پاک by Dier.

تاتنهام 1 – 0 منچستر یونایتد

36 mins: McTominay برنده هدر برای پاک کردن یک تاتنهام گوشه. پیروزی اسپرز در بازگشت توپ و پسر را دریافت و آن را در جناح چپ. او آن را می دهد به Lamela که شاخه اما توپ به بیرون می رود برای یک هدف و پا زدن. اسپرز را به حرکت در دقیقه است.

تاتنهام 1 – 0 منچستر یونایتد

33 دقیقه: De Gea نجات خود را! منچستر یونایتد در حال گرفتار در شکستن دوباره. Aurier در حق ارائه یک صلیب به پست دور که در آن پسر در انتظار است. پسر در آن دیدار با یک ضربه سر به گوشه ای دور و سلتاویگو در امتداد یک دست به نکته توپ بر روی نوار. این است که بیشتر آن را دوست دارم.

تبلیغات

تاتنهام 1 – 0 منچستر یونایتد

30 دقیقه: فرد طول می کشد یک مرد یونایتد ضربه آزاد از سمت راست. او اهداف Rashford در وسط صلیب یکی خوب و تاتنهام تقلا برای روشن شدن توپ را به گوشه ای. اسپرز را منجر شود اما ایران همچنان یک تهدید.

هدف!

تاتنهام 1 – 0 منچستر یونایتد – Bergwijn

27 mins: هدف! سرعت و قدرت ترکیب برنده برای استیون Bergwijn. او دریافت توپ و اجرا می شود در هری مگوایر. Bergwijn طول می کشد توپ گذشته منچستر یونایتد کاپیتان و به جعبه. او ضربات قوی شات در De Gea که خود دست به توپ اما قدرت ضربه توپ را می فرستد به پشت تور.

تاتنهام 0 – 0 منچستر یونایتد

24 mins: این بازی است که برای متوقف اجباری نوشیدنی شکستن خیلی به غم وغصه از گری نویل در آسمان تفسیر ورزشی. بازیکنان سهولت بازگشت به نوسان از چیزهایی که با جیمز مصرف در دیویس. جیمز برنده نبرد و عبور توپ به Rashford. عبور overhit می رود و بیش از Rashford ،

تبلیغات

تاتنهام 0 – 0 منچستر یونایتد

21 mins: نجات دهد! James Wan و Bissaka کار در جناح راست برای گرفتن توپ به Fernandes او نقش اولیه توپ را در جعبه و سانچز طرفداران آن در. توپ می افتد به Rashford که شاخه! Lloris چوب از پای چپ خود را و متوقف می شود ،

تاتنهام 0 – 0 منچستر یونایتد

18 mins: منچستر یونایتد برنده شدن در یک گوشه. برونو فرناندز آن طول می کشد برای هدف رزمی در نزدیکی پست. Aurier می شود وجود دارد اول قرار می دهد و توپ را برای یک تکرار. Fernandes طول می کشد آن را دوباره اما پسر پاک خطر این زمان.

تاتنهام 0 – 0 منچستر یونایتد

15 دقیقه: پسر شاخه حدود 30 متری از هدف است. او نمی رسید آن را به خوبی و De Gea قاشق تا توپ. Lamela با این نسخهها کار راه خود را به یک بیت از فضا در سمت چپ. او باز به خوراک توپ را به کین در جعبه و توپ منحرف می آید و به De Gea به جای.

تبلیغات

تاتنهام 0 – 0 منچستر یونایتد

12 دقیقه: Lamela مبارزات به گذشته فرد و McTominay در وسط زمین و داور قوانین را به نفع خود. اسپرز ارسال رایگان لگد کردن جناح راست و Bergwijn برنده یک پرتاب در. نه طرف واقعا تهدید به هدف نشده است. De Gea و Lloris داشتن یک زمان آسان از همه چیز.

تاتنهام 0 – 0 منچستر یونایتد

9 mins: رزمی خط تا شات از محدوده. او باز خود را به ساقه اما پسر nips در از پشت به توپ او.

تاتنهام 0 – 0 منچستر یونایتد

6 دقیقه: پسر طرفداران توپ به پای Lamela که تبدیل آن به سمت هدف است. او می گذرد به کین که شیارهای آن را به سمت راست از جعبه برای Aurier. Aurier به نظر می رسد برای عبور توپ اما شاو بلوک های آن را برای یک گوشه.

تبلیغات

تاتنهام 0 – 0 منچستر یونایتد

3 دقیقه: ایالات پیروزی یک ضربه آزاد به سمت چپ از جعبه. برونو فرناندز طول می کشد آن را به سرعت در تلاش برای گرفتن تاتنهام خاموش نگهبان. Rashford هدف است به عنوان توپ است رهبری کند. آفساید پرچم در برابر Rashford.

لگد کردن

تاتنهام 0 – 0 منچستر یونایتد

لگد زدن: Man Utd شروع بازی آنها برنده یک پرتاب در جناح راست قبل از Bergwijn برنده یک ضربه آزاد برای اسپرز.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بارtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات