مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این اولین بزرگ-شش بازی برگشت بود “آموزش بازی” اشکالی ندارد اما تنها در حس که آن را احساس مانند یک حمله v دفاع مته. که این الگو در کل 1-1 قرعه کشی در بین منچستر یونایتد و تاتنهام و تا حد زیادی رانده و تصمیم گرفت با دو هافبک خلاق: برونو فرناندز و پل پوگبا.

که اوله گونار Solskjaer را مسلما باید چه خوزه مورینیو نمی, اما آن را نیز به معنای ایالات حال همه از توپ و تقریبا همه از این بازی. Fernandes زد بازی به ثمر رساند و کلید آن هدف نهایی از طریق یک ضربه پنالتی شد اما میلان, درخشش زمین که آن را به دست آورده. تمام اتصالات بیش از حد.

از طریق که این هافبک یادآوری ایالات چقدر آنها در واقع از دست رفته او و آنچه که او به ارمغان می آورد در حالی که ارائه یک هیجان انگیز تر تصویر برای آینده است. این چیزی است که ممکن است ممکن است.

تصویر برای اسپرز در ضمن همچنان به نگاه کمی یکنواخت و خسته کننده حتی با هری کین و پسر Heung-حداقل بازگشت اگر چه مشخص بود که نه – اما به خصوص زبان انگلیسی به جلو بودند در بیشترین.

شما می توانید می گویند مشابه در مورد مرد-از-این-لحظه مارکوس Rashford که نمی تواند کاملا بهترین خود را در لحظات نادری در بازگشت از یک مصدومیت.

چه شما نمی توانستم بگویم این بود که اسپرز سزاوار تر. آنها را با این, حتی اگر آن را درست اواخر مجازات برای یک Fernandes سقوط لغو شد.

اخیر الگوی این بازی هنوز کاملا نمی شده است به گونهای اما آن را به طور کلی درگیر یک طرف نشسته و در انتظار به پانچ سوراخ در طرف دیگر. ایران تا به حال موفقیت های بیشتر با آن از اواخر سال پس از آن قابل توجه بود آنها خیلی بیشتر تحمیل اوایل. این اثر از یک بازیکن مثل Fernandes.

پرتغالی می کند اعمال حمله بیشتر سبک ها در ایالات متحده و آن را به معنای آنها تحمیل بازی خود را در تاتنهام. که با این حال تمایل به کاملا متناسب با مورینیو.

اسپرز را بیشتر ایستادن قوی فراتر از آن است که شانس Fernandes فر در Rashford.

از آن تحت فشار و ایستاده شروع بسیار کلی حس مورینیو را در کنار ناگهان منفجر شد. و یا به جای استیون Bergwijn فقط شتاب.

مارکوس Rashford قبل از kick-off (گتی ایماژ)

آن را واقعا به عنوان اگر آنها می خواهم را فراموش کرده ام برای دفاع و یا نگه داشتن توپ در حس بسیار واقعی. متحد شدند و فقط گرفتار توسط Bergwijn اساسی صراحت. هری مگوایر تبدیل شده بود بیش از حد به راحتی David de Gea مورد ضرب و شتم بیش از حد به راحتی.

آن را سخت بدانید که بیشتر به سرزنش اما دروازه بان واقعا می تواند انجام شود بسیار بهتر است با یک شات بود که مسلما شدید اما هنوز هم مستقیم به او. متحد شد و برای 10 دقیقه بعد به عنوان شکننده به عنوان De Gea دست و اسپرز احساس فرصت است. با کلید مهاجمان به دنبال به طور کامل مناسب هر چند آنها نمی تواند آن را.

آن نیست تا زمانی که الگوی اولیه بازگشته بود که شاید اجتناب ناپذیر پس از آن بود که ایران با تمام توپ واقعی بازیکنان در قبل از لود کردن و حتی بیشتر در میلان. در حالی که آنها تا به حال مناسب بازیساز مثل Fernandes چیدن بسیاری عبور اسپرز در همان موقعیت به حال یک دونده مانند اریک Lamela. نیست که لزوما به انتقاد مورینیو یا سمت خود را, اما این اطمینان حاصل شود که بسیاری از این مسابقه که قرار بود به آنها واگذاری ابتکار عمل نشستن و دفاع.

پس از آن بود.

Bergwijn جشن هدف خود علیه ایران (گتی)

این روش همیشه شامل بیشتر از درصد و این امر می تواند آموزنده برای دیدن xG ارقام در دو شانس بزرگ آنتونی رزمی تا به حال در نیمه دوم. یکی را دیدم او را Fernandes’ به طور معمول خوب پاس کمی بیش از حد سست به اجازه Eric Dier خوبی رهگیری. دیگر تو را دیدم یک acrobatically مبارز نجات از Hugo Lloris.

ایران ممکن است به ضجه و زاری کردن که کسانی که شانس سقوط نمی کند به Rashford با توجه به میزان موفقیت در سیاست این هفته, اما او هنوز هم نیست در جسمی بیشترین. رو به جلو ممکن است انجام داده اند بهتر است که با اولین فرصت که Fernandes تا بینهایت ایجاد شده و نمی توانید خیلی روی هدر که به نظر می رسید راه اندازی برای او.

آن را به جای کاهش یافت و به یکی دیگر از بازگشت بازیکن به پیشنهاد ابتکار و خلاقیت نیاز است. میلان در آمد و مجموعه ای خاموش. سریع خود را در حق دعوت Dier به یک جهش و هافبک در زمان فرصتی برای رفتن پایین.

این نرم بود اما احتمالا درست است. وجود دارد هیچ چیز در مورد نرم Fernandes’ مجازات به عنوان او حفر آن را به گوشه.

آن را کاملا مستقیم ترکیبی بین دو هافبک بود اما اتصالات آنها دو بازیکن به طور مستقیم مسئول هدف از آنها تفاوت بین تیم های.

آنها بودند که چرا ایالات سزاوار تر و قطعا سزاوار خود را نقطه. اسپرز در همین حال به دنبال مستحق لیگ قهرمانان جایی که آنها دست خوش پیشامد میشه دور از. و این که نزدیک به وسط جدول بدون یک هافبک مثل ایران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات