تاتنهام بازیکن مجروح در ‘وحشتناک’ سرقت در خانه اش

“با تشکر از شما برای همه پیام” Alli که تبدیل بیش مدار بسته فیلم از این حادثه به پلیس توییتی شنبه شب. “تجربه وحشتناک اما همه ما خوب در حال حاضر. قدردانی از حمایت.”

سارق شده اند دستگیر و تحقیقات در جریان است. با توجه به گزارش پلیس (از طریق بی بی سی) افسران احضار شدند “در حدود ساعت 00:35 BST در جمعه 13 مارس به گزارش یک سرقت در آدرس مسکونی. دو مرد را به دست آورد ورود به ملک را به سرقت برده و موارد طلا و جواهر از جمله ساعت قبل از فرار. دو مرد از سرنشینان در اموال دچار جزئی صورت صدمات پس از حمله. آنها نمی نیاز به درمان در بیمارستان.”

Alli در نظر گرفته شده است یک افزایش استعداد جوان در تیم تاتنهام اما چهره مجازات از فدراسیون فوتبال برای اسنپ چت تصویری که او در آن ارتباط یک مرد که به نظر می رسد آسیایی به کروناویروس در ماه فوریه است. آن را نشان داد او با پوشیدن یک ماسک صورت در فرودگاه و خروج از سالن و بزرگنمایی به سمت مرد و سپس با تمرکز بر یک بطری ضد عفونی کننده دست. Alli حذف آن و عذرخواهی کرد و گفت: “نبود و من متوجه شدم که بلافاصله و در زمان آن را. من خودم اجازه و باشگاه. من نمی خواهم به شما بچه ها به این تصور که از من به خاطر آن نیست خنده دار است.”

لیگ برتر پاک شده است برای بازگشت ژوئن 1.

“ما شده اند ارائه شده است حمایت از ما به دل و کسانی که منزوی با او” Hotspurs در بیانیه ای گفت. “ما را تشویق هر کسی با هر گونه اطلاعات برای کمک به پلیس با تحقیقات خود به جلو آمده.”

در ماه مارس تاتنهام مدافع بلژیک خانواده دزدیدند در knifepoint در حالی که او در آلمان و بازی در لیگ قهرمانان بازی. چهار دزد در بلکلوا وارد خانه اما چپ Vertonghen همسر و دو فرزند آسیبی نرساند.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>