Toronto Blue Jays گزارش بازی خواهد شد بسیاری از بازی های خانگی خود را در پیتسبورگ

این تیم به دنبال یک مکان جدید به بازی پس از دولت کانادا روز شنبه با رد طرح Blue Jays به بازی بازی های خانگی خود را بدون طرفداران در تورنتو با استناد به نگرانی در مورد عبور از مرز برای سفر و بازی در “مکان های که در آن خطر ابتلا به [رمان coronavirus] انتقال باقی مانده است.” که در سمت چپ این تیم با زمان کمی برای پیدا کردن یک خانه جدید ورزشگاه با توجه به MLB فصل به طور منظم کوتاه به 60 بازی به دلیل رمان coronavirus همه گیر — شروع پنج شنبه (تورنتو فصل, درب بازکن, در جاده ها در برابر Tampa Bay Rays جمعه است).

جیز آبی’ اولین بازی خانگی این است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29 در برابر جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن.

PNC پارک دیده می شد به عنوان یک جایگزین ایده آل برای آبی جیز به دلیل برنامه خود را همپوشانی تقریبا کاملا با دزدان دریایی پیتسبورگ. در حالی که دو تیم به اشتراک گذاری برنامه ریزی شده در صفحه اصلی تاریخ جولای 29, آنها را دوباره انجام این کار تا سپتامبر. 8. جیز آبی در حال برنامه ریزی برای بازی در واشنگتن در ژوئیه 27 و 28 و می تواند به سادگی بازی وجود دارد دوباره در ژوئیه 29 و 30 اقدام به عنوان تیم اصلی برای سری دوم

دیگر دو مجموعه از با هم تداخل دارند تاریخ سپتامبر. 8-9 و هفت. 21-24 زمانی که جیز آبی در حال برنامه ریزی برای میزبانی نیویورک یانکیز. با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز باب Nightengale آن بازی برگزار خواهد شد در نیویورک با تورنتو به عنوان تیم اصلی.

در روز سه شنبه, Blue Jays outfielder Randal Grichuk به خبرنگاران گفت که این تیم مالکیت آگاه بود, بازیکنان در مورد سه گزینه برای تورنتو خانه بازی: PNC پارک مرغ انجیر خوار پارک در کمدن متری در بالتیمور و Sahlen زمینه صفحه اصلی کلاس AAA بوفالو Bisons.

“ما شنیده ایم بوفالو. ما شنیده بالتیمور احتمالا. ما شنیده ایم پیتسبورگ احتمالا” Grichuk گفت.

“برای این لحظه من شنیده ام نه در یک محل مشخص به بازی نشده است. این نوع هنوز هم در هوا. که دیوانه است این نزدیک به باز کردن روز است. خوشبختانه ما شروع به در جاده ها است. اما این چیزی است که ما در حال شنیدن. امکان پیتسبورگ یا بالتیمور. بدترین حالت بوفالو.”

بازیکنان ترجیح لیگ برتر استادیوم بیش از یک بوفالو, Grichuk گفت: از آنجا که دومی فاقد امکانات بازیکن — سرد و گرم وان های مدرن و وزن و آموزش, اتاق, برای مثال از یک MLB ballpark.

به گزارش آسوشیتد پرس جیز آبی نیز در نظر گرفته خود را بهار مرکز آموزش در Dunedin, Fla., اما رد این ایده به دلیل افزایش تعداد coronavirus موارد در آن دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de