گردباد rip از طریق ما به عنوان ایالت های جنوبی صورت طوفان شدید

یک سری از گردباد پاره پاره از طریق چند متحده در یکشنبه عید پاک با طوفان شدید انتظار می رود در سراسر بسیاری از جنوب ایالات متحده با توجه به گزارش های بالقوه باعث تخریب به عنوان ملت جنگ جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

در تگزاس خدمات ملی آب و هوا تایید حداقل یک گردباد نزدیک به 50 مایلی شرق Austin به عنوان یکی دیگر خطرناک تر گردباد نقل مکان کرد به سمت شهر مونرو لوئیزیانا در 45 مایل در ساعت.

آب و خدمات گفت: بزرگترین خطر برای طوفان های قوی فرار از شرق و جنوب شرقی لوئیزیانا, آرکانزاس در سراسر گسترده swathes از می سی سی پی و آلاباما و به غرب گرجستان است.

“این می تواند یک روز بسیار دشوار آب و هوا-حکیم” می سی سی پی, فرماندار تیت ریوز گفته ساکنان در Facebook ارائه شده است.

“لطفا آب و هوا آگاه,” او اضافه شده است. “با توجه به پرداخت. من می دانم که این طوفان که از طریق آینده می تواند خطرناک باشد. ما می توانید ببینید قابل توجهی بادها. ما همچنین می توانید ببینید قابل توجهی گردباد از طریق آمدن می سی سی پی است.”

در ظهر آب و هوا خدمات در بیرمنگام گفت: رادار نشان داد طوفان قوی در حال حرکت به آلاباما از می سی سی پی.

آب و هوا گفت: خدمات گسترده تر منطقه از شرق تگزاس به سواحل شرق بود حداقل یک “حاشیه” خطر طوفان.

شدید آب و هوا — تأثیر بالقوه به عنوان بسیاری از 95 میلیون آمریکایی در سراسر کشور — می آید به عنوان ما تلفات برای این بیماری همه گیر کوروناویروس پیشی بیش از 20 ، 000.

خیلی از کشور بود و در عین حال زندگی می کنند و به نوعی از اقامت در خانه سفارشات با ایالت های جنوبی مانند فلوریدا اخیرا اعلام کرد خاموش شدن ناگهانی از رستوران ها و کسب و کار در تلاش برای کاهش سرعت نرخ انتقال و نگه داشتن بیمارستان محلی سیستم در ظرفیت.

طوفان شدید نیز آورده اخیر گردباد به آرکانزاس, ایلینوی, آیووا و ویسکانسین به عنوان مقامات محلی گزارش داد ده ها تن از ساکنان آسیب دیده.

طوفان نیز تخریب چندین ساختمان مزرعه و آسیب دیده و حداقل دو خانه در نزدیکی Sherrill آیووا و Potosi, Wisconsin.

وجود دارد بدون آسیب گزارش شده اما برخی از دام کشته شدند که انبارهای شد زدم در یک مزرعه.

در شمال ایلینوی یک گردباد است که لمس کردن در روستایی Ogle County نزدیکی شهر اورگان بود در زمین برای حدود 10 دقیقه با توجه به خدمات ملی آب و هوا هواشناس Gino Izzi. بدون آسیب گزارش شده است.

بادهای تند و ممکن است گردباد خانه های آسیب دیده در جنوب غربی ایندیانا شهر Newburgh. یک نفر بود که بستری برای جراحات جزئی با توجه به Warrick County Sheriff مایک وایلدر.

گزارش اضافی توسط AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de