ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی بیانگر عدم اطمینان در مورد بازیابی با وجود تهمت اعتماد به نفس

“نگاه, آن را واقعا سخت به مدل یک ویروس یک بیماری همه گیر دوست دارد که ما را دیده اند و نه برای 100 سال” Kudlow گفت: در سی و رویداد زندگی می کنند. “اعداد در آینده خوب نیست. در واقع آنها کاملا بد در اکثر موارد. اما ما شاهد برخی از براق کننده ها شاید … وجود دارد بسیاری از شکستگی در اینجا. وجود دارد بسیاری از مشکلات در اینجا. وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب در اینجا. این یک وضعیت بسیار دشوار است.”

Kudlow را با سخن گفتن نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق شعار از “فوق العاده” بهبود اقتصادی ممکن است این تعبیر استفاده می شود توسط برخی از مشاوران ارشد خود را به عنوان آنها مقابله با بحران و مشکل داده است. روز پنج شنبه وزارت کار گزارش داد که 2.4 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته با نزدیک به 39 میلیون پرونده مدعیان پس از همه گیر شروع چکش اقتصاد ایالات متحده در ماه مارس است.

رییس جمهور در این هفته پیش بینی سریع بهبود اقتصادی گفت: در اوایل ماه آوریل آن را “مانند یک کشتی موشک.”

“من فکر می کنم آنها پیش بینی بسیار سریع جستن به عقب. منظورم اینه که من زیادی خوش بینی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این هفته.

این حزبی دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده است نرخ بیکاری بالای 10 درصد برای سال 2020 و 2021. نرخ بیکاری بود 3.5 درصد در ماه فوریه شروع به پریدن کرد اما به 14.7 درصد در ماه آوریل است. وال استریت تحلیلگران به طور مشابه, پیش بینی نرخ بیکاری می تواند باقی می ماند در 10 درصد در پایان این سال حتی با کمک های اضافی بسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرده است یک “V شکل” بهبود اقتصادی — که در آن اقتصاد به سرعت پرش به عقب به آن قبل از دولت — و ذکر مداوم قدرت از بازار سهام است.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک ‘V.” من فکر می کنم آن را به فوق العاده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته است. “بازار سهام است و نه بسیار کوتاه از آن با تمام است که ما را از طریق رفت … و این بدان معناست که بسیاری از مردم به دنبال به گفت:” ما در حال آمدن به عقب.’ و ما در حال آمدن به آن سطح است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به دوباره به بیشتر از آن سطح است.”

Kudlow گفت: توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن را پیش بینی از یک V-شکل بازیابی بلکه hedged پیش بینی خود را با گفتن “V” می تواند در اشکال مختلف آمده است. بسیاری از پیش بینی از جمله CBO را پیش بینی آنچه که برخی از اقتصاددانان گفته اند که بیشتر شبیه به یک “Nike swoosh” است که در آن می تواند به خوبی به 2021 یا فراتر از آن برای بهبود اقتصادی خود را به سطح قبل از coronavirus.

“شما می توانید خود را در مقابل. وجود دارد در مقابل. وجود دارد کمتر در مقابل,” Kudlow گفت. “وجود دارد combos از ما و در مقابل.”

Kudlow همچنین اذعان کرد که نرخ بیکاری می تواند بالاتر از 10 درصد در روز انتخابات در ماه نوامبر در حالی که ابراز خوش بینی آن خواهد بود پایین تر است. “اگر بمانم با CBO آنها در حال رفتن به بسیار دشوار اعداد” Kudlow گفت.

Kudlow همچنین با اشاره به بازار سهام افزایش تقاضا برای خرید و فروش ماشین, افزایش گاز و قیمت نفت نرخ بهره پایین و تقاضای مسکن عنوان “به دنبال بهتر است.” بسیاری از کسب و کار در ماه مه نیز بازگشایی به عنوان متحده کاهش بهداشت عمومی محدودیت Kudlow گفت.

“آن قطعی نیست, رابرت. من اول مرد اعتراف کند که” Kudlow گفت: پست رابرت کاستاریکا.”من میگم این glimmers, نگاه اجمالی از یک کمی از امید و رشد. و ما را ببینید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>