توییت ارسال شده توسط حساب برای یکی از تیم های درگیر شامل یک عکس از آن بازیکنان ایستادن برای سرود ملی قبل از روز دوشنبه 1 بازی از سری. فرستاده شده در حالی که بازی بین حیاط قراضه Dawgs و USSSA غرور بود و در جریان حیاط قراضه tweet برچسب زده مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر رسیدگی در حالی که گفتند “هر کس احترام به پرچم!”

این توییت به سرعت حذف شده اما نه قبل از اینکه تصاویری از آن را ذخیره و منتشر آنلاین. در میان کسانی که به اشتراک گذاری tweet بود حیاط قراضه و تیم المپیک ایالات متحده outfielder Haylie McCleney نوشت که در رسانه های اجتماعی “ما ممکن است ایستاده در این عکس اما ما مطمئن شوید که به عنوان جهنم نیست ایستاده بود.”

گفتن حیاط قراضه او را “هرگز ارتباط خود را با سازمان دوباره” McCleney افزود: “من خجالت می کشم. من دل شکسته. من بیزارند. … سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. تن ناشنوایی بر این باور نکردنی است!!!!!!!”

Kelsey استوارت یکی از تعداد انگشت شماری از بازیکنان در حیاط قراضه و تیم المپیک گفت: در توییتر “من صدمه دیده است … من منزجر هستم … به عنوان یک بازیکن سافت بال من نیست … نه با بیانیه ای مثل این … اگر شما را درک نمی کنند نژاد پرستی و آنچه که قرار بود در ماه گذشته. این … این از آن است.

“این همان چیزی است که ما شده ایم در تلاش برای تغییر.”

از آنجا سابق San Francisco 49ers کارفرمایی کالین Kepernick الهام همکار NFL بازیکنان و ورزشکاران در سایر رشته های ورزشی در سال 2016 به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی نسبت ناروا بوده است مکرر و شدید منتقد از کسانی که در تظاهرات. در پی قتل جورج فلوید و متعاقب آن اعتراضات گسترده مسائل که Kaepernick تلاش برای جلب توجه باید پشت سر هم به خط مقدم ملی گفتگو و تلاش های خود را به دست آورده اند به لذت بیشتر.

به نوبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است به تکرار مخالفت خود را با pregame تظاهرات برگزار شده توسط ورزشکاران است. او به تازگی گفت: “ما هرگز زانو زدن به ما سرود ملی یا بزرگ ما آمریکا پرچم” و اضافه کرد “من فکر می کنیم که برنده نبرد با NFL.”

توییت از استوارت و McCleney در میان یک تورنت از خشم و غم و اندوه ریخت مطرح شده توسط اعضا — شرکت اعضای سابق — از حیاط قراضه و همچنین به عنوان توسط USSSA غرور و دیگران در سافتبال بانوان جامعه بیش از سه روز گذشته. از 11 حیاط قراضه که بازیکنان نیز در سال 2021 تیم المپیک حداقل 10 ارائه شده انتقاد از تیم tweet به مغلوب ساختن پیشی جستن.

این کاربر استوکس حیاط قراضه دیگر بازیکن سیاه و سفید ارسال یک یادداشت طولانی سهشنبه که در آن او گفت: “هرگز در تمام بازی های حرفه ای و یا حتی زندگی من شده است به طوری که صدمه دیده است. … من احساس خیانت خجالت منزجر و عصبانی.”

داشتن تصاویر ارسال شده در دوشنبه عبارت “این نیست که ما” بسیاری از بازیکنان بازگشت به رسانه های اجتماعی شنبه برای به اشتراک گذاشتن یک پیام آغاز شد که “این ما: آگاهی است. توانمندسازی. وحدت.” در این پیام همچنین اعلام کرد: “ما در اینجا به یک جرقه لازم است تغییر در سافتبال بانوان جامعه به دست آوردن و به اشتراک گذاشتن دانش در مورد نژادی و بی عدالتی در جهان ما است.”

کهنه المپیک گربه Osterman نوشت در پست خود که حیاط قراضه بازیکنان ترک این تیم هم به دلیل توییت “بود حساس و تن ناشنوا” و آنها احساس “استفاده می شود به عنوان مهرههای سیاسی برای شخص دیگری دستور کار است.”

“ما یک فرصت بزرگ را به عنوان ورزش بیسبال دارای توپ نرم, می گویند” نگاه ما بدانند چگونه آن را در کار و بازی سافتبال و به مردم ورزش در حال حاضر و متاسفانه که ربوده شد و از ما دور” Osterman 37 ساله که به کمک آمریکا و برنده مدال طلا در سال 2004 و نقره در سال 2008 قبل از ورزش را کاهش داده و تا تابستان آینده بازی ها در روز سه شنبه گفت. “تمرکز تبدیل شده است چیزی جز آنچه که ما در واقع تلاش برای انجام در این زمینه است.”

با توجه به بازیکنان توییت ارسال شده توسط کانی ممکن است مدیر کل مستقر در هوستون حیاط قراضه Dawgs پس از این تیم آغاز به کار در سال 2015. نیویورک تایمز گزارش داد که در ستیز postgame جلسه روز شنبه با تیم او ممکن است ادعا که “تمام زندگی مهم است.” که عبارت است غالبا استفاده شده است برای کاهش, اگر نه موضوع را با پیام های سیاه زندگی ماده در حرکت است و ممکن است در گزارش تکرار آن نمی تواند بیش از در اتاق قفل است.

“شما موفق به درک دیدگاه من گفت تمام زندگی موضوع” استوکس نوشت: روز سه شنبه. “شما موفق به احساس من درد زمانی که شما گفت که در مقابل هر کس که شما را از همه مردم در یک وضعیت ناراحت کننده در این لحظه شما موفق هنگامی که شما سعی در توجیه آنچه گفته شد.”

برخی اشاره کرده اند که یک حیاط قراضه بیانیه در ژوئن 2 که در آن شرکت متعهد به “با” سیاه و سفید جامعه شامل این عبارت: “ما معتقدیم سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به عنوان انجام تمام زندگی می کند.” در این بیانیه همچنین ذکر شده است که فلوید خانواده “پنجه نرم می کند برای صلح درک و پایان دادن به هرج و مرج و خشونت و تخریب است.”

ممکن است ارائه شده و نظر عمومی از دوشنبه. حیاط قراضه را بلافاصله پاسخ شنبه به یک درخواست برای نظر.

مشاهده این پست در Instagram

این با ما است. دوشنبه توییت فرستاده شد از ما سابق سازمان حساب است که احساسی نقل مکان کرد و بسیاری از مردم در مقابل راه. ما در یک موضع و راه می رفت. چرا ؟ به این دلیل که صدای جیر جیر بود حساس و ناشنوا تن. چون ما به عنوان مهرههای سیاسی برای شخص دیگری دستور کار است. موضع ما در زمان حال هیچ چیزی برای انجام با پرچم یا سرود. من همیشه برای پرچم و ادامه خواهد داد. اما من نه برای کسی که صحبت کردن برای من. ما سعی می کنیم برای توانمند سازی زنان برای پایه برای اعتقادات خود به یادگیری به استفاده از صدای خود را. ما انجام دادیم. ما به عنوان یک تیم متحد باید برای استفاده از این لحظه به آگاهی توانمندسازی و وحدت است. این با ما است.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط گربه Osterman OLY (@catosterman) در

USSSA غرور هم نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر نداشت اما انتشار بیانیه ای که در آن گفت که آن بازی ها “شده اند به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.”

“ورزشکاران ما به این تصمیم به اتفاق آرا و پس از در نظر گرفتن بسیاری با بازیکنان از حیاط قراضه Dawgs تیم” USSSA غرور گفت. “در حال حاضر ما در حال قرار دادن فصل ما در انتظار برای منعکس کردن و تعیین بهترین روش برای حرکت رو به جلو به عنوان یک جمعی. … ما باقی می ماند متعهد به حصول اطمینان از هر کس بدون در نظر گرفتن رنگ و یا عقیده و احساس می کند مورد استقبال ما است و این ورزش به عنوان یک کل است.”

این تیم اجرا شده توسط ایالات متحده تخصصی ورزشی در انجمن (USSSA) که قبلا شناخته شده بود به عنوان ایالات متحده آهسته زمین سافتبال بانوان انجمن اما rebranded پس از آن شروع به نظارت بر حوادث در ورزش های دیگر از جمله سرعت زمین سافتبال. این USSSA است که مقر آن در فضای ساحل ورزشگاه پیچیده در Viera, Fla., که در آن مجموعه با حیاط قراضه آغاز شد اما پرتاب شد به آشفتگی قبل از روز شنبه برنامه ریزی شده بازی 2.

“من نمی توانم هر چیزی اتفاق می افتد قبل از شنبه” سابق حیاط قراضه بازیکن متحد Carda یکی دیگر از اعضای تیم آمریکا روز چهارشنبه گفت به فلوریدا امروز “و است که می تواند یک کشش نوع بدانند تدارکاتی قطعات این همه با USSSA.”

Carda اضافه کرد که او و هم تیمی داشتن افراطیترین خود را از قراضه حیاط شد “هنوز هم در روند بدانند فقط مرتب کردن بر اساس آنچه که ما در حال رفتن به انجام این کار و می پوشند.” با اشاره به Dawgs لباس پوشیده دوشنبه, او گفت: “بدیهی است که ما در حال پوشیدن آنها را دوباره.”

دو تیم استفاده می شود در ملی Pro Fastpitch لیگ اما رفته مستقل در سال های اخیر است. در علاوه بر این به زمان سری آنها برنامه ریزی شده به بازی هر یک از دیگر دوباره در فضای ساحل ورزشگاه در ماه جولای و سه سری شده اند و برنامه ریزی شده در ماه آینده در حیاط قراضه پیچیده در Conroe Tex.

احتمال کسانی که بازی در حال بازی با حیاط قراضه به عنوان میزبان در حال حاضر به نظر می رسد بسیار کم نور است. روز چهارشنبه یک گروه از سرعت زمین در باشگاه اعلام کردند که بیرون کشیدن از اوایل ژوئیه رویداد در حیاط قراضه تسهیلات که ویژگی های 10 زمینه.

“این تصمیم به اذعان صدمه بسیاری از بازیکنان و مربیان احساس توسط نظرات اخیر ساخته شده توسط رهبری حیاط قراضه Dawgs برنامه” یکی از کسانی که در باشگاه تاج سه گانه ورزش در بیانیه ای گفت. آن افزود: “ما معتقدیم حساسیت و تن هستند مواد تشکیل دهنده مهم احترام. از طریق ورزش ما می تواند کمک به متحد کردن بسیاری از صداهایی که سزاوار حمایت در حق خود را به اعتراض و تماس برای تغییر مورد نیاز به عنوان میلیونها نفر از مردم به دنبال راه های جدید برای عدالت است.”

با توکیو المپیک به تعویق افتاد تا 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که همچنین باعث لغو این سال کالج زنان جهان سری بازی های بین حیاط قراضه و USSSA غرور شد به ویژگی های برخی از ترین سطح بالا و ستاره نکردم و سافتبال بازی های برگزار شده در این تابستان.

این مسابقات نیز ارائه بازیکنان بسیار مورد نیاز حمایت های مالی خود را برای ورزشکار حرفه اما Carda گفت: “در این نقطه, آن را در مورد بیسبال دارای توپ نرم, آن را در مورد بازی یا هر یک از آن.”

“این قطعا بزرگتر,” او گفت: ESPN. “ما بازی یک بازی کنید و سعی کنید و تاثیر آن راه ؟ ما انجام یک سری? … با هر آنچه که ما تصمیم به انجام چه مراحل که در آن ما می تواند فوق العاده عمدی با آن و ایجاد یک واقعا تاثیر بزرگ با آنچه که ما در حال تلاش برای گفتن در مورد آنچه اتفاق افتاده است؟”

اما المپیک و باشگاه خود را به هم تیمی های ادامه آن را تقریبا به طور قطع نمی توان با هر گونه دخالت بیشتر از حیاط قراضه. استوارت اعلام کرد (از طریق ESPN) او “هرگز بازی” که سازمان دوباره داده می شود که “اعتماد به طور کامل شکسته شده است.”

“بسیاری از مردم فکر می کنم آن را در مورد پرچم, اما آن را در مورد پرچم ندارند. این واقعیت است که او پیش بینی مشاهدات و دیدگاه های سیاسی خود را در آمریکا و” استوارت گفت: ممکن است. “او صدای ما دور زمانی که هیچ کس در مورد آن را می دانستند.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات