مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

اوکلاهما دانشگاه ایالتی در حال اجرا پشت Chuba هوبارد گفته است که او نمی خواهد بازی را برای مدرسه پس از مربی مایک Gundy دیده می شد با پوشیدن یک تی شرت تبلیغاتی یک راست اخبار شبکه است که پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هوبارد توییتی که او هرگز انجام هر کاری برای دانشگاه مگر اینکه وجود تغییرات ایجاد شده پس از Mr Gundy شد در تصویر بالا نابودسازی با OAN که مخفف یک امریکا اخبار.

سمت راست شبکه, تاسیس شده در سال 2013 است که اغلب ذکر شده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و شناخته شده است برای هل دادن تئوری های توطئه و ادعاهای دروغین.

در اخیر جورج فلوید تظاهرات OAN به دروغ ادعا کرد که لوله بمب کاشته شده در یادبود جنگ کره در واشنگتن دی سی و دروغ پیشنهاد 75 سال تحت فشار قرار دادند به زمین توسط افسران در بوفالو, نیویورک, حال روابط به ضد facist سازمان Antifa.

عکس از آقای Gundy و دو پسرش نوشته شده بود به Facebook شد اما پس از آن مشترک به توییتر توسط CBS روزنامه نگار Kyle باشه.

بعد از دیدن که آقای Gundy حال فرسوده تی شرت هوبارد در توئیتر خود نوشت: “من نه برای این..این کاملا نسبت به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است.


“من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند.”

هوبارد, است که از, آلبرتا, کانادا تا به حال یک سال بسیار موفق در کالج فوتبال و یک تیم آمریکایی در کنار نام بزرگ 12 بازیکن تهاجمی از سال با توجه به ESPN.

موضع خود را با دانشگاه شد و ستایش دیگران در بازی از جمله Baltimore Ravens در حال اجرا بازگشت عدالت تپه و ایالتی اوکلاهما هم تیمی و هم اتاقی آمین Ogbongbemiga.

تپه توییتی در پاسخ به هوبارد پست: “OSU دو و میدانی و دانشگاه نیاز به تغییر عمده. 100 ٪ پشتیبانی brotha.”


Ogbongbemiga پاسخ به صدای جیر جیر کرد و گفت: “من با او!”

صحبت در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه آوریل در یک تلفنی با خبرنگاران آقای Gundy بحث برانگیز تایید کرد که او به تماشای OAN.

“این یکی در امریکا اخبار. و پس از آن طراوت بود. آنها فقط گزارش اخبار. هیچ تفسیر. وجود ندارد و نظرات در این. وجود دارد باقی مانده است. هیچ حق است. آنها فقط گزارش های خبری,” او گفت:.

“و من به تماشای آنها هفته گذشته به دلیل به آنها داده می شود به ما خبر داده و ما اطلاعات بیشتری به عقیده من برخی از نکات مثبت در حال بیرون آمدن. به طوری که طراوت بود.”

مستقل در تماس است این دانشگاه از نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات