قبلا بالا چشم انداز که می خواستم به جست و خیز کالج, اما هنوز هم بازی رقابتی مجبور به رفتن به خارج از کشور برای یک سال به دلیل NBA نیاز به بازیکنان به 19 سال در طول سال از این پیش نویس است. RJ همپتون و LaMelo توپ پنج ستاره در استخدام 2019 دبیرستان, کلاس, بازی های برگزار شده در استرالیا لیگ ملی بسکتبال در طول 2019-20 فصل و انتظار می رود که در دور اول میدارد در سال 2020 NBA پیش نویس است.

سبز خواهد شد پیوستن به یک “انتخاب تیم” است که چند نقطه فهرستی از نخبگان دبیرستان بازیکنان خواهد شد بازی یک کاهش می یابد, برنامه یاهو ورزشی گزارش شده است. این تیم هیچ وابستگی با NBA حق رای دادن و بازیکنان را وارد کنید سال بعد پیش نویس فقط به عنوان آنها را اگر آنها به حال شده است یک-و-انجام, کالج بازیکنان. سبز سطح موفقیت در نظر گرفتن جهش از دبیرستان به این “انتخاب تیم” به NBA احتمالا تاثیر چگونه دیگر بازیکنان جوان درک زنده بودن این مسیر است.

“این است که یک دیوانه, تجربه ای هیجان انگیز برای من و خانواده من” سبز گفت: در یک ویدیو. “بسیاری از فرصت هایی که آمد. اما نهایی پایان هدف این است که برای رسیدن به NBA.”

اشعیا تاد پنج ستاره استخدام یک بار متعهد به میشیگان گفت: او نمی خواهد بازی بسکتبال کالج در فصل آینده خواهد بود و به جای بازی حرفه ای. تاد با توجه به ورزشی است که انتظار می رود به ثبت نام NBA G لیگ مقابله و پیوستن به این “انتخاب تیم است.”

در اکتبر 2018 G لیگ معرفی مفهوم یک حرفه ای مسیر برای نخبگان دبیرستان چشم انداز ارائه $125,000 برای فصل پنج ماهه اما تا به حال این بازیکنان نیست شانس بازی برای تعیین تیم. G لیگ همچنین بنا به گزارش بدهد سبز یک بورس تحصیلی کامل اگر او می خواهد برای کار به مدرک دانشگاهی و ارائه خواهد شد دیگر فرصت های رشد.

“این رفتن به یک مقدار زیادی از فشار اما در همان زمان من فکر می کنم من آن را اداره کند” سبز گفته ورزشی یاهو. “من شده است با دست زدن به این توجه پس از کلاس نهم, بنابراین من بسیار به آن استفاده می شود. من یک دایره کوچک است که نگه می دارد من سر راست است. من فکر می کنم من خوب خواهید بود. امیدوارم همه چیز راست می رود به طوری که بازیکن می تواند این مسیر در آینده است.”

سبز گفته ورزشی یاهو بود که او تصمیم به رفتن به کالج او را انتخاب کرده اند Memphis, مربی سابق NBA ستاره پنی Hardaway. Auburn, اورگان و دانشگاه ایالتی فلوریدا در میان مدارس دیگر در مخلوط سبز که ارشد خود را سال پرکار برای آمادگی در نپا کالیفرنیا. سبز شد رتبه شماره 3 به طور کلی جذب توسط 247Sports و شماره 2 توسط رقبا. وی در بخشی از ایالات متحده مدال طلا-تیم برنده در 2019 بسکتبال زیر 19 جام جهانی 2018 بسکتبال U17 جام جهانی.

“ما هیجان زده به استقبال یک بازیکن و یک فرد از Jalen این کالیبر به NBA G لیگ” G لیگ جمهور Shareef Abdur-رحیم در بیانیه ای گفت:. “او نشان دهنده نسل بعدی بازیکنان NBA و ما نمی تواند بیشتر هیجان زده به او توسعه مهارت های حرفه ای خود در لیگ ما. Jalen خواهد آموخت که از NBA-کالیبر مربیگری و بازیکن توسعه کارکنان به عنوان او شروع خود را حرفه ای بسکتبال سفر در NBA G لیگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات