جولای 6, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

بالا مدیران تایید تلفنی برای پلیس اصلاحات یکی دیگر از نشانه ای از حرکت در این موضوع

پس از هفته ها از صداقت پشتیبانی از نژادی, عدالت, شرکت های بزرگ امریکا است که wading را به بحث بر سر پلیس اصلاحات خواهان در کنگره به تصویب دو حزبی پلیس تجدید ساختار قبل از اوت زنگ تفریح و حمایت بان کی مون در chokeholds به جز زمانی که نیروی مرگبار موجه است یک پلیس ملی سوء رجیستری و تغییرات دیگر.

توصیه هایی از کسب و کار میزگرد که نشان دهنده مدیران ارشد از 193 شرکت های بزرگ می رسند که جمهوری خواهان و دموکرات ها در faceoff بیش از رقابت صورتحساب برای پلیس اصلاحات.


[امریکا نژادی حساب]

در میان تظاهرات قتل جورج فلوید در پلیس بازداشت رهبران کسب و کار تحت فشار فوق العاده ای از مردم و کارکنان خود را به اقدام عملی برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند فراتر از تعهدات خود در رسانه های اجتماعی.

مجموعه ای از توصیه های نمایندگی اولین گام توسط رهبران کسب و کار برای شرکت در پلیس اصلاحات.

“ما می دانیم که ما در خارج از ما سنتی منطقه از تجربه و تخصص” AT&T مدیر عامل Randall Stephenson که منجر BRT نژادی عدالت و عدالت فرعی در عادلانه عدالت در مصاحبه ای گفت:.

“اما این یک معامله بزرگ است. آن را مؤثر در جوامع ما. آن را مؤثر در اقتصاد ما. آن را مؤثر کارکنان در یک واقعا راه بزرگ است.”

کسب و کار لابی گروه پشتیبانی از ایجاد یک پلیس ملی سوء رجیستری که حفظ سوابق انضباطی از افسران و کمک به اطلاع رسانی استخدام گیری.

اما در آن داده های جمع آوری شده تنها در واحد سطح می شود ساخته شده در دسترس عموم به جای تصمیم فردی مأموران اجرای قانون’ سوابق جستجو در این مکان به عنوان خانه دموکرات لایحه پیشنهاد.

در موضوع “بدون دست کشیدن حکم” در BRT تماس برای “بالا بردن استاندارد” برای خود استفاده کنید و نیاز به داده های گزارش; دموکراتها از لایحه ممنوعیت آنها در موارد دارو در سطح فدرال و شرایط اجرای قانون بودجه بر ممنوعیت این عمل در موارد دارو در سطح ایالتی و محلی. ایران بیل در ضمن نیاز به تنها که دولت و محلات به گزارش اطلاعات به دادستان کل در استفاده از آنها.

“من می خواهم بگویم آن نوع از پیاده روی پایین وسط” گفت: لوری رابینسون یک استاد جرم شناسی دانشگاه جورج میسون که co-ریاست جمهور باراک اوباما نیروی کار در قرن 21 پلیس و صحبت با کسب و کار میزگرد در مورد توصیه های آن است.

“من فکر می کنم هر چیزی شبیه به این بحث است و این واقعیت که آنها شده اند به این باید بگویم آنها سزاوار برخی از تجلیل چرا که هر طرف در حال رفتن به ناراضی با آنها را برای انجام کار بیشتر در جهت خود را. . . . اگر آنها می تواند کمک به ارنج زدن کنگره به عمل قدرت بیشتر به آنها.”

رهبران کسب و کار را صریح و روشن از مواضع برخی از مسائل در پلیس اصلاحات از جمله فعالان’ تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” و یا منحرف کردن بودجه از بودجه به برنامه های خدمات اجتماعی.

و نه کسب و کار میزگرد نگاهی به موقعیت در “واجد شرایط ایمنی” در دکترین حقوقی است که سپر افسران از دعاوی تفاوت کلیدی بین این لایحه که به تصویب رسید توسط آمریکا در هفته گذشته و پیشنهاد معرفی شده توسط ایالت و سناتور ” تیم اسکات (R-S. C.) که دموکرات ها مسدود شده و از پیشرفت.

“ما نمی آمد به این ضرب المثل که در آن معامله ما را به این گفت: آنچه که نشان دهنده اصلاحات” استفان گفت.

کارشناسان پلیس بازسازی و نژادی سهام گفت: آنها استقبال دخالت رهبران کسب و کار اما پرسش در مورد اینکه آیا برخی از پیشنهادات رفت و به اندازه کافی دور.

از جمله توصیه های “در حال سر و صدا مگر پایدار کمپین در اطراف آن گفت:” فیلیپ Atiba Goff, استاد John Jay College of عدالت کیفری و از بنیانگذاران مرکز پلیس سهام. “اگر این است که یک باز, ارائه, تبریک می گویم به این دلیل که کسب و کار میزگرد نشده است و انجام این نوع از چیزی. اگر این تلاش به بحث و گفت این چیزهایی که هر کس موافق است . . . که یک چیز متفاوت است.”

داگ McMillon مدیر عامل شرکت خارج شده و رئیس کسب و کار میزگرد گفت: این گروه در کمیته نژادی عدالت را به طور منظم به “حفظ فشار بر همه ما دوباره با تغییراتی که ما می توانیم در داخل شرکت و همچنین به عنوان به طور گسترده تر برای نفوذ در این سیستم است.”

این سازمان در حال برنامه ریزی برای اجرای یک رادیو دیجیتال و مبارزات انتخاباتی آگهی خواستار اقدام پلیس در بازسازی و قصد دارد برای تعامل با نمایندگان مجلس در سطح ایالتی و محلی. همچنین خواهان سنا به بحث اسکات لایحه در طبقه.

این BRT را توصیه می آیند کمتر از یک سال پس از این سازمان گفت: شرکت های دولتی باید انجام بیش از فقط به حداکثر رساندن سود برای سهامداران یک حرکت است که مطرح شده است و انتظارات مدیران اجرائی برای تعامل بیشتر در بحث های سیاست های مانند تفنگ کنترل تغییر آب و هوا و مهاجرت.

استفان گفت: کمیته صحبت با بیش از 20 نفر از حقوق مدنی جامعه گروه پلیس شهرداران و کارشناسان حقوقی برای کمک به تدوین مواضع خود.

Goff گفت: به اندازه کافی وجود ندارد ويژگی به توصیه های یک پلیس سوء رجیستری برای او را به می دانم که دقیقا همان چیزی است که به آن معنا. “آن را نمی توان مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل کاملا در راه است که ما می خواهیم . . . اما شما می توانید از آن استفاده کنید برای جلوگیری از بد یا عادت بد ماموران از ادامه به حرکت از یک بخش به بخش” او گفت:.

کسب و کار میزگرد را توصیه و همچنین تماس برای حداقل decertification استاندارد در سطح فدرال که راهنمای فرایند چگونه متحده تصمیم بگیرد که آیا به لغو صدور گواهینامه و یا مجوز یک افسر پلیس است.

ست استوتون یک استاد در دانشگاه کارولینای جنوبی مدرسه از قانون گفت که ایده مهم است زیرا از چقدر متحده متفاوت است وقتی که می آید به decertification. او گفت که پس از دهه 1960 حدود 30000 افسران شده اند decertified اما حدود نیمی از آنها شده اند و تنها در سه ایالت: فلوریدا و جورجیا و کارولینای شمالی است.

“آن را نمی کند چرا که آنها بدتر این دلیل است که اکثر ایالت ها بسیار محدود decertification فرآیندهای,” او گفت:.

توصیه هایی استوتون گفت: “من فکر نمی کنم آنها در حال بیرون رفتن در اندام اینجا و نشان می دهد هر چیزی را دیوانه که نیست پیشنهاد شده است.”

اما او افزود: “من فکر نمی کنم این پیشنهاد فقط می پردازد خدمات لب به ایده اصلاحات. من فکر می کنم آن را در تعامل با برخی از اساسی سیاست های پیشنهادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول