ریو دو ژانیرو — هنگامی که Marília de Barros سیلوا شنیده می شود گزارش می دهد که به طور گسترده ای محبوب فوتبال برزیل باشگاه فلامنگو بود امضای قرارداد یک بازیکن برای تقریبا 17 میلیون یورو ($18.6 میلیون) او احساس غم و اندوه — بلکه خشم.

برای یک سال او شده است تلاش بیهوده برای رسیدن به یک راه حل با ریو دو ژانیرو باشگاه پس از او پسر نوجوان آرتور Vinicius کشته در آتش سوزی که فرا گرفته خود را در خوابگاه این تیم آکادمی برای بازیکنان جوان.

De Barros سیلوا می گوید او بی اعتقاد بیش از مبلغ پرداخت شده برای این تیم ، او می گوید آن کوتوله مقدار که او و مدافع عمومی دفتر تا به حال شده است در تلاش برای دریافت Flamengo به پرداخت غرامت برای از دست دادن پسرش امیدوار کننده مدافع که تا به حال بازی برای برزیل را زیر 17 تیم.

شنبه یک سال پس از این آتش سوزی کشته شدند 10 از فلامنگو را بازیکنان آکادمی همه بین 14 و 16 سال است. آن را “بدترین فاجعه” در این تیم 124 سال سابقه باشگاه جمهور Rodolfo Landim بارها گفت پس از.

در برابر ترسناک است که افت Flamengo تبدیل شده و در یکی از بهترین فصول در دهه. تیم برنده ریو قهرمانی کشور خود را برای اولین بار ملی برزیل لیگ قهرمانی پس از سال 2009 و معتبر Copa Libertadores در جویدن ناخن نهایی برابر آرژانتین River Plate. Flamengo تا به حال برنده آمریکای جنوبی تاج 38 سال.

اما در حالی که آن 2019 موفقیت کمک کرد تا این باشگاه ثبت چندین میلیون دلار تخفیف برای بازیکنان آن رسیده است جبران خسارت توافق با فقط چهار نفر از 10 خانواده های قربانیان. مذاکرات با دیگران به نظر می رسد متوقف شده به عنوان تحقیقات پلیس ممکن است به اتهام قتل به این نتیجه رسیدند جمعه.

در یک کشور که در آن یکی از هر پنج برزیلی است Flamengo فن de Barros سیلوا و دیگر پدر و مادر تعجب می کنم زمانی که عدالت و صلح خواهد آمد.

“این Flamengo را کوردلی از تبدیل که صفحه” او گفت: او فروتن در ریو دو ژانیرو دولت است.

او و دیگر پدر و مادر بودند عاطفی نابود باشگاه فقدان همدلی, او گفت:. برخی حتی دریافت یک تماس تلفنی از مدیران ارشد.

“یک نفر آمد به خانه من به من یک Flamengo تی شرت را به من داد (آرتور) گذرنامه و Flamengo پرچم اما حتی نمی دانند که آرتور به نام” او به یاد می آورد.

اسناد پدید آمده است که مدت کوتاهی پس از آتش سوزی نشان داد که برای سال باشگاه تا به حال مسخره شهرستان مقررات در مرکز آموزش انباشته جریمه و هدفمند توسط دولت دادستان که در مورد درمان با توجه به بازیکنان آکادمی و ظرف مانند ساختار است که در آن آنها قرار دارد. وکلا برای بازیکنان آکادمی’ خانواده و آتش کارشناسان گفته اند که پلی یورتان مورد استفاده در ساخت و ساز موقت خوابگاه می تواند سوخت به سرعت در حال حرکت در اطراف.

Flamengo مدیران می گویند که شرایط در آکادمی بهبود یافته از فاجعه. این باشگاه همچنین تاکید می کند که در آن بزرگ شده در یک دادگاه دستور پرداخت ماهانه 10000 reais ($2,300) به خانواده ها است.

“Flamengo است بی اندازه از زور است. ما احساس می کنیم مثل مورچه ها مبارزه با غول” Mariju Maciel یک وکیل به نمایندگی از خانواده یکی از قربانیان روز جمعه گفت در طول یک جلسه در ریو دولت قوه مقننه.

در 2019, Flamengo دیدم درآمد ناخالص اوج به 857 میلیون reais (200 میلیون دلار) — بیشتر از یک باشگاه به دست آورده است در یک سال — با تشکر از حامیان و تلویزیون حقوق. همچنین ساخت پول بزرگ با آن بازیکنان — آخرین نقل و انتقالات از اعتصاب Vinicius Júnior و Reinier به اسپانیا رئال مادرید بنا به گزارش ها به ارمغان آورد برخی از 75 میلیون یورو ($82 میلیون).

چنین مبالغ مجاز محبوب ترین باشگاه در برزیل به صرف بزرگ در به دست آوردن بازیکنان جدید است.

تنها چند روز پیش از این گزارش موافقت به پرداخت اینتر میلان نزدیک به 17 میلیون یورو به ثبت نام در بهترین گلزن گابریل باربوسا, شناخته شده به عنوان Gabigol که سال گذشته در یک وام. Flamengo گران قیمت ترین امضای در سال 2019 شد اروگوئه هافبک Giorgian د Arrascaeta که هزینه نزدیک به 20 میلیون یورو (حدود 22 میلیون).

این تیم ثروت باد آورده است, تناقض, در معرض خانواده های قربانیان به اتهام فرصت طلبی. برخی از فلامنگو طرفداران ادعا کرده اند که خانواده ها با استفاده از این فاجعه سعی کنید به رنگ آمیزی تصویر مورد علاقه خود را تیم در این فرآیند است.

Flamengo بیش از حد شده است هدف قرار دادند. در حداقل سه نوبت طرفداران رقیب باشگاه باید فریاد زد چنین چیزهایی به عنوان “قاتل تیم” در طول بازی. آخرین حادثه در طول یک مسابقه در ریو تاریخی Maracana stadium ماه گذشته باعث شده تحقیقات توسط ریو دادگاه ورزش.

در روز پنج شنبه پلیس بررسی Flamengo آتش خود را فرستاده نتیجه گیری — در جلد 13-به دولت ایرباس برای بررسی. دادستان ارزیابی خواهد شد که آیا به اتهامات قتل یا قتل نفس, رسانه های محلی گزارش.

Flamengo رئیس جمهور, رودولفو Landim می گوید این باشگاه موفقیت مالی و غرامت به خانواده های قربانیان نباید تلفیق شدهاست.

“این دو کاملا مجزا فرآیندهای. یکی را با آسیب هایی که ما ایجاد می شود به خانواده و اقتصادی است که در نتیجه از باشگاه” Landim گفت: در روز یکشنبه مصاحبه ای که توسط باشگاه منتشر شد و خود را در آن کانال یوتیوب.

Landim ملحق شد توسط یکی از فلامنگو معاون رئیس جمهور رودریگو Dunshee که گفت به اعتقاد او مقدار آنها ارائه شده خانواده ها رضایت بخش بود. “ما یک حد,” او اضافه شده است.

در مجلس قانونگذاری ایالتی که در آن Flamengo مدیر عامل Reinaldo Belotti به نظر می رسد قبل از اینکه با قانونگذاران تنها پس از تهدید او را با یک “نیمکت حکم” وکلای خانواده های قربانیان اصرار آنها تا به حال موفق به نشستن با این باشگاه پس از رد خود را جبران پیشنهاد ماه پیش.

وکلا در روز جمعه گفت که پدر و مادر ندارد شکایت باشگاه چرا که آنها لازم نیست که دسترسی به تحقیقات پلیس است.

به عنوان Flamengo به نظر می رسد برای دیگری استرلینگ فصل بستگان در انتظار بی صبرانه برای دادستان به این نتیجه بررسی های خود را بررسی و آنها در حال یادگیری برای زندگی با از دست دادن آنها.

De Barros سیلوا نتواند پسرش در شب هنگامی که او معمولا در بر داشت زمان برای صحبت با او از طریق تلفن.

“نگاه من به طور مستقیم می رود به تماشای من در 8:50 p. m. — این بار من استفاده می شود برای گرفتن با او,” او گفت:. “جالب است که یک مادر قلب است.”

___

آسوشیتد پرس فیلمبرداران لوکاس Dumphreys و Diarlei Rodrigues کمک به این گزارش.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im