بالا تنظیم بانکی یوسف Otting اعلام خروج در طول همه گیر

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin منصوب Otting معاون Brian P. بروکس به بیش از حسابرسی ارز در یک اقدام بر اساس. بروکس یک بار بالای اجرایی در OneWest بانک که Mnuchin متعلق به و که در آن Otting به عنوان رئیس اجرایی است. بروکس “به رسمیت می شناسد اهمیت قوی فدرال سیستم بانکی به سلامت و استحکام اقتصاد کشور و دارای مهارت و تجربه برای موفقیت در این مهم نقش” Mnuchin در بیانیه ای گفت.

Otting اغلب ذکر چند دهه خود را از صنعت بانکداری تجربه در حالی که رهبری یک سازمان است که نقش مهمی در تنظیم عظیم موسسات مالی مانند ولز فارگو و جی پی مورگان چیس. در یک بیانیه Otting گفت که او “بسیار افتخار” از تلاش های خود را در OCC به “از بین بردن غیر ضروری نظارتی بار.”

اما Otting به نظر می رسد به ساییدگی در سلول های واشنگتن و اغلب در تقابل با دموکراتها در کاپیتول هیل. او تصادفا در اوایل تصدی خود را پس از گفتن قانونگذاران او “شخصا هرگز [تبعیض] اما بسیاری از دوستان من از شهرستان درونی در سراسر آمریکا خواهد به من بگویید که در آن است امروز مشهود است.” این بیانیه ای بود که اغلب ذکر شده توسط دموکراتها در ستیز کنگره جلسات.

خود رئیس انجام خواهد شد و احتمالا نهایی یک جارو تعمیرات اساسی جامعه سرمایه گذاری مجدد قانون که Otting اغلب به نام خود اولویت در OCC با استناد به تجربه خود را با قانون در OneWest. در طول سال 2008 بحران مالی جهانی Mnuchin رهبری یک تیم از سرمایه گذاران که خریداری IndyBank و استخدام Otting منجر به آن. اما زمانی که آنها سعی در فروش این بانک بوده و تغییر نام OneWest گروه های اجتماعی مورد سوال جامعه آن سرمایه گذاری مجدد قانون انطباق مانع تصویب قانونی روند.

تحت قانون تنظیم کننده به صورت دوره ای بررسی وام دهی بانک ها از شیوه های کم درآمد و متوسط وام گیرندگان. یک بانک ممکن است سازمان تنظیم مقررات اعتباری برای مثال برای صدور وام مسکن به وام تامین مالی مقرون به صرفه مسکن پروژه و یا ارائه کسب و کار کوچک وام. مطابق با قانون تأثیرات میلیاردها یک سال و بانک هایی که وام در جوامع اقلیت. کسانی که با توجه به امتیاز پایین می تواند تحریم شود.

تحت قوانین نهایی چهارشنبه OCC روشن و گسترش آنچه واجد شرایط برای سازمان تنظیم مقررات و اعتباری به بانک ها انعطاف پذیری بیشتری در تصمیم گیری که در آن به سرمایه گذاری.

مقیاس تغییرات — و آنها تکمیل شد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — درو فوری انتقاد از حزب دموکرات که گفت Otting تا به حال ساخته شده آن را آسان تر برای بانک ها به تصویب امتحانات خود را, اما انجام نمی شود به اندازه کافی برای محافظت از اقلیت و کم درآمد وام گیرندگان.

سه گروه های حمایت از جمله جامعه ملی سرمایه گذاری مجدد ائتلاف و کالیفرنیا سرمایه گذاری مجدد ائتلاف روز پنجشنبه گفت که شکایت OCC برای جلوگیری از اجرای قانون جدید.

این OCC “معرفی جدید, gaping, نقاط ضعف به قوانین است که اجازه خواهد داد که بانک ها به کاهش تمرکز خود را بر کاهش درآمد وام گیرندگان و جوامع گفت:” جسی Van Tol, مدیر اجرایی جامعه ملی سرمایه گذاری مجدد ائتلاف. “این یک شکست مفتضحانه اداری. ما شما را در دادگاه.”

این OCC گفت: این امر دفاع از قانون جدید. “ما مشتاقانه منتظر به دفاع از ما rulemaking روند و قدرت را به عنوان به خوبی به عنوان ما در تلاش برای تقویت سازمان تنظیم مقررات و چارچوب قانونی با ساخت آن را بیشتر شفاف و عینی که بانک ها را تشویق به انجام حتی بیشتر برای پاسخگویی به نیازهای جوامع خود از جمله کم درآمد و متوسط محله و اطمینان حاصل شود که سازمان تنظیم مقررات همچنان قدرتمند و مربوط به نیروی برای نسل های آینده” سخنگوی آژانس, Bryan هوبارد در بیانیه ای گفت:.

قانون جدید نیز ایجاد نادر تقسیم میان تنظیم کننده های مالی. فدرال بیمه سپرده شرکت در ابتدا امضا به OCC پیشنهاد که از آن رونمایی شد در سال گذشته اما نه بر روی ثبت نام در نسخه نهایی چهارشنبه. فدرال رزرو نیز قبول نمی کنند دفتر جدید نسخه از مقررات خروج بسیاری از کشور 5,000 بانک های تنظیم شده توسط استانداردهای مختلف.

ترک قبل از تنظیم کننده های مالی امضا بر روی جامعه خود سرمایه گذاری مجدد قانون اساسی است نه یک “میکروفن رها” اما “میکروفن اسلم” ایان کاتز یک تحلیلگر در سرمایه آلفا شرکای سیاست و سیاسی شرکت تحقیقاتی در واشنگتن گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>