تونی بلر می گوید او حاضر به امضای ترانس حقوق تعهد

تونی بلر هشدار داده کارگری را رهبری مدعی نیست به درگیر شدن در یک “فرهنگ جنگ” بیش از فراجنسیتی حقوق, هشدار, آن می تواند هزینه های حزب هر فرصتی از قدرت است.

نخست وزیر سابق گفت: او را نه نشانه ای بحث برانگیز ترانس حقوق تعهد است که با حمایت ربکا طولانی بیلی و لیزا Nandy اما که رهبری حزب سوسیالیست Keir Starmer خودداری کرده است برای قرار دادن نام خود را به.

سه بار در انتخابات برنده بلر کاهش یافته و به تایید هر یک از سه مبارزه به موفقیت جرمی Corbyn و گفت که حمایت خود را تنها آسیب شانس خود را.

اما او گفت که هر یک از این سه خواهد بود “بهبود قابل توجهی” در Corbyn و گفت کار را انجام داده اند “خیلی بهتر” در ماه دسامبر انتخابات اگر آن را تا به حال در حال غرق رهبر آن برای کسی که بیشتر از متوسط است.

پاسخ به سوالات پس از یک سخنرانی در کالج کینگ لندن به علامت 120 سالگرد کارگری را پایه و اساس آقای بلر گفت: نیاز اساسی “بازسازی” به منظور به چالش برای قدرت دوباره اما گفت: معلوم بود که آیا هر یک از این رقابت منجر به آن خواهد بود قادر به ارائه آن است.

تغییرات لازم را به معنای فرار “سبک قدیمی” مالیات و صرف سیاست ها و مواضع است که می تواند مشخص می شود به عنوان ضد غربی و همچنین به عنوان آغوش هویت سیاسی و “shouty” انصراف از کسانی که اختلاف نظر دارند.

در حالی که فراجنسیتی حقوق ممکن است یک علت ارزش حمایت حزب باید به جلوگیری از ساخت آن را به یک وابسته به توتم بخشی از پلت فرم آن هشدار داد.

“شما باید به تمایز بین حمایت از برخی از چیزهایی که در حال راست و شما می توانید می گویند که آیا این حقوق همجنسگرایان یا فراجنسیتی حقوق و یا هر آنچه در آن است – و راه اندازی خود را به لحاظ سیاسی به یک نوع فرهنگ جنگ با حق” او گفت:.

“اگر شما ‘فراجنسیتی حقوق ما چیزی بزرگ و راست می گویند ‘کنترل مهاجرت است که ما چیزی بزرگ’ شما در حال رفتن به از دست دادن که جنگ طوری که شما نمی خواهید برای پیشبرد هر یک از چیزهایی که شما می خواهید به انجام.

“ما لازم نیست که به مبارزه با آن فرهنگ جنگ. این بدان معنی نیست که شما نمی گرفتن موقعیت مناسب در همه چیز.”

پرسید که آیا او ثبت خواهد کار کمپین ترانس حقوق تعهد کرده است که باعث جنجال توسط خواستار اخراج حامیان مبارزات فمینیستی است که این برندها “trans-exclusionist گروه نفرت” آقای بلر در پاسخ گفت: “من نمی. من فکر می کنم وجود دارد همه نوع از مسائل دشوار است که نیاز به حل و فصل شود.”

وی افزود: “اگر شما در حال بیرون رفتن وجود دارد و گفت: شما در حال رفتن به مدافع چیز در یک انگشت-سیخ زنی های فرقه ای راه گفت: “اگر شما همین حالا ثبت نام به آنچه من می گویم من می خواهم به می آیند و شما را مختل جلسات و فریاد در شما’ شما نمی خواهید به پیروزی در این نبرد. شما فقط رفتن به قرار دادن تعداد زیادی از مردم است.”

کار رهبری نامزد ربکا طولانی بیلی, لیزا Nandy و Keir Starmer (گتی)

خواسته است که از سه رهبری نامزدها را آقای بلر در پاسخ گفت: “من نمی خواهم به هیچ کسی آسیب با حمایت از آنها تا من را ساخته اند تا ذهن من به یک نظر که در آن نامزد شده است.

“هر آنچه اتفاق می افتد در حال رفتن به یک بهبود قابل توجهی… اگر ما رو از شر جرمی Corbyn قرار داده و در کسی بیشتر از متوسط من فکر می کنم ما انجام داده اند خیلی بهتر در این انتخابات است.”

او هشدار داد که انتخابات بعدی سخت تر خواهد بود چرا که محافظه کاران را به حال پنج سال برای قراردادن خود در قدرت و سابق کار رای دهندگان که روشن به محافظه کاران خواهد پیدا کردن آن را آسان تر به چوب با حزب دوم دور زمان.

توصیف کار به عنوان یک “لحظه از بحران” او گفت: “بازسازی اساسی است که آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر. من فکر نمی کنم شما می توانید بگویید که آیا هر یک از رهبری (نامزد) در حال رفتن به انجام این کار است یا نه در حال حاضر.”

در نظر است که بسیار خشمگین بسیاری از کار اعضای, آقای بلر پیشنهاد این حزب نیاز به “ساخت جدید ائتلاف مترقی” با لیبرال دموکرات ها اگر آن را می خواهد برای به دست آوردن قدرت.

او را متوقف کوتاه از دفاع از ادغام با حزب کوچکتر و یا ایجاد یک نیروی میانه رو اما گفت: “مترقی” کنار سیاست های مورد نیاز برای غلبه بر “نقص هنگام تولد” که تا به حال تقسیم لیبرالها از کار و با توجه به محافظه کاران سوار شدن آسان در انتخابات در طول آخرین 120 سال است.

“ما باید در ساخت, جدید, مترقی, ائتلاف برای قرار دادن کار ارزش به عمل” گفت: آقای بلر.

“ما باید تصحیح نقص از تولد که از هم جدا لیبرال اصلاح سنت لوید جورج بوريج و کینز از کار آنهایی که از Keir Hardie, Attlee, Bevin و بیوان.

“این سنت شد از هم جدا شده توسط ایده ها در اطراف کلاس, صنعتی, سازمان, نقش دولت و آزادی فردی که همه آنها در زمان محدود. اما آنها در حال رایج اصلاحات اجتماعی و پیشرفت و از فرصت ها و پرشور تعهد به مبارزه با فقر و بی عدالتی که همه بی انتها هستند.

“چگونه این کار انجام شود institutionally است برای بحث. اما از نظر فکری و فلسفی این ضروری است. با یک مدرک تحصیلی. آن دسته از سیاستمداران لیبرال آرزو به حکومت. امروز حزب لیبرال دموکرات به نمایش در می همان وضوح هدف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>