تام Konchalski scouted بسکتبال از ردیف بالا و مربیان نگاه کردن به او

هفته گذشته Konchalski اعلام بازنشستگی خود را پس از سراغ مدرسه بسکتبال بازیکنان تمام وقت برای 43 سال گذشته 36 از آنها به عنوان سردبیر و ناشر و نویسنده از مدرسه بسکتبال مصور عضویت در خبرنامه. در خود را به طور معمول انجام نگرفته راه Konchalski به سادگی قرار دادن یک توجه داشته باشید در پایان تازه ترین گزارش که عنوان خوانده شده: “پس از 56 سال این خواهد بود که نسخه نهایی از HSBI. من تصمیم به بازنشسته به دلایل بهداشتی.”

این خبر به سرعت گسترش بسکتبال در محافل. Konchalski که 73 گفته بود فقط تعداد انگشت شماری از مردم که در حال مبارزه با سلامت خود را در حالی که برای.

“آن را به نقطه ای که در آن حتی, اگر, بازی, برای رفتن به سازمان دیده بان در حال حاضر, من نمی خواهد که این انرژی به دیدن آنها گفت:” این آخر هفته گذشته. “شاید اگر همه چیز بهتر من سازمان ملل متحد بازنشسته مانند مایکل جردن. آنها می توانند یک فیلم مستند در من. به جای آن خواستار “آخرین رقص” آنها می توانید آن را ‘آخرین تلو تلو خوردن.’ “

Konchalski رشد در کوئینز بود و کلیسای کاتولیک را تغییر دهید و حتی اگر برادر بزرگتر خود, استفان, بازی بسکتبال در اسقف اعظم Molloy بالا, او تصمیم به پوشش تیم برای روزنامه مدرسه. او فارغ التحصیل مگنا اظهار تقدیر از فوردهام و رفت و به کار تدریس کلاس هشتم مطالعات اجتماعی و ریاضی. اما عشق خود را از بسکتبال هرگز موسى پس از اولین سفر خود را به باغ میدان مدیسون در سن 8 با پدر و برادر خود را.

او شروع به سراغ افسانه ای Howard گارفينکل در اوایل 1970s و رفت تا کار او را تمام وقت انجام بسیاری از ارزیابی و نوشتن برای HSBI در حالی که همچنین کمک به تصمیم بگیرند که چه کسی را دعوت به Garfinkel را Five-Star basketball camp. یکی نسبتا ناشناخته بچه او توصیه شده بود اردن. Konchalski در زمان بیش از HSBI در سال 1984 و در برابر ارائه می دهد برای سال آن را به اینترنت و یا گسترش آن پایه مشترک که متشکل از کالج بسکتبال مربیان تنها.

وجود ندارد یک مربی در کشور که نمی بخوانید HSBI و یا به دنبال Konchalski نظرات در بازیکنان است.

“هرگز وجود هر کسی اعتماد مربیان بیش از تام” ویلانووا مربی جی رایت گفت. “او هرگز تا به حال یک دستور کار جز به هر بچه او احتمالا می تواند یک فرصت دیده می شود و scouted. زمانی که او صحبت می کرد و یا نوشت — شما پرداخت توجه است.”

دیو Odom که مربی تیم دانکن در ویک فارست قرار داده و آن این است: “او به بسکتبال آنچه دبیرخانه به اسب مسابقه چه سیناترا و Streisand بودند به آواز: فقط بهترین وجود دارد تا کنون بود. زمانی که ستاره پنج اردوگاه در Honesdale [در پنسیلوانیا] همه مربیان را به یک مکان به نام پای بخاری پس از بازی شب. شما تا به حال بچه ها مثل Hubie قهوه ای, ریک Pitino باب شوالیه و چاک دالی — و مقدار زیادی از دیگران است. ما می نشستن وجود دارد و استدلال می کنند به عقب و جلو در مورد بازیکنان و مربیان و همه چیز بسکتبال. تام خواهد نشستن بی سر و صدا در انتهای جدول تا در نهایت ما همه می خواهم به نوبه خود به او بگو: شما چه فکر می کنید؟’ تام پس از آن به ما بگویید که همه چیز را — منظورم همه چیز — وجود دارد به دانستن در مورد این موضوع. و ما همه می دانستند که او گفت: همه چیز درست بود.”

Odom وضوح به یاد اولین بار او رفت و به تماشای یک بازی با Konchalski.

“این یک دبیرستان در مسابقات فوردهام” او گفت:. “چهار بازی. ما راه می رفت و او به من گفت: ‘شما می بینید در حاصل کار دو تیم.’ من گیج شده بود. او گفت: “من رو به نشستن در ردیف بالا. شما نمی خواهید به نشستن وجود دارد.’ من متوجه شدم او مودبانه به من گفتن که او مشغول به کار بود و نمی خواست منحرف شود. من تو را دیدم او را در حاصل کار دو تیم در بین بازی ها حاصل کار دو تیم دوباره. اما در طول بازی او نمی خواهم به معاشرت.”

Konchalski را با نام مستعار در میان مربیان بود “گلایدر” از آنجا که او به نظر می رسید به سرش در داخل و خارج از ورزشگاه خیلی بی سر و صدا پیدا کردن یک صندلی در ردیف بالا و گرفتن یکی از حقوقی پد برای یادداشت برداری. 6-پا-6, Konchalski هنوز سخت است اما او تقریبا غیر طبیعی استعداد برای جلب توجه به خود.

من به دانستن Konchalski زمانی که من در پوشش مریلند واشنگتن پست. من دوست و همکار کن Denlinger به من معرفی گارفينکل در ACC tournament.

“من می توانم به شما بگویم در مورد ستاره ها” Garfinkel به من گفت. “اما اگر شما می خواهید دانشنامه بریتانیکا در بازیکنان بسکتبال شما باید به صحبت کردن تام.”

حق با او بود. نه تنها Konchalski هرگز صحبت کردن یا نوشتن در مورد یک بازیکن بر اساس دست دوم اطلاعات او به ظاهر به یاد هر بازیکن او تا به حال دیدم یک شات پرش.

“چیزی که او بود که خیلی ارزشمند بود او را برداشت جزئیات” ویلیامز گفت. “نگاه هر کسی می توانید به تماشای یک بچه و دیدن او نیست که چپ دست و یا او می تواند شلیک کنید و یا او را به اصطلاح” طرفدار بدن.’ تام که شامل چیزهایی مانند راه او در تعامل با هم تیمی که آیا او می خواست توپ را در بازی خود را از دست دادن, آیا او شما را در چشم. اگر شما مطمئن نبودند اگر شما می خواهید به استخدام یک بچه شما می تواند به عنوان خوانده شده یکی از تام گزارش و می دانم برای مطمئن بله یا نه”.

Konchalski تا به حال راه های رنگارنگ توصیف بازیکنان. “مورد علاقه من بود او نوشت: در مورد یک بچه است که در آن او گفت:” او نمرات مانند بقیه از ما, نفس,’ ” رایت گفت: با خنده. نیز وجود دارد یک بازیکن است که “می تواند تنها مجاز به جهش در داخل خانه اگر او را در یک آسمان خراش است.”

اما او در مورد بیش از یک اخلاق کاری و راه را با کلمات. ست دیویس می نویسد که برای ورزشی, یک تابستان آغاز شده و خواستار Konchalski “تنها مرد صادق در ورزشگاه” اشاره به چه کار استخدام بازی تبدیل شده بود.

Konchalski نیز رجعت — برای قرار دادن آن ملایم است. او نمی باید گواهینامه رانندگی یک تلفن همراه و یا کامپیوتر است. او همیشه مشغول به کار در یک ماشین تحریر و کپی ساخته شده به پست الکترونیکی به مشترکان خود را. تلفن خانه خود را بدون تماس با انتظار و هیچ راهی برای ترک یک پیام. او سفر با اتوبوس یا مترو از خود ملکه آپارتمان پرواز خواهد کرد زمانی که او و زمانی که او در یک رویداد می شود سواری از مربیان هستند که مشتاق به صرف چند دقیقه چیدن مغز خود را.

“چه می توانم به شما بگویم ؟” او دوست دارد به می گویند. “من داده.”

و در حالی که بسیاری از پیشاهنگان تمرکز بر روی بازیکنان خواهد بود که یکی-و-انجام می شود و یا بازی خواهد کرد در سراسر کشور تلویزیونی همه ستاره بازی ها, Konchalski هرگز متوقف سراغ بچه که ممکن است یک سطح پایین تر بخش من بازیکن و یا حتی محدود برای بخش دوم و یا سوم. گزارش خود را در آن دسته از بازیکنان بودند حداقل به عنوان دقیق به عنوان کسانی که در ستاره ها.

“او مادر ترزا در شلوار بلند که بیشترین آنها بسکتبال و مردم” Odom گفت. “او در مورد مراقبت از همه است.”

و آن را عادلانه می گویند حتی در بارها قطبی جهانی بسکتبال, هر کس در مورد مراقبت از او را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>