تام مادام که غلبه ناتوانی به مجموعه NFL لگد زدن رکورد می میرد از coronavirus

دمپسی که او نیز متولد شد و بدون انگشتان دست راست خود غلبه باور نکردنی شانس برای تبدیل شدن به یک فوتبالیست برای پرستاران نیواورلئان و شناخته شده در سال 1970 زمانی که او مجموعه ای از آنچه به نظر می رسید مانند یک بی نظیر NFL رکورد با 63-حیاط زمینه هدف است. ضربه ضرب و شتم Detroit Lions 19-17 در آخرین بازی از نوامبر. 8, 1970, بازی شکستن قبلی را با هفت متری و ایستاده به لیگ رکورد برای چندین دهه است. اگر چه آن را مساوی چند بار در طول سال دنور مت Prater شکست رکورد 64-حیاط زمینه هدف در سال 2013.

“تام زندگی صحبت به طور مستقیم به قدرت روح انسان و نمونه اش عزم مصمم به اجازه نمی دهد موانع مانع پس از رویاها و آرزوهای” پرستاران در بیانیه ای گفت. “او نمونه همان مبارزه و شکیبایی در سال های اخیر به عنوان او مبارزه شجاعانه در برابر بیماری های, اما هرگز منحرف نگه داشته و علامت تجاری خود را حس شوخ طبعی است. او دارای یک جایگاه ویژه ای در قلب و ذهن از پرستاران خانواده است.”

دمپسی را علامت گذاری به عنوان موثر به عنوان آن بود, تولید برخی از اختلاف نظر در دورانی که predated دیوانه وار بحث امروز ورزش-مذاکرات نشان می دهد چرا که او عینک ویژه مربع کردن کفش در سمت راست او لگد زدن پا. فرد خشک کن تیمی سابق به یاد می آورد که “ضربه” است که دمپسی را لگد ساخته شده و چگونه “توپ فقط در زمان خاموش منجمد در هوا قبل از آن شروع به چرخش … نوع مانند یک knuckleball.”

آن را به او بدهد و یک مزیت رقابتی ناعادلانه? سال بعد, ESPN, ورزش, علم تجزیه و تحلیل و لگد گرفتند و مشخص شد که این کفش در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در Pro Football Hall of Fame در واقع یک نقطه ضعف برای وزارت اطلاعات.

تک شرام یک Dallas Cowboys اجرایی و رئیس NFL شورای رقابت در مقایسه دمپسی کفش به “سر از یک باشگاه گلف با پتک سطح” و در سال 1977 NFL تصویب “عراق قانون” که مورد نیاز kickers’ کفش به لگد زدن سطح است که مطابق آن از عادی لگد زدن کفش. این یک قانون است که جرم دمپسی.

“صاحبان قوانین را,” او گفت: لس آنجلس تایمز در سال 2010 “و مورد علاقه من گفت: در مورد صاحبان این است که” اگر شما انداخت و آنها را یک همجنس باز, بار, آنها می خواهم آن را به عنوان یک nose guard.’ آنها نمی دانند که یک چیز لعنتی در مورد فوتبال است.”

در آن روز در سال 1970 دمپسی ساخته شده بود سه نفر از چهار زمینه اهداف زمانی که یک مربی گفت: با استفاده از افتضاح رختکن نام مستعار “بگویید Stumpy به آماده شدن” او به یاد می آورد در سال 2010 مصاحبه با ESPN ست Wickersham. ضربه بلافاصله احساس حق “مانند گلف زمانی که شما یک راننده خوب است.” این صدا مانند “یک انفجار با صدای بلند” و او mobbed بلافاصله توسط هم تیمی های خود. بعد او متوجه شدند که او تا به حال شکسته 1953 هدف زمینه رکورد 56 متری, مجموعه, Baltimore, کلت کیکر برت Rechichar.

دمپسی امضا شده با پرستاران نیواورلئان به عنوان عامل رایگان undrafted از Palomar کالج در سال 1969 و قطع شد توسط پرستاران سال پس از رکورد خود را ضربه. او رفت و برای بازی با فیلادلفیا ایگلز, Los Angeles, قوچ, هوستون, روغن صنعتی و لوایح بوفالو قبل از بازنشستگی پس از سال 1979 فصل است.

او در سال 1970 ضربه هر چند بود پاک نشدنی برای طرفداران NFL از یک سن خاص. “مردم می آیند تا به من در همه زمان ها” دمپسی گفت: بار در سال 2010. “شما بهتر است به یاد آورد.”

دمپسی حداقل دومین بازیکن سابق NFL که مرده است از covid-19. اورلاندو McDaniel که بازی سه بازی برای Broncos در سال 1982 درگذشت, هفته گذشته در سن 59.

مانند هر دیگر قربانیان این ویروس دمپسی شد قرنطینه در آخرین روز اما خانواده اش قادر به چت تصویری با او هر روز.

“ما نمی خواستیم او را به فکر می کنم ما او را رها کرده بود,” او دختر, اشلی گفت: New Orleans مدافع. “ما می خواستیم او را به می دانم که ما هنوز هم او را دوست داشتم — همیشه.”

وجود خواهد داشت یک مراسم تشییع جنازه خصوصی با یک یادبود برای جشن گرفتن زندگی خود را در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im