تام بردی حرکت به Tampa Bay جرقه حدس و گمان که ممکن است او را آنتونیو قهوه ای با او

امکان mercurial — به حداقل می گویند — اما بسیار ماهر گیرنده گسترده خود را به بازگشت به NFL دوباره توسط teaming تا با بردی در میان وسوسه انگیزی مماس پدید آمده است که از لیگ-تکان دادن اخبار کارفرمایی حرکت به یک تیم جدید پس از 20 سال در انگلستان است.

بردی, 42 و قهوه ای, 31, به طور خلاصه با هم بازی فصل گذشته با میهن پرستان. که به طول انجامید فقط یک بازی که در آن آنها متصل برای touchdown در چهار جلب برای 56 متری جدید در انگلستان منتشر قهوه ای در ماه سپتامبر در میان اتهامات توسط دو زن تجاوز جنسی تجاوز جنسی و تهدید و ارعاب.

آن را تنها در میدان ظاهر در فصل گذشته برای قهوه ای هفت بار نرم افزار کاسه و مسلما بهترین گیرنده گسترده ای از دهه گذشته. برخی از تیم های است که ممکن است در غیر این صورت باید او را برداشت تا می توانست در مورد NFL تعلیق قهوه ای است. متعدد منفی سرفصل او ایجاد شده در سال 2019 به عنوان او سوخته پل در پیتسبورگ و اوکلند قبل از پیوستن به انگلستان بدون شک نیز نقش خود را در تبعید.

اما بردی گزارش ناراضی بود که Patriots منتشر قهوه ای و برخی از حساب این دو را نه تنها باقی ماند بلکه صحبت از یک مراسم. در خلاصه ای از scuttlebutt gleaned از فوریه NFL سراغ ترکیب ESPN تا به حال این را می گویند:

“آماده برای یک سمعی? دو نفر نزدیک به Antonio Brown — بله که آنتونیو قهوه ای — به ما گفت بردی نگه می دارد در سازگار تماس با قهوه ای و گفته براون او می خواهد به بازی با او را در هر کجا بردی بعد می رود.

“به گفته یکی از وکلای مدافع بردی گفته است قهوه ای به نگه داشتن ذهنی و جسمی قوی پس از این دو می تواند دوباره در این زمینه در بردی بعدی متوقف شود.”

ESPN

که به وضوح قهوه ای را ترجیح داده و نتیجه و قضاوت از یک ژانویه Instagram پست که در آن او گفت که او می خواست به بازی در سال 2020 “هر کجا که” بردی زخم. خواسته های رادیویی نشان می دهد در ماه فوریه اگر او و بردی تا به حال صحبت از teaming تا دوباره او پاسخ داد: “ما می خواهیم به آن را به اتفاق می افتد.”

همه که ما به ارمغان می آورد به روز شنبه هنگامی که بردی در زمان استعداد خود را بسیار بیشتر در جنوب از جایی که او جشن شش برنده سوپر باول در نه ظاهر و ساخته شده یک مورد قوی به عنوان بزرگترین در تمام دوران است. خواهد او بود و آوردن برخی از کار گیرنده گسترده ای با او ؟

عضو پرستان’ radio تیم به نظر می رسید فکر می کنم تا. “اگر شما نمی فکر می کنم AB است که در بازی به عنوان بخشی از معامله شما دیوانه” رنگ تحلیلگر اسکات ryan patrick توییتی از بردی ارتداد به خلیج تمپا.

همکار ryan patrick را در بوستون FARZIN توافق به عنوان دیل آرنولد پرسیدم به من گفته شده @شارژر ساخته شده در اواخر و مشروع ‘شارژ’ اما [بردی] احساس TB ارائه یک شانس برای برنده شدن. و تعجب نکنید اگر آنتونیو قهوه ای درگیر است در نهایت.”

حتی پس از گزارش موافقت به بردی سالانه حقوق و دستمزد رو به بالا از $30 میلیون Buccaneers برخی از حقوق و دستمزد کلاه فضای سمت چپ و آنها می تواند یک نیاز برای انجام سومین گیرنده گسترده و به احتمال Breshad Perriman برگ در آژانس رایگان. اما بالقوه علاوه بر این از قهوه ای می تواند پیچیده ادامه داد: امکان NFL تعلیق.

پس از آن وجود دارد موضوع ارتباط خود را با Buccaneers مربی بروس Arians بود که یک دستیار با استیلرز در طول براون دو NFL فصل است. در سال 2018 قهوه ای گزارش ادعا شده در رسانه های اجتماعی که Arians به اشتباه نوشت: او در آن زمان فقط به عنوان یک ویژه-تیم ها بازیکن.

به عنوان قهوه ای رفتار اوایل سال گذشته در نهایت باعث استیلرز به تجارت او به اظهارات Arians او را به نام “سردستهزنان خواننده اپرا.” اگر چه مربی واجد شرایط که سخن گفتن با اضافه کردن “من مانند آنتونیو — او نقش به عنوان سخت به عنوان کسی که در روز یکشنبه و او شیوه های سخت” گسترده گیرنده قابل پیش بینی در زمان umbrage.

قهوه ای بازگشت اخراج در توییتر که با “diva” خط Arians ثابت خود را به یک دروغگو نشان می دهد او و قهوه ای تا به حال یک رابطه دوستانه است. قهوه ای نیز سرگرم کننده ساخته شده از Arians ظاهر از جمله میل برای Kangol کلاه.

اخیرا هر چند قهوه ای شده و چیزی از عذرخواهی تور به دنبال جبران را با امثال پرستان صاحب رابرت کرافت پیتسبورگ کارفرمایی بن Roethlisberger و “کل NFL” و همچنین با “خانواده و دوستان و هر کسی که من جرم است.”

قهوه ای پیشنهاد کرد در اوایل این ماه در توییتر است که برای یک زمان او اجازه دهید “خشم و نفس” مهم تر به او از “کار سخت است.” در میان کسانی که پاسخ به صدای جیر جیر بود بردی که زیر آن نوشته شده قلب emoji.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>