تام بردی شیوه با Bucs تیمی با وجود coronavirus هشدار از بازیکنان اتحادیه

رمان coronavirus همه گیر است منجر به یک به طور کامل مجازی offseason برای تیم NFL که تا به حال به انجام جلسات آموزش از راه دور. The Buccaneers شروع به اجازه دادن به مربیان خود برای بازگشت به این تیم تسهیلات در هفته گذشته اما بازیکنان هنوز دستور به ماندن مگر اینکه آنها در حال دریافت درمان های پزشکی.

پس از پایان خود را تزئین شده 20 سال کار حرفه ای با میهن پرستان جدید انگلستان در ماه مارس بردی امضا شده با Bucs جایگزین گردش مستعد Jameis وینستون. به عنوان به زودی به عنوان فلوریدا شروع به بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات در مه, او شروع به سازماندهی شیوه های غیر رسمی حداقل برخی از آن برگزار شده است در تمپا منطقه دبیرستان رشته.

که روز شنبه به عنوان به زودی-به-می شود-43 ساله کارفرمایی و دیگر خلیج تمپا بازیکنان خال خال شد در برکلی مدرسه مقدماتی در مورد یک درایو 20 دقیقه ای دور از آن بردی است که اجاره یک خانه از Derek Jeter.

با توجه به Tampa Bay Times بردی مورد علاقه تصویب گیر در حالی که با میهن پرستان جدید Bucs تنگ پایان راب Gronkowksi نیز در دست بود به عنوان طرفدار کاسه گیرنده گسترده کریس گادوین و چند بازیکن دیگر که به طور منظم در شیوه های. در واقع این روزنامه در گزارش حضور و غیاب سهشنبه به نظر می رسد دارای عقاید با مشارکت برخی از خلیج تمپا دفاعی پشت.

وقتی پرسیده شد که نظر یک NFL سخنگوی اشاره واشنگتن پست به یک بیانیه لیگ ساخته شده در مارس: “هر کس در ارتباط با NFL باید به دنبال توصیه ها و دستورالعمل های دولت و مقامات محلی و کارشناسان پزشکی از جمله NFLPA.”

روز شنبه NFLPA ارسال یک پیام از آن مدیر پزشکی تهم مایر که گفت: “لطفا توصیه شود که ما آن را به اجماع نظر پزشکی که در نور از افزایش COVID-19 موارد در برخی از کشورهای خاص که هیچ بازیکن باید درگیر در تمرین با هم در تمرینات خصوصی. هدف ما این است که تمام بازیکنان و خانواده خود را به عنوان سالم به عنوان ممکن است در ماه های آینده.

“ما در حال کار در بهترین کاهش روش در تیم امکانات برای هر دو اردوگاه های آموزشی و فصل آینده و بر این باورند که این به نفع همه بازیکنان است که توصیه می کنیم در برابر هر گونه داوطلبانه مشترک شیوه های قبل از اردوگاه های آموزشی آغاز.”

پس از بلند کردن اجسام coronavirus مربوط به محدودیت های فلوریدا تبدیل شده ملی کانون رتبه بندی در میان کشورهای با بیشترین افزایش طی هفته گذشته. که پیچیده برنامه های NBA و سایر ورزش لیگ به دنبال استفاده از دولت به عنوان یک عملیات زمینی خود را برای بازگشت به بازی.

“وجود دارد یک رشد ترس در میان بازیکنان حال حاضر” یک بازیکن در لیگ برتر فوتبال که قرار است به مجلس بعدی ماه با مسابقات در اورلاندو به تازگی گفته ورزشی. “ما به این توافق رسیدند که این موارد در فلوریدا پايين بود و در حال حاضر که آنها مشخصی وجود دارد نگرانی واقعی در تعداد سطوح.”

The Buccaneers خود را تایید شنبه که برخی از افراد در تیم تاسیسات آزمایش مثبت برای coronavirus. ESPN گزارش داد که حداقل دو نام خلیج تمپا بازیکن و یک کمک مربی در میان آن گروه.

بازیکنان NFL آموزش در جاهای دیگر نیز به تازگی آلوده از جمله دالاس کابوی ستاره حزقیال الیوت و همچنین اعضای Denver Broncos, Houston Texans و سان فرانسیسکو 49ers.

سه شنبه, مرگ و میر در ایالات متحده از coronavirus رسیده تقریبی حداقل 120,000. روز شنبه نیز شاهد بردی پست چند عکس از تمرین خود را به Instagram, از جمله یکی از نشان دادن او و Gronkowski که او زیر نویس “هیچ عذر و بهانه.”

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: افزایش موارد در دولت خود را جبران بود به حدی توسط این واقعیت است که افراد جوان که تمایل به کمتر شدت متاثر شده اند پیمانکاری coronavirus. متوسط سن در میان مثبت آزمون در فلوریدا سقوط کرد و به بیش از 35 هفته گذشته (هر Orlando Sentinel).

“اگر شما نگاه کنید در هر مجموعه داده های مردمی که در گروه سنی — مگر اینکه آنها واقعی جدی بیماری زمینه ای — رنج می برند نیست همان نوع از عواقب بالینی اعم از بستری و یا قطعا covid مربوط به مرگ و میر است که مردم در سکس انجام خواهد داد” DeSantis گفت: در حالی که صحبت کردن در اورلاندو مرکز پزشکی منطقه ای.

اما برگ برنده دولت را بالا عفونی-بیماری های متخصص Anthony S. Fauci گفت: در کنگره شنوایی است که “تفکر که افراد جوان را هیچ زیان عواقب درست نیست.”

“ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر عوارض در افراد جوان” گفت: Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار. “اما حتی اگر اکثریت قریب به اتفاق اکثر آنها را انجام آنچه شما می توانید را فراموش کرده ام این است که اگر شما را آلوده و گسترش عفونت حتی اگر شما نمی مریض شما بخشی از فرایند پویایی شیوع.”

Hillsborough County, که شامل تمپا تا به حال بیشتر موارد جدید در هر یک از پنج روز گذشته بیش از هر نقطه در طول چهار هفته گذشته با توجه به فلوریدا covid-19 داشبورد.

در یک ویدیو ارسال شده در شنبه county, Buccaneers مربی بروس Arians نشان داده شد, مشاوره, Hillsborough, ساکنان به “حفظ فاصله خود را از هر یک از دیگر.”

“در طول این زمان دشوار است, این مهم است که همه ما نشان می دهد ما در مورد مراقبت از جامعه ما سلامت گفت:” 67 ساله Arians. “شما می تواند گسترش covid-19 بدون دانستن آن. پوشیدن ماسک. شستن دست های خود را. … قوی ماندن و رفتن Bucs.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات