تام بردی تنظیم شده است برای ثبت نام با Tampa Bay Buccaneers

بردی, 42 گفت: از طریق رسانه های اجتماعی صبح روز سه شنبه او را به خروج خود را از انگلستان پس از teaming با پرستان مربی لایحه Belichick برای 17 حذفی سفر و نه سوپر باول حضور بیش از دو سلسله دهه. او در توییتر نوشت که “وقت آن است برای من برای باز کردن یک مرحله جدید برای زندگی من و حرفه ای است.”

او اضافه کرد که او نمی دانست آنچه که او “فوتبال آینده نگه می دارد.” بردی یک عامل رایگان برای اولین بار پیشنهاد کرد او را به ادامه بازی به جای بازنشسته گفت: “فوتبال سفر را در جای دیگر.”

بوکانیرز و لس آنجلس شارژر معتقد بودند که قرارداد ارائه می دهد و به بردی با ارزش 30 میلیون دلار در هر فصل یا بیشتر با توجه به یک فرد با آگاهی از این مذاکرات. اما بردی ظاهرا می خواستم به نگه داشتن خانواده اش در سواحل شرق و شارژر گزارش شد در اوایل سه شنبه شب به استعفا خود را به از دست دادن. The Buccaneers تصور می شد به فروش بردی در چشم انداز بازی خود را به خوبی در نظر گرفته مربی بروس Arians.

بردی چهره یک برنامه به طور بالقوه مشکل, انتقال, تغییر تیم برای اولین بار در NFL در طول یک offseason که در آن روال عادی قطع شده اند توسط coronavirus مسائل مربوط به. لیگ به تعویق انداخته است تیم offseason تمرینات به طور نامحدود بالقوه مؤثر بردی توانایی برای انطباق با Arians را جرم و برای هم تیمی های جدید خود را. اما با گذشت تا شارژر پیشنهاد او اجتناب دلهره آور رقابتی وظیفه بازی در همان بخش — غرب کنفدراسیون فوتبال آسیا — با قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs و ستاره کارفرمایی پاتریک Mahomes.

بردی جایگزین Jameis وینستون در کارفرمایی با خلیج تمپا. او در برابر فریب از L. A. بازار است. با شارژر او را گرفته اند و برای خود دیرین کارفرمایی فیلیپ رودخانه که توافق روز شنبه به یک سال مقابله با Indianapolis Colts.

تنسی تیتان, San Francisco 49ers و لاس وگاس اظهارات نیز مرتبط شده است به بردی قبلا در این فرایند است. اما تیتان زده چهار سال $118 میلیون معامله دوباره ثبت نام کارفرمایی Ryan Tannehill. اظهارات توافق با عامل رایگان مارکوس Mariota با holdover استارت درک یابند. The 49ers برتر فصل گذشته سوپر باول با جیمی Garoppolo قبلا بردی پشتیبان در انگلستان و گزارش تصمیم گرفت در برابر تعقیب بردی این offseason.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>