تام برادی است ‘آخرین رقص’ درمان است اما وجود دارد به عنوان بزرگ از مخاطبان برای که ؟

فقط یک سوال اینکه: یک شیرجه عمیق به تام بردی حرفه ای واقعا برای الهام بخشیدن به هر نقطه در نزدیکی همان شور و هیجان به عنوان مایکل جردن اخیر ستاره به نوبه خود ؟

ظاهرا این شبکه است که ما به ارمغان آورده 10-بخش “آخرین رقص” را بسیار تحسین و boffo اعتبار — بیش از خوشحال به پیدا کردن. در روز پنج شنبه, ESPN منتشر شد تریلر “در عرصه” یک سری میله میله برای 2021 است که نه قسمت یکی برای هر بردی حضور در سوپر باول با میهن پرستان.

“از طریق مجموعه ما تعریف لحظات کلیدی و چالش های که به ظاهر غیر قابل عبور, اما از طریق کار سخت و پشتکار شد حرفه ای-تعریف و پیروزی در هر دو پیروزی و شکست” بردی در بیانیه ای گفت: روز شنبه (از طریق ESPN).

سری است که شرکت های تولید شده توسط ESPN, دین, ورزش و بردی تولید خود شرکت با توجه به آخرین مهلت که شکست اخبار از سری. مهلت گزارش شده است که در علاوه بر این به سوپر باول سفر “در عرصه” را از ویژگی های “کوچکتر و به ظاهر ناچیز از موارد که شد محوری حوادث و آسفالت مسیر آینده Hall of Famer سفر طول می کشد که یک فصل جدید و پس از حرکت به Tampa Bay Buccaneers.”

آه که راست بردی باور نکردنی پرستان حرفه ای ممکن است بیش از, اما او هنوز هم در حال پخش. به طوری که یک تفاوت عمده با “آخرین رقص.”

یکی از بزرگترین چیزهایی که اردن سری رفتن بود برای آن بود که آن را به ارائه هر دو یک نوستالژی سفر برای برخی از طرفداران NBA و enthralling تاریخچه درس برای بینندگان جوان.

اعطا 42 ساله بردی شده است بازی برای تا زمانی که او برای اولین بار سه سوپر باول اجرا می شود احساس می کنم مثل یک میلیون سال پیش در این نقطه و بینندگان جوانتر به احتمال زیاد خواهد شد از دیدن برخی از چیزهای که برای اولین بار. هنوز هم وجود دارد هیچ شانسی “در عرصه” می توانید مرتب کردن بر اساس همان دامنه تاریخی به عنوان “آخرین رقص.”

مربوط به نقطه است که heck از بسیاری از طرفداران فوتبال هستند و رنج می برند از میهن پرستان خستگی و می خواهید چیزی بیش از برای دیدن که تیم خروج این مرحله در حالی که برای. حتی اگر فصل آینده معلوم می شود یک فقیر برای انگلستان یک سال فاصله از آن سلسله است که به سختی همان 22 سال است.

آن را از حرارت نیکز فن — و در نتیجه اردن-hater — در طول 1990s: “آخرین رقص” آخرین چیزی که من می خواستم برای نشستن طریق در, می گویند سال 2000. در امتداد آن خطوط به نظر می رسد فکر می کنم که هواداران از چند تلخ ممنوعیت پایگاه ممکن است نیاز به 20 سال یا بیشتر به بیش از دو دهه از میهن پرستان تسلط.

یک سال فاصله خواهد, اما یک تفاوت مهم در آب و هوا است که در آن “انسان در عرصه” دریافت خواهد شد. ورزش می تواند در چیزی شبیه نوسان کامل در سال 2021 (لطفا؟), در حالی که اردن سری منتقل شد تا به هوا در غیر این صورت تا حد زیادی ورزش-دوره رایگان همه اما اطمینان مخاطبان زیادی را.

یکی دیگر از نقطه فروش از “آخرین رقص” بود که گنجینه ای از پشت صحنه فیلم است که تا به حال هرگز قبل از پخش. اگر “مرد میدان” به ما نشان داد برخی از فیلم the Patriots خود ahem, متهم به تیراندازی خواهد بود که یک چیز اما کمی وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم که بیل Belichick ارائه مقدار دسترسی از هر نوع.

صحبت از میهن پرستان’ سر مربی/نبوغ شیطانی که ما به ارمغان می آورد به تضاد در شخصیت بین بردی و اردن. Belichick بسیار زیاد شده “پلیس بد” برای تیم خود اما اگر یک شمای کلی به “آخرین رقص” این بود که اردن بیش از بازی است که با نقش گاو در حالی که جکسون را Zen-استاد چیزی.

در واقع خاتوله و آشکار بد خون پاشیده آزادانه در سراسر اردن سری ترک حتی برخی از هم تیمی های سابق خود کالایی در درمان خود را. و این که قبل از ما به دادگاه رقبا مانند Isiah Thomas and Gary Payton به آنها اردن نشان داد که چقدر بی رحمانه تحقیر در “آخرین رقص” را به عنوان او در زمانی که آنها در واقع بازی.

ما می رویم به هر چیزی شبیه است که از بردی? مطمئن شوید که او ممکن است آتش را خاموش برخی از حفاری در منینگ خانواده و شاید در برخی از مدیران NFL که در گذشت او در سال 2000 پیش نویس, اما آن را سخت به تصور کنید که چیزی جز خوشخو مسخرگی.

و با بردی هنوز هم بازی کردن که چگونه بسیاری از امواج است که او واقعا قصد مایل به را ؟

آن را بیشتر احتمال دارد که “در عرصه” بازیگران خود را به عنوان اصل الهام بخش, الهام بخش, دادن بینندگان نه شانس را به قلب بردی درس از غلبه بر شانس. ارزش وجود دارد در چنین تعهد برای مطمئن شود, اما آن را فقط صدا نیست به عنوان سرگرم کننده به عنوان امتیاز بی پایان-اقامت در “آخرین رقص” نه به ذکر است تمام کلیپ ها از اردن در حملات هوایی در رینگ و مخالفان به طور یکسان.

با هر نوع شانس “در عرصه” را حداقل به ما یک نگاه جامع در بردی تاریخ گرفتن چپ در بالا و سپاس. خوب است که تقریبا قطعا نمی خواهید به اتفاق می افتد اما این سری می تواند به نفع از در نظر گرفتن شخصیت اصلی آن کمی کمتر به طور جدی از “آخرین رقص” را با اردن است.

عدم که ما از چپ به امید که بردی در واقع می گوید چیزی جالب است. به عنوان ESPN محتوا رئیس کانر Schell اعلام کرد: “به شخصی دست اول حساب و یک ورزشکار در تام سطح که نمی اغلب دست اول حساب می توانید به اضافه کردن یک مجموعه قابل توجه است.”

چرا آن را می توانید. اما خواهد آن ؟ در ارتباط باشید.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>