تام بردی رایگان آژانس ردیاب: آنچه او پاسخ هنگامی که جولیان ادلمن گفت: “او در آینده به پیروزی …

گمانه زنی ها در زمان پیچ و تاب و جدید روز شنبه. بردی و میهن پرستان گیرنده گسترده جولیان ادلمن را به شوخی در مورد دوستی نزدیک با هر دو اعتراف به این که کارفرمایی مورد علاقه تصویب گیر اغلب نقش مزاحم برادر کوچک. که بر روی صفحه نمایش برای یک تلویزیون ملی مخاطبان به عنوان دو همراه با کمدین جیمی فالون در زمان در کارولینای شمالی-سیراکیوز بازی.

به عنوان دوربین یافت سه Edelman با لبخند به او دهن کلمات “او در آینده” احتمالا به معنی به میهن پرستان و نه از دستشویی و یا یک سفر به امتیاز ایستاده است. نشستن در کنار Edelman, بردی, از رانش گفت: چیزی که به تفسیر باز به عنوان او را تکان داد سر خود را در دلخوری و لبخند زد.

او می گویند “او نیست” یا شاید “بیایید نه” را به عنوان انجام این کار در اینجا و در حال حاضر ؟ شما تصمیم می گیرید. بیان به عنوان NBC Sports بوستون تام E. کوران پرسیدم به نظر می رسد می گویند: “من را خفه شما. من خواهد شد. من نمی خواهم به. اما من خواهد شد.'”

بعد Edelman چپ هیچ سوال در مورد افکار خود را به اشتراک گذاشتن یک تصویر از یک قرمز و سفید و آبی تی شرت های مزین با کلمات “بماند! تام 2020 یک کارفرمایی شما می توانید اعتماد” در Instagram. مبادا پیام خود بود معلوم نیست در پیراهن او را هاوکینگ وی افزود: یک آرم قرمز-سفید-و-آبی/ستاره دار-و-راه راه بز در آستین.

“نیو انگلند” او نوشت: “یک Tomocracy.”

شما تقریبا می تواند شنیدن بردی و گفت: “اوه ژول.”

این نظر خود را با یک توقف منبع خود را برای آخرین بردی scuttlebutt.

شاید Edelman نباید احساس بیش از حد بد است. بردی دیگر bestie, همسرش, Gisele Bündchen است که در تاریکی در مورد آنچه که در آینده نگه می دارد.

“من دوست دارم که می دانم که در آن من قصد دارم به زندگی در این سال, اما من نمی دانم که هنوز” سوپر پاسخ جمعه در یک Instagram q-a. “اما امیدوارم در جایی خوب است. و هر جا که شوهرم خوشحال است بازی ما را ببینید.”

با تیم مدیران بازیکن نمایندگان مربیان و خبرنگاران همه جمع شده بودند در ایندیاناپولیس برای NFL سراغ ترکیب — از جمله همین یی بردی عامل — زمزمه شروع به کوه و این یک روز بزرگ برای بردی ضرب و شتم.

در این لحظه در NFL, تقویم, تنها پرستان ممکن است بحث به بردی و نمایندگان او در مورد یک قرارداد جدید. اما با توجه به بوستون هرالد کارن Guregian آنها هنوز به انجام این کار.

Guregian حدس (و ESPN Adam Schefter concurs) که Belichick ممکن است انتظار برای رای دادن به CBA جدید را قبل از حرکت رو به جلو با آژانس با توجه به تاثیر یک فیلم جدید قرارداد کار را در این راستا است. با این وجود یک منبع می گوید که امکان بردی دوباره امضای قرارداد با پرستان است “به دنبال خوب است.”

ESPN جف دارلینگتون تا به حال مشابه گزارش روز شنبه گفت که بردی “است که در حال حاضر عامل تحت این باور است که او را وارد آژانس رایگان برای بازی در جایی غیر از جدید انگلستان در فصل آینده یک روحیه کارفرمایی به اشتراک گذاشته شده با دیگران است.”

در حالی که بردی اردوگاه معتقد است که میهن پرستان را فرصتی برای ایجاد خود را در مورد دارلینگتون می گوید: “بردی ارزیابی NFL چشم انداز با هدف خروج.”

“این سخت است برای من به تصور او بازی در جایی دیگر. او می خواهد به بازی. اما در نهایت این لایحه تصمیم” تام بردی Sr. گفت Guregian. “هیچ کس واقعا نمی داند. لایحه نیست نکته دست خود را. وجود دارد فقط شده القائات در اینجا وجود دارد. این است که واقعا به نوعی بین این دو است. آنها را به تصمیم بگیرند که چه می خواهند.

“اگر لایحه می گوید که او نمی تامی و تامی می خواهد به بازی خوب جو مونتانا رفت و به شهر کانزاس … فقط به خاطر اینکه لایحه تصمیم می گیرد او می خواهد به حرکت می کند که نمی دیکته تامی آینده. من مطمئن هستم که وجود دارد چند تیم دیگر در لیگ است که می خواهید او را.”

ممکن است نقاط فرود

Bucs: Tampa Bay هنوز هم خانههای گلی خالی بیش از اینکه به پشت Jameis وینستون و جراحی پیشرفته بینایی, اما در روز سه شنبه مربی بروس Arians خواسته شد که quarterbacks او می خواهم نظر wooing در آژانس رایگان. او در پاسخ: “تام بردی. فیلیپ [رودخانه] است ، ما را ببینید.” GM Jason Licht در عین حال گفت: این تیم صرفا با توجه به همه گزینه های خود را. “ما نمی گوییم ما نمی خواهیم Jameis,” او گفت:. “ما فقط می خواهید برای دیدن آنچه که در پشت درب شماره دو. ما فقط می خواهید به جمع آوری تمام اطلاعات ما.”

شارژر: زیادی وجود ندارد و این حدس و گمان دیگر از سرد و سخت واقعیت است که به سختی هر کسی در لس آنجلس در مورد مراقبت از این شارژر که در حال حرکت به یک استادیوم جدید و نیاز به فروش برخی از صندلی. فیلیپ رودخانه ها گفت: خداحافظی به تیم در حال حاضر وجود دارد یک سوراخ را پر کنید (مگر اینکه این تیم فکر می کند Tyrod تیلور پاسخ است).

Colts: NFL شبکه broncos گزارش روز شنبه که یی را با تعدادی از باشگاه ها از جمله کلت — در این ترکیب در ایندیاناپولیس. اما ورزشی را استفان دارنده می گوید کلت مقامات نیست صحبت با بردی اردوگاه. (لازم به ذکر است که در یی آژانس نشان دهنده تعدادی از بازیکنان NFL و هر گونه بحث او در ایندیاناپولیس در این هفته می تواند در مورد بازیکنان نیست به نام تام بردی.)

Patriots: همه از این است که فقط یک شگرد است ، بردی می تواند دوباره ثبت نام جدید انگلستان Pats می تواند به برخی از کمبودهای خود را در اطراف او و آنها را به نفع یکی دیگر از سوپر باول. بزرگ.

مهاجمان: مانند شارژر اظهارات در حال حرکت به یک استادیوم جدید. و در حالی که شهروندان از لاس وگاس به نظر می رسد آماده به خوش آمدید جدید خود را NFL تیم با آغوش باز (بر خلاف شارژر در لس آنجلس) و این تیم در حال حاضر محترم به اندازه کافی کارفرمایی در David Carr بردی باید حداقل کمی فریبنده به جان weather underground و شرکت ، نه ؟

تیتان: تنسی مربی مایک Vrabel است بردی پال پس از وقت خود را با هم در انگلستان اما او کمی شور این هفته وقتی پرسیده شد که در مورد امکان امضای او. به علاوه تیتان می تواند تلاش برای دوباره ثبت همکار رایگان عامل رایان Tannehill بود که inarguably بهتر از بردی در فصل گذشته طی فوق العاده bounce-back مبارزات انتخاباتی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im