تام بردی فایل های نرم افزار تجاری برای ‘TB X TB’

این است که محدود به رفتن بهتر از گذشته خود را تاخت و تاز کردن به علامت تجاری قلمرو. در بهار گذشته او در زمینه نرم افزار برای عبارت “تام فوق العاده” یک تصمیم او به پشیمانی. در آن زمان به عنوان یک عضو جدید انگلستان میهن پرستان تلاش خود را به سود حاصل از اصطلاح کشید آتش از تمام گوشه و کنار رسانه های اجتماعی و از روزنامه و رادیو ورزش سخن گفتن عامل تشدید و در عین حال یکی دیگر از نیویورک پایه فن.

سابق جت های کارفرمایی فرزندان Esiason گفت: FARZIN در بوستون که او برنامه ریزی شده به “مبارزه با دندان و ناخن” تا زمانی که برنامه خارج شد. نیویورک مظنونان حمله به دانشگاه Peter T. پادشاه یک جمهوری خواه و تام Suozzi یک دموکرات حتی در زمینه های مشترک در این زمینه است. “من احساس می کنم مثل تام بردی آن را به اندازه کافی بد او deflating فوتبال. در حال حاضر او deflating شهرت خود را” شاه گفت: (از طریق TMZ). “فقط یکی وجود دارد ‘تام فوق العاده که تام Seaver.” گفت: Suozzi: “او یک جمهوری خواه است. من یک دموکرات است. و ما هر دو توافق وجود دارد همیشه تنها یک ” تام فوق العاده است.'”

بردی حمایت کردن برنامه و در سمت چپ بود برای صاف کردن بیش از این ضربه به شهرت خود را. به نام او تمام وضعیت که حتی به خود جلب کرد سیاستمداران و طرفداران در تمام سنین به نزاع, “مایه تاسف است. من در واقع در تلاش برای انجام کاری از آنجا که من نمی خواهم نام مستعار و من می خواستم مطمئن شوید که هیچ کس از آن استفاده می شود زیرا برخی از مردم می خواست به استفاده از آن” او به خبرنگاران گفت: در ماه ژوئن گذشته. “من در تلاش بود برای نگه داشتن مردم از استفاده از آن و سپس آن را به اطراف چرخید به چیزی متفاوت از آنچه در آن بود. خوب درس آموخته و من سعی کنید به انجام همه چیز کمی متفاوت در آینده است.”

او در ادامه گفت که او حتی نمی مانند نام مستعار. “من نمی خواهم که مردم احتمالا به من خوبتون تعارف قطعا که [یکی],” بردی همیشه 199th انتخاب در پیش نویس NFL گفت. “این چیزی نیست که من در تلاش بود به انجام هر گونه بی احترامی و یا بسنده کردن و یا هر چیزی شبیه به آن.”

که نباید یک مشکل با TB X TB.

بیشتر در بردی حرکت از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>