تام بردی انتظار می رود برای پیوستن به Buccaneers پس از خروج از میهن پرستان جدید انگلستان گزارش می گوید

تام بردی خواهد شد پیوستن به Tampa Bay Buccaneers پس از اعلام خروج خود را از میهن پرستان جدید انگلستان در روز سه شنبه گزارش می گویند.

کارفرمایی, 42, اتحاد خود را صرف کل NFL حرفه ای با میهن پرستان برنده شش سوپر کاسه از آنجا که پیش نویس در سال 2000 با 199th انتخاب کردن در میشیگان.

و همچنین شش سوپر باول حلقه بردی بود به نام سوپر باول MVP چهار بار و ساخته شده است این بازی در نه موارد کلی. در علاوه بر این به گرفتن جایزه MVP سه بار او تضمین پرستان کاملا تحت سلطه شرق آسیا بیش از دو دهه پیروزی لشکر 17 بار نیز به رسمیت شناخته می شود به صورت جداگانه با 14 Pro کاسه ظاهر و پنج بار همه طرفدار.

بردی گفت: “از همه هم تیمی ها و مربیان و مدیران و کارکنان مربی Belichick, RKK و کرافت خانواده و کل سازمان است.

“من می خواهم به می گویند با تشکر از شما برای بیست سال گذشته از زندگی من و روزانه تعهد به برنده شدن و ایجاد یک برنده فرهنگ ساخته شده در مقادیر بزرگ.

“من سپاسگزار برای همه است که شما را به من آموخت – من آموخته اند از همه.

“همه شما باید به من اجازه به حداکثر رساندن پتانسیل من و این همه بازیکن همیشه می تواند امید برای. همه چیز ما انجام من به ارمغان می آورد شادی بزرگ و درس من آموخته اند انجام خواهد داد با من برای همیشه لطفا برای.

“من نمی تواند مرد من امروز بدون روابط شما به من اجازه برای ساخت با شما. من بهره مند از همه شما به من داده اند. من گرامی از هر فرصتی من تا به حال به بخشی از تیم ما و من عشق شما همه برای آن است.

“تیم ما همیشه تعیین استاندارد در ورزش حرفه ای و من می دانم که آن را ادامه خواهد داد به انجام درست آن. اگر چه فوتبال من سفر را در جای دیگر, من همه چیز را درک است که ما باید دست و سپاسگزار برای ما باور نکردنی تیم موفقیت.

“من افتخار بزرگی است که این فرصت را به می دانم که هر یک از شما و خاطرات ما با هم ایجاد شده.”

یک گزارش از ESPN در سه شنبه شب گفت که این ستاره در حال حرکت بود به Buccaneers.

میهن پرستان صاحب رابرت کرافت تایید بردی اطلاع او depature اواخر روز دوشنبه در یک جلسه.

“تامی آغاز تماس شب گذشته و آمد بیش از” کرافت گفت. “ما تا به حال مثبت و محترمانه بحث است. این راه من می خواهم آن را به پایان, اما من می خواهم او را به انجام آنچه که او در بهترین منافع شخصی.

“پس از 20 سال با ما, او به دست آورده است که درست است. من او را دوست دارم مانند یک پسر..”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>