تام بردی به سلامتی راب Gronkowski تجارت به عنوان دیگر بازیکنان NFL تعجب می کنم اگر TE خسته شده بود از میهن پرستان

بردی استفاده Instagram داستان شنبه به لینک NFL Instagram حساب است که خود تا به حال فقط اعلان مجدد فیلم کارفرمایی مشترک پس از 2019 بازی مسابقات قهرمانی آسیا. پس اضافه کاری که برنده بیش از ستاد بردی ارسال شده در یک کلیپ کوتاه از خود و Gronkowski ترک شهر کانزاس نوک پیکان ورزشگاه با smug grins مجموعه به P Diddy را در سال 2001 آمار, “پسر بد برای زندگی است.”

به طور خاص بردی 2019 پست ساخته شده با استفاده از P-Diddy اشعار “ما ain’t goin’ هیچ/ما نمی تواند متوقف شود.”

در این زمان بود که به معنای به همه سپاه از طرفداران NFL به طور کامل بیمار از میهن پرستان’ تسلط است که آن را بیش از حد بد آنها فقط باید برای مقابله با موفقیت های بیشتر بردی و شرکت. در حال حاضر کارفرمایی و مورد علاقه خود را دریافت هدف پیوست شده در Bucs و اگر هر دو از آنها چیزی باقی مانده در مخازن مربوطه آنها ممکن است دوباره بود برای متوقف کردن در Bucs’ مهاجم استعداد مملو از جرم.

Gronkowski بازنشسته در سن 29 پس از کمک به انگلستان در رفتن به برنده سوپر باول در سال 2019 اما ظاهرا مباحث به عنوان یک Fox Sports تحلیلگر و یک WWE مجری نمی شد به اندازه کافی برای رفع رقابتی خود را خواسته. او بنا به گزارش ها گفت: Patriots که او فقط می خواستم به بازگشت به NFL اگر او می تواند یک بار دیگر بازی با بردی و با توجه به این که انگلستان هنوز هم خود را برگزار حقوق خلیج تمپا تا به حال به ترتیب یک تجارت را که اتفاق می افتد.

این Bucs با ارسال پیش نویس دور چهارم انتخاب سهشنبه به میهن پرستان برای Gronkowski و هفتم-طفیلی و فقط می خواهم که — یک ماه پس از بردی به پایان رسید خود را در 20 سال اجرا در انگلستان با امضای قرارداد با Tampa Bay به عنوان یک عامل رایگان — یکی از NFL را با استعداد ترین بازیکنان در cleats. در نظر گرفته شده توسط برخی به عنوان بهترین تنگ پایان از همه زمان Gronkowski تیمی با بردی برای 78 touchdowns پنجم-بیشتر برای هر NFL quarterback-گیرنده پشت سر هم.

به برخی از قابل توجه ناظران هر چند توسعه کمتر مورد آنچه Gronkowski ممکن است با انجام یک soon-to-be-43 ساله بردی در خلیج تمپا و بیشتر در مورد آنچه که او در سازمان ملل متحد-بازنشستگی گفت: در مورد رابطه اش با Belichick در انگلستان است.

تنگ پایان را سرکش شخصیت همیشه به نظر می رسد آشکارا در تقابل با infamously کم حرف مربی button-down رویکرد و کاردینالز آریزونا’ جاستین Pugh خواسته سهشنبه در توییتر “چه می گویند در مورد چگونگی پرستان کار?”

“بدون شک راه خود را کار می کند و آنها تا به حال موفق ترین, فوتبال, سلسله, اما Gronk خواهد بود و نه ماندن بازنشسته پس از آن به بازی وجود دارد” ادامه داد: Pugh که شروع به هفت سال حرفه ای با NFL New York Giants. “آیا بازیکنان می خواهید برای لذت بردن از جایی که آنها در حال بازی به عنوان آنجا که آنها می خواهند به نفع خود ؟ آنها انسان?!?”

سابق کلیولند براونز مقابله با توهین آمیز جو توماس چندساله Pro کاسه در طول 11 فصل خواسته در توییتر “پس آیا این به این معنی است که @RobGronkowski متنفر بازی @Patriots و لایحه Belichick آنقدر که بازنشسته شد به دور از آنها???”

Baltimore Ravens پایان دفاعی کاله کمپبل opined که تنگ پایان “است که می خواهی دوست دارم” او مربی جدید در خلیج تمپا بروس Arians که یک بازیکن پسند شهرت. “بیایید از آن لذت ببرید!” Philadelphia Eagles offensive lineman لین جانسون توییتی که کامل ساخته شده اشاره کرد حس به کسانی که به یاد می آورد او را تا سال 2018 نظرات که در زمان هدف در فرهنگ Belichick تاسیس شده است.

“من فقط فکر می کنم که” پاتریوت در راه است ترس سازمان مبتنی بر” جانسون گفت: در آن زمان. “بدیهی است که آیا آنها برنده می شود ؟ جهنم بله, آنها برنده شوید. آنها برنده برای یک زمان طولانی. من فکر می کنم مردم لذت بردن از [آن] و می گویند: “من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده بازی وجود دارد? هیچ نمی دانم. … نمی شود بی پروا اما من می خواهم خیلی جای لذت ببرید و برنده سوپر باول از بدبختی و برنده پنج سوپر کاسه است.”

Gronkowski خود صحبت کرده و با احساسات بزرگ در ماه اوت سال 2019 در مورد چگونه او “نه در یک جای خوب” زمانی که او تصمیم به بازنشستگی این ادعا که “توپ فوتبال بود من آوردن پایین” و “من از دست دادن است که شادی در زندگی است.” نظرات خود را در زمینه بسیاری از آسیب های او رنج می برد در NFL به عنوان او اشاره کرد که او “نیاز به بهبود” پس از “مبارزه از طریق آن” اما خود خارج-از-شخصیت سخنان اتاق سمت چپ برای گمانه زنی وجود دارد که ممکن است بیشتر به ناخشنودی از ناتوانی در به سالم ماندن.

“من صدمه دیده بود هر دو ذهنی و جسمی در روز و روز را” Gronkowski گفت: در آن زمان از یک حرفه ای است که “زمان مطلق ضرب و شتم بر روی بدن من و روح من.”

در روز سه شنبه دیگر فعلی و سابق NFL بازیکنان به اشتراک گذاشته مخلوطی از هیجان و خوش بینی در مورد Gronkowski بازگشت و چشم انداز برای تیم جدید خود را.

“راب Gronkowski یکی از بهترین تنگ به پایان می رسد در NFL تاریخچه و او نقش بازی با این نوع از عشق و شور و اشتیاق است که مجموعه او از هم جدا” Buccaneers مدیر کل Jason Licht گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای. “راب بازی های برگزار شده است تمام زندگی خود را در کنار تام بردی و دستاوردهای خود را برای خود صحبت می کنند. با هم آنها را توسعه داده اند این نوع از شیمی روشن و خاموش میشه که بسیار مهم برای موفقیت است. راب ترکیبی از نخبگان سطح مهارت به عنوان یک گیرنده و مسدود کننده اما آنچه واقعا باعث می شود او را ویژه این واقعیت است که او یک برنده ثابت شده است که به ارمغان می آورد که قهرمانی ذهن-تنظیم و اخلاق کاری.”

در ضمن WWE با اشاره به “24/7” کمربند Gronkowski برنده در مسابقات 36 اوایل این ماه در این ادعا که او تا به برخی از کسب و کار ناتمام. این شرکت اشاره در زمینه سناریو این سقوط که در آن یک آشنا “Gronk سنبله” می تواند گستاخانه قطع توسط یکی از نرم افزار-کشتی رقبا.

“طبق قوانین 24/7 عنوان Gronk باید دفاع از قهرمانی خود را در همه زمان و در هر مکان” WWE گفت. “او می تواند جشن touchdown عبور از @TomBrady … در هر زمان.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات