تام بردی شد جاسازی شده بخشی از زندگی در انگلستان. خروج خود را طنین انداز خواهد شد.

بیش از دو دهه بردی تبدیل به یک ثابت در انگلستان زندگی می کنند, اتاق, ثابت, حضور, طلسم تعبیه شده به پارچه از پاییز. او برای زندگی در بوستون بازگشت خلیج نقل مکان کرد و به Brookline اما آیا او انگلند جدید برای بحث است: او بیش از حد معروف بیش از حد سریع, ازدواج سوپرمدل برنده شش سوپر کاسه راه اندازی خود مراقبتی شخصی با نام تجاری و یک زندگی غیر قابل تشخیص برای هر کسی جز خودش را. همچنین در کنار این نقطه است. او بدون شک بخشی از جدید انگلستان زندگی یک ستون در تاریخ همتراز با Nubble فانوس دریایی Faneuil سالن یا سوپرمن ساختمان.

در حال حاضر او می روم. بردی اعلام کرد که همچنان کار خود را در سن و سال او-43 فصل با تیم دیگری که خود را “فوتبال سفر را در جای دیگر.” مربی لایحه Belichick اجرا ظالم عملیات به عنوان او تبدیل پرستان به یک سلسله و اخراج او از احساسات اعمال حتی به بردی که میهن پرستان ساخته شده کمی تلاش به خواستگاری او به عنوان یک عامل رایگان برای اولین بار. بردی و Belichick تبدیل پرستان به یک تاج جواهر آمریکایی حرفه ای ورزش یک نیروی عظیم منهدم کننده است که برای نه سوپر کاسه در 18 سال عمر و برنده شش.

بردی خروج را احساس ویرانگر برای برخی در انگلستان جدید اجتناب ناپذیر به دیگران که خواندن برگ چای — از جمله نظرات بردی است که برای سال پیش بینی کرده است بی تعارف پایان با میهن پرستان — و عجیب و غریب برای همه. بردی را نگاه عجیب در یک مدرسه برای هر فن NFL. جدید Englanders آن خواهد بود مانند دیدن شاخ و برگ سبز ماندن در سقوط.

بردی عظمت او یک بت در انگلستان اما طول عمر خود چه ساخته شده صبح روز سه شنبه اعلام بنابراین unmooring. میهن پرستان طرفداران به یاد داشته باشید Tawm-من بردی ساخت اولین خود را در Foxborough ورزشگاه پس از جلب Bledsoe آسیب. آنها او را تماشا دوئل Peyton Manning, پیروزی MVPs رهبری یک شکست نخورده فصل به طور منظم. آنها او را دیدم اشک خود را در لیگ قهرمانان آسیا و بهبود می یابند. آنها را تماشا او را از پشت موانع بردی لزوما ساخته و تبدیل شدن به یک پدر تلخیص هدف یک مرد خانواده و یک نام تجاری. از طریق همه چیز او بود که همیشه خود را کارفرمایی.

این Deflategate حماسه ایالات پرستان و طرفداران پشت بردی مثل هیچ چیز تا به حال قبل از. یک منطقه که ادویه ما-علیه-آنها دعوا پشتیبانی بردی غیر منطقی به طول. او در پاسخ با سه سوپر باول عناوین در آخر او شش سال در انگلستان است.

میهن پرستان’ NFL برتری احساس ریشه دوانده اما قبل از اواسط-90s میهن پرستان بودند کم-اجاره حق رای دادن یک چاره اندیشی موقت به صورت محلی پس از Red Sox برونز و سلتیکز. این تغییر زمانی که رابرت کرافت خریداری تیم های استخدام لایحه Parcells به عنوان سر مربی و شروع به ساخت و ساز در ورزشگاه ژیلت. اما بد روز هنوز تازه بود که بردی اول ایستاده بود و زیر مرکز — اولین بازی حذفی آمد و در Foxborough ورزشگاه با آن منجمد فلزی سفید و وحشیانه بتن concourses.

این پرستان امروز به وضوح این تیم محبوب ترین در انگلستان است. آنها لازم نیست که تاریخ سلتیکز و آنها را به عنوان مورد علاقه به عنوان Red Sox. اما مانند بسیاری از آمریکایی پایگاه های فن جدید انگلستان پرستش آن تیم فوتبال به مراتب بیشتر از هر نوع دیگر حق رای دادن. شاید با توجه به NFL انفجار در محبوبیت در سراسر کشور تغییر خواهد اتفاق افتاده اند و بدون بردی. اما برای دو دهه او قابل رویت ترین نقش است.

شکسته ازدواج بین بازیکنان و فن پایگاه های کثیف می تواند باشد. این خواهد بود یک حتی اگر بردی تا به حال حداقل جزئی آژانس در خروج خود را. وجود دارد خواهد بود غم که بردی را پایان کار خود را در جای دیگر وجود خواهد داشت و برخی در-بیل-ما-اعتماد جانبازان که هیچ مشکلی مشاهده کارفرمایی ترک اوایل سال به جای یک سال پس از مهارت های خود را تضعیف. با کمال تعجب بخش بزرگی از جدید Englanders خوب خواهد شد با بردی انتخاب که در آن او نقش بعدی: تاریخ خود را با هم معنی آنها را خوشحال خواهد شد اگر او خوشحال است. که غیر معمول تمایلات اما رابطه بین بردی و جدید انگلستان است که بر خلاف هر گونه دیگر در آمریکا ،

در زمان نامشخص برای هر جنبه از زندگی آمریکایی, بردی و میهن پرستان و بقیه از جدید انگلستان را به جلو حرکت می کند با یک لایه اضافی از چیز عجیب و غریب. بردی بوده است بخشی از زندگی در انگلستان پس از به نوبه خود از قرن. او یک کارفرمایی تازه از دانشگاه میشیگان بود که 23 در آن زمان و در حال حاضر او 42 ساله شوهر و پدر بدونم که مانند بسیاری دیگر در انگلستان چه می آید بعدی.

ادامه مطلب NFL news:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>