تلفات افزایش می یابد تا 22 در دهلی خشونت به عنوان مودی مسائل درخواست برای آرام

Muralidharan ایسنا

نیروهای امنیتی و نگهبانی در منطقه که در آن شورش شکست این هفته در دهلی نو.

دهلی نو — نشستن-در جایی که زنان جمع شده بودند در اعتراض به جدید قانون تابعیت رفته بود از پوستر پاره شده و زیر پا گذاشته. این مسجد در کنار درب ایستاده بود سوخته و خاموش کف آن مشخص شده و با آغشته در خون. سکون پر عمده جاده خالی به جز سگ های ولگرد چیدن راه خود را از طریق باقی مانده است.

یک زمان آرام حل و فصل در یک نوار هند پایتخت چهارشنبه پس از خیره کننده شیوع خشونت در این هفته دست کم 22 کشته شدند. شورش بدترین چنین درگیری به آمار دهلی نو در دهه آمد و به عنوان رئیس جمهور تهمت اولین سفر رسمی خود به هند است.

اوباش از هندوها و مسلمانان تا به حال برخورد در جاده ها و کوچه در شمال شرقی دهلی پرتاب سنگ و نفت خام بنزین بمب. حداقل چهار مسجد بودند را به آتش کشیدند, به عنوان شد و نمرات از خانه و کسب و کار. شاهدان گفتند که به جای متوقف کردن خشونت پلیس پیوست, جمعیت, فریاد ملی هندو شعارها و اخراج شدهاند.

[مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوم در هند: خشونت در دهلی نو و پشتیبانی برای مودی در ‘آزادی مذهبی’]

http://www.washingtonpost.com/video/world/riots-in-new-delhi-leave-at-least-20-dead/2020/02/26/2eef6b26-c5ad-4077-ab16-09a29eac4a67_video.html

روز چهارشنبه بعد از ظهر نارندرا نخست وزیر هند به پایان رسید روز سکوت در شورش. او صادر شده درخواست تجدید نظر برای آرام اصرار مردم در دهلی نو به “حفظ صلح و برادری در تمام زمانها” و بازگرداندن حالت طبیعی.

این هفته خشونت مشخص شده و بار دوم در مودی فعالیت های سیاسی که او ریاست یک قسمت قابل توجهی از خشونت. در سال 2002 زمانی که او وزیر ایالت گجرات بیش از 1000 نفر کشته شدند, بیشتر مسلمانان, در سه روز از شورش. یک دادگاه منصوب پنل پاک مودی از دخالت در خشونت است.

[چرا اعتراضات در حال فوران بیش هند جدید قانون تابعیت]

Muralidharan

ایسنا

مرد پیاده روی بیش از باقی مانده پس از درگیری های خشونت بار میان مردم نشان دادن و در برابر جدید قانون تابعیت در دهلی نو.

شورش در دهلی نو صورت گرفت در برابر یک پس زمینه از افزایش تنش بیش از یک بحث تابعیت قانون تصویب شده توسط دولت مودی در ماه دسامبر. منتقدان می گویند این اقدام خلاف قانون اساسی است و عمیق تر از ترس است که مسلمانان را مانند شهروندان درجه دوم در مودی هند است. تظاهرات در برابر قانون باید فوران در سراسر کشور با سرخپوستان از همه ادیان ،

اما مسلمانان باید با رهبری مخالفت با قانون است. در همین حال اعضای مودی حاکم Bharatiya Janata Party مشغول بوده به طور فزاینده ای در گوش خراش و بلاغت در برابر معترضان. در طول اجرای یک انتخابات در دهلی نو در این ماه BJP رهبران معترضان به نام جنایتکاران و خائن که سزاوار به ضرب گلوله کشته شد.

Tania Dutta کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن میاد مودی ثبت در تحمل مذهبی به عنوان عزای بیش هند درمان از مسلمانان

هند مسلمانان با عجله به جمع آوری اسناد و مدارک پس از قانون جدید سوخت اضطراب خود را بیش از وضعیت شهروندی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de