توکیو بازی های المپیک لغو می شود اگر برگزار نمی 2021, رئیس کمیته بین المللی المپیک می گوید

Issei کاتو ایسنا

یک گارد امنیتی افسر پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده گذشته توکیو 2020 المپیک دکوراسیون هیئت مدیره در طول گسترش این بیماری کروناویروس در توکیو, مارس 15 سال 2020 است.

توکیو توکیو در بازیهای المپیک نمی تواند به تاخیر افتاد ،

اگر آنها نمی تواند برگزار می شود تابستان آینده به دلیل coronavirus این بازی باید لغو کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ به بی بی سی گفت.

باخ گفت: نخست وزیر ژاپن اعلام کرد به او گفته بود سال آینده “آخرین گزینه است.”

“کاملا رک و پوست کنده من به برخی از درک این, دلیل این که شما نمی توانید برای همیشه لطفا برای استخدام به 3000 یا 5000 نفر در یک سازماندهی کمیته” باخ گفت BBC Sport.

“شما نمی توانید هر سال تغییر کل ورزش برنامه در سراسر جهان از همه مهم فدراسیون. شما نمی باید ورزشکاران در عدم قطعیت است.

“شما نمی تواند خیلی با هم تداخل دارند با آینده بازی های المپیک, بنابراین من به برخی از درک این رویکرد ما ژاپنی همکاران.”

[توکیو بازی های المپیک می تواند لولا در یک covid-19 واکسن. یک دانشمند ژاپنی به شک و تردید خود را.]

باخ نظرات underline “شینزو آبه” قمار که جهان را نگاه متفاوت در تابستان آینده و ایده آل است که یک واکسن در دسترس خواهد بود پس از آن.

آبه گفت: در ماه گذشته از آن خواهد بود “دشوار” برای برگزاری بازی ها در ماه های ژوئیه و اوت سال آینده اگر این ویروس شده است موجود است و تاکید او تمایل قوی به مرحله مسابقات “در یک فرم کامل” به عبارت دیگر با تماشاگران است.

بسیاری از کارشناسان پزشکی از جمله رئیس, ژاپنی, انجمن پزشکی می گویند که دشوار خواهد بود مگر اینکه واکسن موثر علیه covid-19 در دسترس هستند.

رئیس, ژاپنی, سازماندهی کمیته Yoshiro موری همچنین گفت: Nikkan Sports روزنامه در اواخر ماه گذشته این بازی ها را باید لغو شود اگر همه گیر نیست و تحت کنترل در تابستان آینده. اما موری نیز ابراز سوء ظن در مورد آبه تصمیم به انتخاب کردن برای یک سال نه دو سال تاخیر.

او گفت: Asahi Shimbun روزنامه که آبه اصرار کرده بود یک سال تاخیر و پیش بینی کرده بود یک واکسن در دسترس خواهد بود پس از آن. موری توصیف آن به عنوان یک “قمار” توسط نخست وزیر.

آبه در مدت سه سال به عنوان رئيس جمهور از حاکم حزب لیبرال دموکرات به پایان می رسد در ماه سپتامبر سال 2021 و سال آینده ممکن است نشان دهنده آخرین شانس برای ریاست بیش از بازی.

باخ کاهش یافته است می گویند اگر یک واکسن ضروری بود برای بازی به پیش بروید.

“برای این سوال ما با تکیه بر توصیه های سازمان بهداشت جهانی” او گفت:. “ما در حال ایجاد یک اصل: به برگزاری این بازی در یک محیط امن برای همه شرکت کنندگان. هیچ کس نمی داند آنچه را که جهان را مانند نگاه در یک سال در دو ماه.

“بنابراین ما باید به تکیه بر [کارشناسان] و سپس تصمیم مناسب را در زمان مناسب بر اساس این توصیه.”

اما او نیز در را باز کرد برای برگزاری این بازی در یک محیط کنترل شده.

“ما باید برای حالات مختلف. وجود تعهد روشن به داشتن این بازی در ماه جولای سال آینده,” او گفت:.

“در همان زمان به دنبال در این حالات ممکن است نیاز به سمت, سازمان, با توجه به معیارهای سلامت این ممکن است به قرنطینه برای ورزشکاران, برای بخشی از ورزشکاران برای دیگر شرکت کنندگان است.”

خواسته در صورتی که ممکن است حتی معنی محرومیت تماشاگران باخ گفت این بود که “حدس و گمان” — اما نمی حکومت امکان.

“این چیزی است که ما می خواهیم” او گفت:. “از آنجا که روح المپیک است همچنین درباره متحد کردن طرفداران و این چیزی است که باعث می شود بازی بسیار منحصر به فرد است که آنها در ورزشگاه المپیک همه طرفداران از سراسر جهان با هم هستند.

“اما هنگامی که آن را پس از آن خواهد آمد به تصمیم … من بپرسید شما را به برخی از زمان برای مشاوره با ورزشکاران با سازمان بهداشت جهانی با شرکای ژاپنی.”

ادامه مطلب

توکیو بازی های المپیک در سال 2021 می شود لغو نشده به تعویق افتاد, بدون coronavirus واکسن

توکیو المپیک مدیر عامل: بازی در سال آینده ممکن است ‘معمولی’

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im