توکیو المپیک مجموعه ای برای شروع در جولای 23, 2021, کمیته برگزاری می گوید

توکیو توکیو المپیک به تعویق افتاد به دلیل coronavirus همه گیر خواهد شد و در حال حاضر شروع به در جولای 23, 2021, تقریبا دقیقا یک سال بعد از اصل برنامه ریزی شده است.

بازی های برنامه ریزی شده برای شروع در جولای 24, 2020.

“این تاریخ جدید را به مقامات بهداشت و همه درگیر در این سازمان از بازی حداکثر زمان برای مقابله با به طور مداوم در حال تغییر چشم انداز و اختلال ناشی از Covid-19 همه گیر” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت.

این تاریخ جدید نیز به حداقل رساندن اختلال بین المللی تقویم ورزشی و ارائه زمان کافی برای به پایان روند صلاحیت های کمیته بین المللی المپیک گفت.

کمیته بین المللی المپیک و توکیو دهندگان باید دوباره انتخاب تاریخ با صدا غذا خوردن در وسط داغترین ترین مرطوب زمان از سال در پایتخت ژاپن کمک خواهد کرد که پخش و درآمد اما ممکن است کمتر به نفع ورزشکاران و تماشاگران.

جدید تاریخ بسته شدن برای این بازی تعیین شده است به عنوان Aug. 8, 2021, در حالی که بازی های پارالمپیک در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع در اوت. 24, 2021 و پایان سپتامبر. 5 توکیو کمیته برگزاری و کمیته بین المللی المپیک روز دوشنبه اعلام کرد.

[کامل بیماری همه گیر کوروناویروس پوشش]

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ و نخست وزیر ژاپن اعلام کرد توافق هفته گذشته به تعویق انداختن بازی های المپیک, اما همچنین توافق برای ادامه به استفاده از توکیو 2020 با نام تجاری حتی اگر این بازی برگزار خواهد شد در 2021.

این تاریخ جدید به توافق رسیده بودند که توسط باخ رئیس توکیو 2020 سازماندهی کمیته ژاپن در بازی های المپیک وزیر و توکیو فرماندار در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه.

باخ گفت: او با اعتماد به نفس است که همه طرف می تواند “استاد این چالش بی سابقه” سازماندهی مجدد بازی با همکاری با یکدیگر.

“نوع بشر در حال حاضر می یابد خود را در یک تونل تاریک” او در بیانیه ای گفت. “این بازی های المپیک توکیو 2020 می تواند یک نور در انتهای این تونل است.”

مشعل المپیک وارد ژاپن در 20 مارس و ادامه خواهد داد برای سوزاندن اینجا تا این بازی ها برگزار می شود.

“برنامه برای بازی کلیدی است برای آماده سازی برای بازی ها” Yoshiro موری رئیس کمیته سازماندهی توکیو گفت: در یک کنفرانس خبری با توجه به آسوشیتد پرس. “این تنها سرعت بخشیدن به پیشرفت ما است.”

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در چهارشنبه باخ گفته بود که “تمام گزینه ها” در جدول برای یک تاریخ جدید از جمله برگزاری بازی های المپیک در فصل بهار.

اما بهار تاریخ خواهد که به درگیری با ایالات متحده ورزشی لیگ و فوتبال اروپا. این امر گرفته شده است به طور قابل توجهی کمتر جذاب به رسانههای به ویژه NBC که دارای ایالات متحده پخش حقوق و تامین یک تکه بزرگ از کمیته بین المللی المپیک درآمد برای بازی.

موری گفت که زمستان بازی های المپیک در نظر گرفته شد اما برگزاری این بازی بعد از آن اجازه می دهد تا فضای بیشتری برای تکمیل بسیاری از مقدماتی حوادث است که به تعویق افتاده است با شیوع ویروس.

“ما می خواستیم به اتاق بیشتر برای ورزشکاران واجد شرایط,” او گفت:.

کمیته بین المللی المپیک گفت: در همان گرما کاهش اقدامات که برنامه ریزی شده برای سال جاری اجرا خواهد شد برای 2021. در سال گذشته کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفت به حرکت ماراتن در خارج از توکیو به کولر شمال شهر ساپورو.

تعویق بازی های المپیک ارائه شده بهمن چالش های لجستیکی اما داشتن یک تاریخ جدید را فراهم می کند یک جدول زمانی برای سازمان و کمیته بین المللی المپیک را برای نیروی کار به ترتیب مکانهای اسکان و پخش برنامه است. اما تاریخ خواهد شد که اثرات قابل توجهی در رویدادهای دیگر.

جهان دو و میدانی در مسابقات قهرمانی دو و میدانی شد مجموعه را به جای Aug. 6 تا 15 سال 2021 در یوجین سنگ., اما جهانی دو و میدانی گفت: این پشتیبانی از تاریخ جدید برای بازی های المپیک است.

“این به ورزشکاران ما در آن زمان آنها نیاز به بازگشت به آموزش ها و رقابت” آن را در بیانیه ای گفت. “هر کس نیاز به انعطاف پذیر و سازش و به این منظور ما در حال حاضر با سازمان جهانی دو و میدانی قهرمانی در اورگان در تاریخ جدید در سال 2022 برای ما جهانی دو و میدانی قهرمانی.”

FINA قهرمانی جهان برای آبزیان در حال برنامه ریزی برای جولای 16-Aug. 1 در فوکوئوکا, ژاپن و مقامات بین المللی فدراسیون شنا (FINA) باید گفت که آنها انعطاف پذیر خواهد بود با خرما, اما که آنها را به عنوان علاقه مند به تعویق انداختن خود را برای قهرمانی یک سال کامل.

“کمیته بین المللی المپیک تا به حال نزدیک بحث های مربوطه و بین المللی فدراسیون های” مری گفت. “من معتقدم IFs را پذیرفته اند که بازی برگزار می شود در تابستان.”

موری و توکیو 2020 اجرایی Toshiro Muto هشدار داده اند که برچسب قیمت برای تغییر زمان بازی های المپیک خواهد بود “عظیم” با بسیاری از هزینه های منتقله توسط مالیات دهندگان.

سالن را به rebooked در حالی که دهکده المپیک در حال حاضر به فروش می رسد صدها نفر از آپارتمان ها به اشخاص خصوصی به اشغال پس از بازی.

Muto وعده شفافیت در محاسبه هزینه ها و تصمیم گیری چگونه آنها تقسیم خواهد شد AP گزارش شده است.

“پس از آن برنامه ریزی شده بود برای این تابستان تمام سالن داده بود تا میزبانی هر گونه حوادث دیگر در طول این زمان پس چگونه ما رویکرد که؟” Muto گفت.

“علاوه بر این وجود دارد که باید تضمین هنگامی که ما در کتاب تاریخ جدید است و این امکان را متحمل خواهد شد پرداخت اجاره. بنابراین وجود خواهد داشت هزینه های متحمل شده و ما نیاز به در نظر گرفتن آنها را یکی یکی. من فکر می کنم که خواهد بود که سخت تر روند.”

آدم کیلگور و ریک Maese در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

از unfazed بی سابقه: در داخل این تصمیم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>