جائه C. هنگ AP

یک زن با یک پسر جوان طول می کشد یک عکاسی از خود در مقابل حلقه های المپیک در توکیو در روز چهارشنبه.

توکیو — ژاپن در المپیک برگزار می دانستند که میزبانی این بازی ها در ماه جولای به معنی آب برای ورزشکاران و تماشاگران. آنها انتظار عمده بیماری همه گیر به زور آنها را به هر کس حرارت هوا پس از ورود به سالن.

طنز این است که ژاپن شده است فراوان در مورد بازی با فوق العاده تقاضا برای بلیط و یک حس واقعی از هیجان است. اما گسترش جدید کروناویروس در حال حاضر قرار دادن چیزی از یک دمپر در آن شور و شوق.

“تنها با 177 روز برای رفتن و ما آماده سازی شتاب ما باید بصورتی پایدار و محکم مقابله با کروناویروس جدید به آن داشته باشد و یا ما می رویم به آن را پشیمانی” توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike گفت. “من انجام خواهد شد تمام تلاش خود را برای مهار این مشکل جدید را به عنوان ما در همکاری نزدیک با همه شما.”

این ویروس در حال حاضر اخلال در المپیک مقدماتی و نگرانی ناشی از یک مینی بحران در رسانه های اجتماعی که Buzzap سایت پرسید که آیا این بازی ها ممکن است لغو شود.

داستان بر اساس یک گزارش خبری از تماس بین کمیته بین المللی المپیک و سازمان بهداشت جهانی رفت ویروسی قبل از Koike آن را تکذیب کرد. اما آن را ناشی از برخی به درخواست برخی که قبلا غیر قابل تصور سوالات.

می تواند به سرعت گسترش و ویروس کشنده قرار دادن بازی در خطر است ؟ خواهد شد و تماشاگران به نوبه خود به نشستن در کنار غریبه ها در توکیو المپیک استادیوم ؟ چگونه احساس مردم درباره سالن های بسته بندی شده با تماشاگران پوشیدن ماسک صورت? می تواند به بازی ادامه دهید بدون تماشاگر از چین ؟

آن را در زمان حدود شش ماه در سال 2002 و 2003 برای از بین بردن سندرم حاد تنفسی (سارس) مشابه coronavirus که منجر به ذات الریه علائم مانند. اما با کمتر از شش ماه تا بازی های المپیک, تعداد تایید coronavirus موارد — بیش از 11,000 — در حال حاضر پیشی گرفته است سارس در کل حتی اگر رسمی تلفات کمتر باقی می ماند.

Franck Robichon

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

گردشگران پوشیدن ماسک به آنها مراجعه Sensoji معبد در توکیو در روز پنج شنبه.

یک منبع امید: پنومونی-نوع بیماری نیست و به طور کلی زنده ماندن و گسترش را به خوبی در تابستان.

“Coronaviruses به طور کلی تمایل به فصلی” گفت: Ikuo Tsunoda یک استاد میکروبیولوژی در ژاپن Kindai دانشگاه. “وجود دارد ترس از Zika ویروس گسترش در طول بازیهای المپیک ریو [2016] اما این اتفاق رخ نداد. در نور فصلی, من تعجب می کنم اگر ما باید به نگرانی در مورد آن برگزار می شود در این تابستان گرم در این نقطه است.”

پتانسیل نقص در آن استدلال: هر ویروس متفاوت است و کمی شناخته شده در مورد این گونه جدید.

“بسیاری از ویروس های تنفسی می میرند زمانی که دمای محیط بالا است” گفت: یون Kwok-یونگ از دانشگاه هنگ کنگ-شنژن بیمارستان. یون متخصص در سارس است که در خط مقدم تحقیقات به سویه جدید. “اما این رمان coronavirus; ما نمی دانیم!”

ژاپن تایید کرده است 14 مورد از ویروس. بسیاری از بیماران از گردشگران چینی از ووهان اما در میان آنها یک راننده اتوبوس تور و راهنمای, و همچنین به عنوان سه تن از شهروندان ژاپنی از شهرستان تخلیه در مرکز این بیماری همه گیر.

شینزو آبه گفت: مجلس جمعه که دولت تصمیم به افزایش آن عفونی-بیماری های مشاوره ای برای چین به سطح 2, ترغیب شهروندان برای جلوگیری از غیر فوری سفر به این کشور و سفر به استان هوبئی.

[Coronavirus مرگ و میر افزایش به آمریکا هشدار چین سفر]

ژاپن تا به حال شده بانکی در هجوم گردشگران از چین در این سال برای تقویت اقتصاد خود را با صدها نفر از هزاران نفر به طور معمول آمدن این هفته در طول سال جدید قمری تعطیلات. اما این انتظارات در حال کوچک پس از پکن ممنوع در خارج از کشور, تورهای گروهی.

این ویروس در حال حاضر مختل رویدادهای ورزشی در چین از جمله المپیک مقدماتی.

جهان داخل سالن دو و میدانی قهرمانی با توجه به برگزار می شود, در نانجینگ در ماه مارس به تعویق افتاده بودند و برای یک سال و اولین جام جهانی, مسابقات اسکی برگزار شد در محل پکن 2022 زمستان بازی لغو شد.

مقدماتی المپیک در مسابقات بسکتبال زنان و زنان, فوتبال, به جای برنامه ریزی شده در چین در ماه فوریه منتقل شدند به صربستان و استرالیا به ترتیب و یک بوکس مقدماتی مسابقات آسیا-اقیانوسیه منطقه تعیین شده برای ووهان منتقل شد به اردن.

چین با تاخیر شروع آن فوق العاده لیگ برتر فوتبال فصل و بین المللی در زمینه هاکی فدراسیون به تعویق افتاد, لیگ برتر بازی ها در کشور است. فرمول 1 را در بدن حاکم گفته است که “نظارت بر وضعیت در حال تحول” را به عنوان آن تصمیم می گیرد که آیا جایزه بزرگ چین می تواند در شانگهای در ماه آوریل است.

اما در حال حرکت و یا به تعویق انداختن بازی های المپیک خواهد بود سخت تر چشم انداز.

مقامات دولتی گفت: آنها گنجانیده شده اند بیماری برنامه ریزی در آماده سازی خود را.

“بیماری عفونی است که همیشه یک مسئله مهم است” گفت: یکی از رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن تحت حکومت قوانین زمین با اشاره به نگرانی های قبلی در مورد Zika ویروس در اجرا تا سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی و شیوع نورو ویروس در PyeongChang بازی های المپیک زمستانی در کره جنوبی در سال 2018 است. “بنابراین ما هوشیار باشند.”

جیجی پرس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک مسافر انجام شده است بر روی یک برانکارد و پس از ورود سومین پرواز چارتر از ووهان مرتب توسط دولت ژاپن به تخلیه شهروندان خود در توکیو فرودگاه هاندا در روز جمعه.

وجود دارد هیچ تایید موارد Zika متصل به المپیک ریو. بیش از 200 نفر مبتلا به نورو ویروس در PyeongChang بیشتر امنیت کارکنان و بازی پرسنل بلکه دو سوئیس اسکی بازان. H1N1 ویروس آنفولانزای خوکی تحت الشعاع این اجرا تا بازی های المپیک زمستانی ونکوور در سال 2010 اما آن را مختل بازی.

کمیته بین المللی المپیک گفت: اقدامات متقابل در برابر عفونت می تواند بخش مهمی از توکیو آماده سازی.

“توکیو 2020 ادامه خواهد داد به همکاری با تمام سازمان های مربوطه که به دقت نظارت بر هر گونه بروز بیماری های عفونی و بررسی خواهد شد هر گونه اقدامات که ممکن است لازم باشد با تمام سازمانهای مربوطه. علاوه بر این کمیته بین المللی المپیک در تماس با سازمان بهداشت جهانی به عنوان به خوبی به عنوان خود را از کارشناسان پزشکی” کمیته بین المللی المپیک گفت: در پاسخ به پرسش از واشنگتن پست.

[در هنگ کنگ coronavirus به ارمغان می آورد وحشت — و تازه خشم نسبت به دولت]

Koji Wada, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه بین المللی بهداشت و رفاه در توکیو همکاری یک مقاله در سال 2018 است که به بررسی خطرات بهداشتی از هجوم بازدید کنندگان به 2020 بازی. او گفت: احتمالا وجود دارد نه زمان کافی برای توسعه یک واکسن جدید کروناویروس فشار اما دیگر اقدامات پیشگیرانه می تواند ابداع بر اساس تجزیه و تحلیل چگونه این ویروس در حال گسترش است.

“این ممکن است نیاز به همکاری از ورزشکاران و تماشاگران اما ما باید در جهت میزبانی بازی های المپیک با خیال راحت” او گفت:.

اقدامات ممکن است شامل دستگاه ها به مردم در دماهای آنها وارد سالن Wada گفت.

Hitoshi Oshitani یک ویروس شناسی استاد در دانشگاه توهوکو مدرسه پزشکی گفت که خیلی زود به می دانم که چگونه این ویروس را معطل اما او به این وضعیت نگران کننده است.

“ما احتمالا ممکن است حتی دیدن یکی دیگر از شیوع بیماری در وسط بازی های المپیک,” او گفت:. “ما باید به خوبی آماده شده است که امکان. آن چیزی است که غیر قابل تصور است.”

در حال حاضر ژاپن در حال آماده سازی خود برای بازی در شیب کامل گرفتن اقدامات احتیاطی می تواند و اعتقاد به همه چیز همه حق خواهد شد.

سازمان به فروش 4.5 میلیون بلیط برای ساکنان ژاپن از طریق قرعه کشی, اما تقاضا شد آسمان بالا با بیش از 80 میلیون درخواست.

ادامه مطلب

ایالات متحده در گزارش اولین فرد به فرد انتقال جدید کروناویروس

در هنگ کنگ coronavirus به ارمغان می آورد وحشت — و تازه خشم نسبت به دولت

آمریکایی ها در رشته ویروس-آمار ووهان در انتظار تخلیه به عنوان ایالات متحده برنامه های اضافی پروازهای

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de