توکیو المپیک رسمی نکات که 2021 تضمین نیست

به گزارش آسوشیتد پرس Muto کاهش یافته است به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا وجود دارد برنامه های جایگزین به برگزاری این بازی در سال 2021 به جای آن گفت: “انسان باید گرد هم آوردن همه از آن فن آوری و حکمت به کار سخت به طوری که آنها می تواند به توسعه درمان, دارو و واکسن.”

ماه گذشته اعلام کرد که در این سال 2020 توکیو بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس نخست وزیر شینزو آبه گفت: این بازی خواهد شد به طور کامل در 2021 “به عنوان یک عهد به پیروزی بیش از عفونت است.”

در روز سه شنبه آبه اعلام وضعیت اضطراری برای حدود یک ماه در توکیو و شش دیگر استان بیشتر به شدت تحت تاثیر coronavirus. با وجود اصرار ساکنان توکیو و اوزاکا به ترک شهرهای خود را به امید کاهش گسترش ویروس به شهرهای کوچکتر که در آن بیشتر افراد مسن ساکنان زنده آبه گفت که دولت “نمی خواهد قفل شهرستانها را به عنوان انجام شده در خارج از کشور” و کاهش یافته است به رستوران ها و دیگر مکان های تجمع به جای پرسیدن که ساکنان آنها اجتناب کنند و این رستوران ها بود به خوبی تهویه مناسب با فضای بین شام. هیچ مجازات برای noncompliance.

در اعلام وضعیت اضطراری آبه گفت: خطر ابتلا به عفونت در توکیو بود “نه واقعا بالا” در مقایسه با دیگر شهرستانها و خارج از کشور. اما توکیو ثبت 189 مورد جدید از coronavirus جمعه هل دادن آن در مجموع بیش از 1700. ژاپن تا به حال بیش از 5,500 موارد با caseload افزایش حدود 500 در هر روز بیش از چند روز گذشته در مقایسه با متوسط افزایش روزانه 40 تا 50 سه هفته پیش. با جهان قدیمی ترین جمعیت ژاپن در نظر گرفته شده است به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.

آبه نیز کاهش یافته است به منظور ساکنان به کار از خانه به جای پرسیدن که شرکت موسسه از راه دور کار که در آن ممکن است. ژاپن فرهنگ سازمانی جوایز چهره به چهره تعامل به عنوان یک ماده از احترام و کشور شکست برای به روز رسانی آن و فن آوری زیرساخت معنی telework است نه یک گزینه برای بسیاری از.

در طول یک مارس 25 کنفرانس تلفنی با خبرنگاران بین المللی المپیک رئیس کمیته توماس باخ گفت: این بازی ها برگزار خواهد شد “در آخرین تابستان 2021” و ذکر نکرده برگزاری آنها را هر بعد از آن است. باخ گفت: “ما به سازماندهی یک بازی تنها در یک محیط امن برای همه شرکت کنندگان است.” در اطراف آن زمان عضو کمیته بین المللی المپیک دیک پوند گفت واشنگتن پست که برگزارکنندگان المپیک ادامه خواهد داد برای نظارت بر گسترش ویروس قبل از تغییرات بیشتر برای المپیک برنامه.

“ما تا به حال یک نخست وزیر از سالها پیش استفاده می شود که می گویند:” ما می خواهیم پرش از پل که هنگامی که ما به آن است. آنچه شما امید است در 16 ماه مهار استراتژی ها را تبدیل به موثر” پوند گفت. “شما خواهید بود که بسیار نزدیک به یک واکسن. شاید آن خواهید بود طبیعی نیست-اما آن را به اندازه کافی طبیعی به جلو بروید. اگر آن شرایط را تغییر دهید که بعد از فیل در اتاق است. ما را دوباره تکیه می کنند سازمان جهانی بهداشت و دیگر مقامات بهداشت عمومی به مشاوره و یا احکام.”

گفت: Muto روز جمعه: “ما را ساخته اند این تصمیم برای به تعویق انداختن بازی ، بنابراین این بدان معنی است که همه ما می توانید انجام دهید این است که کار سخت برای آماده شدن برای بازی. ما صمیمانه امیدواریم که در سال آینده انسان را مدیریت برای غلبه بر coronavirus بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im