توکیو بازی به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر به نظر می رسد به عنوان کشورهای در حال رشد بی تاب با کمیته بین المللی المپیک

یوجین Hoshiko AP

توکیو 2020 المپیک رئیس Yoshiro موری گوش به پرسش های روزنامه نگاران در یک کنفرانس خبری روز دوشنبه در توکیو.

تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو به نظر می رسد به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر جمعه به عنوان یک تعداد زیادی از کشورهای نشانه های خود ورزشکاران شرکت نخواهد کرد اگر این بازی برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده در این تابستان.

یک گردباد دوره 24 ساعته آغاز شده و یکشنبه با کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ صدور نامه ای به ورزشکاران المپیک گفت: برای اولین بار است که کمیته بین المللی المپیک بود که با توجه به تاخیر در بازی های تابستان به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. او گفت: لغو بازی های المپیک در مجموع شده بود رد کرد و گفت: کمیته بین المللی المپیک را در نظر حالات مختلف و تصمیم نهایی در چهار هفته بعدی.

که مدتها جدول زمانی led کانادا به تماس برای به تعویق افتادن یکشنبه شب و می گویند آن را نمی خواهد از ارسال هر گونه ورزشکاران به توکیو در این تابستان. استرالیا و آلمان به دنبال مشابه با اطلاعیه های دوشنبه و کشورهای دیگر مانند برزیل و نروژ و اسلوونی اند یا در خواست تعویق و یا گفت شرایط باید بهبود اگر آنها به ارسال ورزشکاران به توکیو در این تابستان.

بعد از آن دوشنبه, کیر, پوند, طولانی ترین خدمت IOC عضو هیئت مدیره گفت: ایالات متحده آمریکا امروز “به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است” هر چند کمیته بین المللی المپیک به هیچ نشانه ای که روز شنبه تاخیر شد ، در درخواست برای اظهار نظر در پوند ادعای یک سخنگوی کمیته بین المللی المپیک گفت: “این حق هر عضو کمیته بین المللی المپیک به تفسیر این تصمیم کمیته بین المللی المپیک [هیئت امنا] که دیروز اعلام شد.”

پوند که نمی گرداند تلفن پیام های شنبه, یکی از 100 اعضای کمیته بین المللی المپیک, داشتن پیوست این کمیته در سال 1978 اما یکی از 15 عضو کمیته بین المللی المپیک قدرتمند کمیته اجرایی تصمیم گیری بدن است که نقش محوری در همه مهم المپیک مهم است. او صحبت می کنند به کانادا مطبوعات قابل توجه کمتر-قطعی تن.

“شما به دنبال در به تعویق افتادن,” پوند گفت. “من فکر می کنم که در خارج وجود دارد در حال حاضر.

“ما همه خواندن برگ چای و غیره, اما ژاپنی ها خود را در حال صحبت کردن در مورد به تعویق انداختن. بسیاری از ملی المپیک کمیته و کشور هستند خواستار به تعویق افتادن.”

عضو هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک نیکول Hoevertsz گفت: در یک ایمیل که هیئت مدیره “مورد بحث قرار گرفت و تصمیم گیری در مورد” تعویق یکشنبه. او با اشاره به بخشی از IOC رسمی بیانیه ای گفت که کمیته بین المللی المپیک خواهد شروع به بحث در مورد به تعویق افتادن حالات و اعتماد به نفس بود کسانی که بحث می تواند ظرف چهار هفته.

برای اولین بار دوشنبه, ژاپنی مقامات اذعان کرد که به تعویق افتادن یک امکان واقعی است.

“آنچه ما در حال رفتن به انجام این کار قبل از هر چیز دیگری است برای شروع با شبیه سازی در مورد اینکه آیا ما به تعویق انداختن یک ماه, سه ماه, پنج ماه, یک سال” گفت: Yoshiro موری رئیس جمهور از توکیو 2020 کمیته سازماندهی. “ما نیاز به ایجاد یک شبیه سازی در مورد سناریوهای مختلف.”

ژاپن اصرار کرده بود که تا به حال که بازی ها باید پیش بروید اگر چه نخست وزیر شینزو آبه در هفته گذشته گفت: اولویت باید برای برگزاری بازی های المپیک در یک “کامل شیوه است.”

[المپیک مقامات تن توکیو بازی ها ممکن است به تعویق افتاد; کانادا ارسال نخواهد شد ورزشکاران در سال 2020]

روز دوشنبه گفت که مجلس این ممکن است به معنای تاریخ را تغییر دهید.

“در صورتی که مشکل ما را هیچ چاره ای جز تصمیم برای به تعویق انداختن با ورزشکاران به عنوان اولویت اول” آبه گفت: خط کشی که آشکار لغو یک گزینه نیست.

بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو گفت که او “بسیار خوشحالیم که به شنیدن” که IOC اعتقاد نداشت لغو یک گزینه است.

موری گفت: کمیته بین المللی المپیک و ژاپن بود تا “از نزدیک به بررسی” سناریوهای مختلف باز به آنها بیش از چهار هفته بعدی و اضافه کرد که آنها نمی خواهد شروع با فرض این بازی قطعا باید به تعویق افتاد اما نمی تواند جلوگیری از بحث است که امکان.

برای هر سناریو سازمان را مجبور به کار کردن که آیا آنها هنوز هم می تواند امن سالن المپیک برای تمام 33 ورزشی و همچنین برای بازی های پارالمپیک و چه هزینه خواهد بود.

“ما باید برای رفتن را از طریق هر یک از آنها را یک به یک” موری گفت. “با توجه به فقط این چیزها به تنهایی می را در یک زمان.”

موری اشاره کرد که سازمان دهندگان ترجیح می دهم به نگه داشتن بازی های المپیک در این تقویم سال زمانی که او گفت: “ما از سال 2020 به طوری که در این جهت در حال حاضر است.”

اما موری و توکیو 2020 مدیر عامل Toshiro Muto تاکید کرد که لغو شد در کارت و آنها خوشحال بودند به شنیده اند همان پیام از کمیته بین المللی المپیک.

“احتمالا بین المللی المپیک فکر بود که لغو خواهد بود و نه مطلوب برای ورزشکاران و همه ذینفعان” Muto گفت. “و این چیزی است که ما شده اند گفت: در تمام طول. ما کاملا با آن موافق است.”

در ژاپن رسمی بودجه برای این بازی است در اطراف $12.6 میلیارد اما برخی برآوردها نشان می دهد هزینه کل می تواند دو برابر این مقدار است.

[آنچه شما نیاز به دانستن در مورد رمان coronavirus]

آلمان شد, آخرین کشور روز دوشنبه اعلام کرد که آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران به توکیو در این تابستان. Alfons Hörmann رئیس آلمانی کمیته المپیک ساخته شده تعیین کرد گفت: Michael Schirp سخنگوی تیم آلمان.

Schrip گفت: حدود 200 آلمانی ورزشکاران شرکت کننده در تلفنی شنبه شب با کشور برتر المپیک مقامات به صدای نگرانی های خود را. آنها با توجه به بررسی های کامل اندازه گیری تمایل خود را برای رقابت در این تابستان. احساسات خود قرار گرفتند راهنمای, آلمانی, پاسخ Schrip گفت: اما پس از المپیک گفت: از آن می تواند یکی دیگر از چهار هفته قبل از تصمیم گیری در به تعویق انداختن توکیو بازی ساخته شده است Hörmann تصمیم او برای هر چه زودتر عمل.

Hörmann نشان داده است به کمیته بین المللی المپیک که او امیدوار است که یک تاریخ جدید در سال 2021 می تواند شناسایی شود و در نظر دارد به ارسال یک مطلب توجه رسمی به باخ پس از این ورزشکاران باید تمام ارسال بررسی خود را در اواخر این هفته.

تعویق خواهد بود فوق العاده پیچیده تعهد مربوط جدی باقیمانده بر جهانی تقویم ورزشی و وادار کردن رسانههای به مذاکره مجدد با تبلیغ.

نیز وجود دارد که شک و تردید در مورد در دسترس بودن برخی از اماکن از جمله المپیک ایجاد کرد که در آن صدها نفر از آپارتمان فروخته شده اند توسط یک کنسرسیوم متشکل از توسعه دهندگان املاک و مستغلات برای اشغال پس از بازی به عنوان به خوبی به عنوان آن نیاز به ایمن سازی برنامه ریزی شده رسانه های ستاد در Tokyo Big Sight محکم رزرو مرکز همایش.

در حال حاضر سازمان دهندگان می گویند که آنها فشار را از پیش رو با رله مشعل است که با توجه به شروع روز پنج شنبه در فوکوشیما در شمال شرقی ژاپن است و به معنای نماد ژاپن بازیابی از سال 2011 سونامی و حادثه هسته ای در منطقه است. موری گفت: نخست وزیر بود مطمئن نیستید اگر او را به حضور در شروع رله به عنوان دولت می خواست برای تضعیف جمعیت تشکیل, اگر چه موری گفت: او خودش را می شرکت کنند.

موری اذعان رله مسیر ممکن است نیاز به تغییر و گفت: سازمان بودند که چگونه آن را باید برگزار شود با توجه به سرعت در حال تغییر وضعیت ویروس.

دهها هزار نفر از مردم رفتند به یک استادیوم در سندای در شمال توکیو برای دیدن المپیک شعله سوختن در یک دیگ بیش از آخر هفته پس از آن وارد شده از یونان است.

“ما تا به حال حضور نزدیک به 10 بار است که ما تا به حال برآورد” Muto گفت.

Muto گفت: سازمان باید با مشارکت مردم “در خود و برای خود” اما تا به حال قرار داده شده در معرض خطر به عنوان اولویت و اتحادش را تغییر ترتیبات تا مردم به سادگی گذشت شعله بدون جمعیت را تشکیل میدهند.

Denyer و Akiko Kashiwagi گزارش از توکیو است.

ادامه مطلب:

بسته بازی های المپیک و انجام آن در حال حاضر

لغو بازی های المپیک ؟ به تعویق انداختن آنها ؟ هر جایگزین مشکل دارد.

ایالات متحده در المپیک تقلا به در شکل باقی بماند و پس از coronavirus بسته آموزش امکانات

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im