برای صرفه جویی در محله خود را کسب و کارهای کوچک مردم شورش در برابر تحویل برنامه های

“این فوق العاده دشوار است برای رفتن به آمازون هنگامی که شما نیاز به خرید چیزی از نوع باطنی” گفت: لاک پشت Brennen یک پژوهش مهندس که زندگی در سان فرانسیسکو ماموریت منطقه. “من شده است با ساخت یک تلاش آگاهانه برای جستجو از گزینه ها باشد.”

برنان تلاش هستند که منعکس شده در سراسر منطقه خلیج به عنوان مصرف کنندگان در اینجا دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر است که تشدید در حال حاضر رابطه پیچیده با تکنولوژی صنعت. برای کمک به کسب و کارهای محلی که بسیاری از آنها در لبه رفتن زیر برخی از مردم در اینجا در حال بیرون رفتن از راه خود را به تماس رستوران به جای استفاده از هزینه شارژ تحویل نرم افزار. آنها در حال استخدام فرفره کارگران به طور مستقیم در پیدا کردن کسب و کارهای محلی فروش چیزهایی که آنها معمولا در آمازون و برش از فن آوری واسطه هر زمان ممکن است.

خلیج منطقه است خانه را به بسیاری از شروع یو پی اس آنها در حال تلاش برای دور زدن از جمله Uber DoorDash و Instacart که ایجاد راه های جدید برای سفارش و تحویل مواد غذایی و محصولات. میلیاردها دلار از بودجه شده اند ریخت و به شرکت های فن آوری از همه نوع در منطقه دامن زدن یکی از گران قیمت ترین های بازار مسکن در کشور است. آن را نیز وادار به واکنش شدید به این شهرستان بود که یک بار شناخته شده برای هیپی و سوزاندن مرد شرکت کنندگان تبدیل به قلب سرمایه داری مبتنی بر تکنولوژی جهان است.

این برنامه ها ثابت کرده اند که بسیار مفید برای بسیاری از رستوران ها به طور ناگهانی قادر به میزبان شام و تعویض به مدل های ارائه و همچنین گذاشته و کارگران از جان گذشته برای کار. برای شرکت در این برنامه آن را آسان تر برای رسیدن به مخاطبان گسترده و انجام خرید و فروش آنلاین با وجود این همه گیر و قرار دادن کارکنان تحویل کارگران در نوک انگشتان خود را فورا. اما به راحتی می آید در هزینه.

شام و صاحبان رستوران در سراسر کشور باید تبدیل به آگاهی بیشتری از این موضوع در طول بحران. جوزپه Badalamenti, صاحب, شیکاگو, پیتزا و رستوران, مشاور, ارسال شده رسید از دیگر رستوران او مشغول به کار بود که نشان داد به ظاهر هزینه های گزاف از شیکاگو Grubhub. چه آغاز شده به عنوان $1,042.63 در فروش مواد غذایی کاهش یافت به $376.54 پس از Grubhub هزینه برای تحویل کمیسیون پردازش و تبلیغات. Grubhub گفت: رستوران را انتخاب کنید که چه خدمات آنها اضافه کردن در و که فاکتور شد شدید پرت.

“هنگامی که شما را به دور از شام همه شما با این درنده, سرمایه گذاری, برنامه های شخص ثالث به عنوان تمام کسب و کار” گفت: Badalamenti. “سی درصد بسیار شدید پایان به سختی می پردازد برای مواد غذایی خود را. شما هنوز هم باید برای نگه داشتن چراغ هنوز هم مجبور به پرداخت برای این کار است.”

جنجال بر اجرای اقتصاد مدل کسب و کار است که ارائه کارگران چند حمایت و به طور معمول جمع آوری 15 درصد و 30 درصد در هزینه ها به عنوان واسطه را وادار به جستجوی روح توسط مصرف کنندگان و اقدامات دولت های محلی در سراسر کشور است.

سان فرانسیسکو سیاتل و منطقه به تصویب رسید 15 درصد درپوش در برنامه تحویل هزینه برای کمک به مبارزه رستوران ها و دیگر شهرهایی مانند بوستون وزن اقدامات مشابه است. و مشتریان به طور فزاینده ای دور زدن برنامه های زمانی که ممکن است.

جرمی است که در کار ساخت و تحویل برای تحویل برنامه Postmates پس قبل از coronavirus می گوید او به طور معمول دریافت عنوان کم 5 دلار در هر سفارش قبل از راهنمایی. اما به عنوان تقاضا برای تحویل بالندگی بیش از گذشته چند ماه جرمی که کاهش یافته است به گذشته خود نام او را به خاطر هنوز کار پاره وقت برای Postmates است وارد یک فهرستی از حدود 20 نفر که او را به پرداخت در هر نقطه از $10 به $50 در تحویل مواد غذایی. 32 ساله است و حتی تبلیغات خدمات خود را در Craigslist.

چرا که آنها دوست خود را در خدمات به مشتریان او می گوید: آنها پرسید: “‘سلام هیچ راهی وجود دارد من می توانید انتخاب کنید شما شخصا?'”

برای کمک به مقابله با نگرانی های, بسیاری از شرکت های حمل به طور موقت تغییر هزینه های خود را و یا ارائه کمک های اضافی را به شرکت ها و کارگران است. DoorDash و شرکت تابعه آن خاویار در حال برش رستوران هزینه های کمیسیون 50 درصد از طریق پایان ماه مه و Grubhub اعلام تسلیم به 100 میلیون دلار در کمیسیون برای رستوران ها اما نه چشم پوشیدن یا کاهش آنها. بارگذاری می خورد این است که waiving کمیسیون وانت سفارشات و تحویل هزینه ها برای مصرف کنندگان از خرید به طور مستقل متعلق به رستوران.

این شرکت که شاهد افزایش در کسب و کار تحویل بیش از دو ماه گذشته نیز در دفاع از هزینه های خود را. آنها میگویند لازم برای اجرای خدمات و پرداخت رانندگان و که آنها در حال کمک به رستوران در حالی که کسب و کار شیفت به تحویل و بایگانی اطلاعات. آنها می گویند که آنها در حال کمک به کسب و کارهای کوچک شناور ماندن در طول بیماری همه گیر.

“کاهش کمیسیون که صندوق بازار ما—به خصوص در طول این بی سابقه تایمز می خواهند به زور ما را به اساسا تغییر راه ما انجام کسب و کار در راه است که در نهایت می تواند صدمه دیده است کسانی که ما در حال تلاش برای کمک بیشتر: مشتریان کسب و کارهای کوچک و تحویل مردم” بارگذاری می خورد سخنگوی Meghan Casserly در بیانیه ای گفت.

در منطقه خلیج که در آن برای اولین بار در منطقه اقامت در خانه دستور صادر شد مارس 17, مردم در محله Facebook گروه ها و همسایه ها های راهنمایی که برای رستوران های محلی نیاز به کسب و کار و که در آن به خرید کالا به صورت محلی به جای بزرگتر از خرده فروشان. برای حمایت از منطقه و مزارع آنها در حال رفتن در فله مزرعه اقدام به خرید زغال اخته و توت فرنگی را با هم و یا خرید محلی CSA جعبه به جای گرفتن تولید در زنجیره فروشگاه های مواد غذایی. و برای کسب و کار است که نمی توانید حمل در حال حاضر آنها شروع به جمع آوری اعانه برای کارکنان است که نمی تواند کار کند.

این همه بازگشت به یک دهه پیش هنگام تحویل نرم افزار نیست و در عین حال همه جا و غذا سفارش به طور معمول مورد نیاز چیدن یک تلفن.

“ما شده اند سفارش مواد غذایی بیشتر از نیاز ما” گفت: San Francisco ساکن آماندا روبین یک زیست فناوری وکیل. “ما در حال تلاش برای انجام بیشتر تغییر خرید به-فرد — شاید نه به طور کامل اما تا حد ممکن است.”

وقتی این شهرستان اقامت در خانه سفارش رفت و به جای روبین خودش را با زمان اضافی در دست و میل به مفید باشد. او شروع به یک صفحه گسترده از کسب و کار در سان فرانسیسکو محله برای نشان دادن آنچه که باز بود و یا ارائه آنلاین تحویل شامل شماره تلفن و پس از آن به اشتراک گذاشته شده در این سند با جامعه بنابراین هر کسی می تواند آن را بروز رسانی. این رشد کرده است به 96 کسب و کار است و ستون برای خرید کارت های هدیه و, کمک, کمک های مالی, و او به طور منظم می بیند چند نفر با استفاده از سند — هر چند آن را غیر ممکن است برای گفتن که چگونه بسیاری از در مجموع دسترسی به آن است.

آن را فقط به مواد غذایی است. در یک منطقه خلیج محله Facebook گروهی یک زن با ارسال نام و اطلاعات تماس برای یک تجربه راننده تاکسی برای هر کسی که می خواستم برای دور زدن بارگذاری یا Lyft. خریداران با استفاده از رسانه های اجتماعی در درخواست برای آگهی های منحصر به فرد لباس های محلی به عنوان یک جایگزین به طور معمول سریع-مد خرید و یا بهترین مکان برای خرید همه چیز از گل به پازل. با همه که وقت اضافی در دست هر کس کتاب از فروشندگان محلی در تقاضای بالا هستند.

آلن Beatts بنیانگذار مرز کتابفروشی می گوید که برای گرفتن سفارشات آنلاین از طریق تلفن و از طریق ایمیل. برخی از مشتریان در حال چک کردن فروشگاه های انتخاب در وب سایت این شرکت که با استفاده از یک سرویس به نام Biblio و سپس تماس با فروشگاه به طور مستقیم به مطمئن شوید که آن را نمی پرداخت هیچ هزینه. فروشگاه شده است قادر به نگه داشتن همه کارکنان خود را در حقوق و دستمزد.

“اوه خدای من ما تا به حال بسیاری از کسب و کار” گفت: Beatts. به طور معمول 95 درصد از فروش خود را در فروشگاه اما در ماه آوریل دو سوم از کسب و کار خود را آنلاین. “من فکر می کنم سن فرانسیسکو همواره بیشتر درک است که ما در یک جامعه و ما یکدیگر تاثیر می گذارد.”

برای بسیاری از منطقه خلیج رستوران ها و برنامه های سخت به رها کردن. آنها به طور معمول لازم نیست همان زیرساخت و یا رسیدن به خود را دارند. در حالت عادی زمانی که تحویل هستند و فقط یک تکه از درآمد خود را, آن را به عنوان یک مسئله است. اما با ناهار خوری مناطق بسته و بایگانی اطلاعات و تحویل هستند بسیاری از رستوران ها’ اولیه درآمد.

“به طور کلی, شما بیشتر, کسب و کار, حق, دلیل این که شما در حال حاضر در این پلت فرم است که می رسد به مراتب بیشتر مردم از شما قادر به رسیدن به خود گفت:” آشپز Ryan Stagg که با این نسخهها کار در پیتزا مشترک Pollara در برکلی است. “گرفتن این است که شما در حال انجام یک کار خیلی بیشتر اما شما خیلی کمتر پول برای آن.”

گیر وقتی در خانه مربوطه رستوران بسته شد Stagg و نامزدش, آشپز, Daniella Banchero تصمیم به شروع به فروش نان خود را به سان فرانسیسکو محله. آنها را تازه پخته شده و کالاهای آنها را پایین تر از خود را در خانه در سان فرانسیسکو در یک سبد برای یک تماس و غریب تحویل. یک جوشکار همسایه داوطلب برای ساخت مناسب قرقره سیستم. یکی دیگر از یک هنرمند و یک علامت سفارشی خود را با نام کسب و کار برنل نانوایی. در حال حاضر رستوران محلی خارجی سینما ارائه کرده است آنها را به استفاده از آن در آشپزخانه, فضای رایگان به طوری که آنها می توانید پخت و حتی بیشتر. این یک کسب و کار اساسی است که هنوز هم با استفاده از فن آوری: آنها پرداخت از طریق Venmo و فقط راه اندازی یک وب سایت Squarespace به صورت آنلاین سفارش.

دیگران در حال گرفتن سخت تر خط. سان فرانسیسکو صاحب رستوران وگا فریمن-بردی می گوید: او قادر به نگه داشتن بسیاری از کارکنان شاغل چرا که او نمی استفاده از خدمات تحویل. قادر به خدمت به مشتریان داخل رستوران وگا یا برنل ستاره در طول مستند او را به گرفتن سفارشات از طریق تلفن و در فرد. Busboys انجام تحویل و waitstaff کار تلفن. او می گوید: او هنوز هم می شود حدود 15 ایمیل در روز از بخش های مختلف تحویل شرکت در تلاش برای گرفتن او را در برنامه های خود را اما او نه وسوسه.

“شما پرداخت 30 درصد به این خدمات تحویل و خود را در حاشیه 10 درصد پس از آن معنا ندارد” گفت: فریمن-بردی. “ما نمی خواهیم به افزایش قیمت. من می خواهم به جای پرداخت کارکنان بیشتر و به آنها دستمزد زندگی می کنند.”

Patricia De Fonte یکی دیگر از سان فرانسیسکو ساکن قرار دادن تلاش بیشتری به حمایت از کسب و کارهای کوچک محلی. او تماس های محلی کسب و کار به طور مستقیم بر میدارد تا او مواد غذایی خود را و پرش عمده خرده فروشان آنلاین به نفع مستقل مالکیت مغازه در اکسلسیور محله. او هنوز هم با استفاده از برخی از برنامه های مانند Instacart برای تحویل مواد غذایی, اما حتی پس از آن باعث می شود مطمئن شوید که به انتخاب محلی فروشگاه های مواد غذایی و نکته خوبی است.

“من خیلی علاقه مند در پوشش شرکت های بزرگ جیب در حال حاضر گفت:” املاک و برنامه ریزی وکیل. “هنگامی که ما آمده ایم از این من می خواهم به یک محله برای بازگشت به, و من می خواهم برای رفتن به در حال اجرا errands در زندگی واقعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmaGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma