به ری Dalio, $10 میلیون دلار برای چین جیب

به عنوان coronavirus با شدت گرفتن در چین و جهان برجسته ترین پرچین-صندوق میلیاردرهای شروع به باز کردن کیف پول خود را. آن ضرری ندارد که شانگهای در آستانه یک بازار گاو نر.

ری Dalio خانواده خیریه و صندوق های تامینی بریج همکاران LP در حال اهدای 10 میلیون دلار برای مبارزه با ویروس. در اوایل این ماه در ارگ موسس کن گریفین را در صندوق های تامینی و اوراق بهادار شرکت قرار داده تا $7.5 میلیون.

زمان آن است که ایالات متحده آمریکا صندوق های تامینی شروع cozying به چین, به خصوص به عنوان آنها رنج می برند در خانه. در سال گذشته سرزمین اصلی متمرکز وجوه بازگشت 23.2 درصد در مقایسه با 9.7% برای خود جهانی همسالان داده های ارائه شده توسط العالم-متعلق به eVestment Inc. نشان می دهد. Greenwoods مدیریت دارایی Ltd. s $2.2 میلیارد طلایی چین صندوق شروع به پریدن کرد 47.3% در حالی که Orchid آسیا گروه مدیریت Ltd. s چین استاد صندوق رز 32.2%.

به چین باز می شود تا آن صنعت مالی خارجی, صندوق های تامینی در حال راه رفتن در یک خط خوب از پول بدون اعتقاد رگولاتور. هر دو طرف خوشحال هستند تا زمانی که سهام در حال افزایش است. اما اگر بازار می شود, ترش, تنظیم کننده می تواند سریع به تعطیل کسانی که جرات به کوتاه آن است. به همین دلیل آن را می پردازد به در پکن زینت های خوب در حال حاضر.

Dalio همیشه لذت بردم rock-star وضعیت سرمایه گذار در چین با وجود prescient هشدار قبل از دیدنی های رونق و رکود از سرزمین اصلی سهام در سال 2015. گریفین رابطه با پکن است و بیشتر شطرنجی. در ماه اوت آن سال مقامات معلق شانگهای حساب شده عمل ارگ اوراق بهادار صندوق های تامینی را کارگزاری بازو و پس از آن راه اندازی یک تحقیق به آن “مخرب کوتاه فروش.” ارگ تنها موفق به نجات خود را با $97 میلیون دلار حل و فصل در ماه گذشته. در آن نور گریفین است $7.5 میلیون امداد پول به نظر می رسد فوق العاده کفاره.

چین بازار سهام برخوردار bull run در سال گذشته و دلیل خوبی وجود دارد به این باور 2020 خواهد بود بسیار کمی از سرگرم کننده بیش از حد. بازار قطعا تجارت مانند وجود یک محرک بزرگ در کار می کند.

آبی تراشه CSI 300 شاخص جبران تمام ضرر و زیان خود را پس از طولانی سال جدید قمری شکستن در حالی که اقتصاد جدید متمرکز ChiNext شاخص بریده 19% افزایش تا کنون این سال است. چین 10 ساله اوراق قرضه دولت عملکرد کاهش یافته است کمتر از 3 ٪ برای اولین بار از اواخر سال 2016.

معامله گران در حال چفتی کردن بر روی یک سخنرانی رئیس جمهور چین ساخته شده در طول جلسه دفتر سیاسی در فوریه. 3. او اصرار بر تحویل این سال را اقتصادی هدف — به طور گسترده به عنوان تفسیر نگه داشتن تولید ناخالص داخلی رشد در حدود 6% — با وجود ویروس. با توجه به این که بسیاری از کارخانه ها بسته باقی می ماند و میلیون ها نفر به طور موثر تحت مقررات منع رفت و آمد که به معنی هلیکوپتر پول در حال حاضر و ليزينگ زیرساخت هزینه های پایین جاده که کارگران مهاجر هستند یک بار دیگر مجاز به حرکت می کند.

نشانه هایی نیز با اشاره به کاهش دولت deleveraging کمپین که متهم پیش رو حتی به عنوان تجارت در زمان جنگ اقتصادی تلفات. اژدهایی سایه-تامین مالی قوانین که باعث شد دو سال از ثبت شرکت به صورت پیش فرض ممکن است تحت فشار قرار دادند. روز دوشنبه بانک خلق چین کاهش اساسی آن نرخ بهره برای وام های بانکی علامت شروع یک رای-برش چرخه. دولت های محلی در ضمن در حال حاضر مجاز به صدور بیش از 1.8 تریلیون یوان ($257.8 میلیارد دلار) از اوراق قرضه شهرداری ها پیش از ملی مردم را در کنگره در اوایل ماه مارس زمانی که مالی-کسری و باند-موضوع سهمیه ها را اعلام کرد.

این سیاست حرکت هستند یادآور اوایل سال 2015 زمانی که بانک مرکزی به راه انداخته سیل نقدینگی که کمک مهندس سرزمین اصلی سهام’ شهاب سنگی اجرا شود. در حالی که چینی خانواده ها از دست داده و میلیاردها دلار یا حدود 1.3 درصد از تولید ناخالص داخلی با توجه به Dalio — کسانی که سوار این تجمع در اوایل و فروش در زمان مناسب را به سادگی.

برای سال در حال حاضر بوده است و کشور چین نسبتا باز به منابع مالی خارجی مشتاق به ریختن پول به آن تریلیون دلار بازار. این سرمایه گذاران می تواند دسترسی به اکثر سرزمین اصلی سهام و اوراق قرضه از طریق هنگ کنگ اتصال برنامه ضربه بزنید گسترده تر جهان از اوراق بهادار از طریق زودتر تثبیت سهمیه بندی سیستم. اما نامطلوب تجربه 2015 را همیشه یادآوری خارجی که رگولاتور تعطیل می توانید حساب خود را هر لحظه. بنابراین یک بیت از روابط عمومی در حال حاضر می تواند یک راه طولانی بروید.

Coronavirus که آلوده بیش از 70,000 می تواند یک قو یا بزرگ فرصت های تجاری است. خارجی برای مدیران صندوق به تصرف این لحظه, اما آنها نیاز به در چین جانبی خوب. آیا نمی شود خجالتی در مورد ارسال در ماسک و لباس محافظ. این ویروس امداد صندوق های خیریه دلار بلکه پول هوشمند.

برای تماس با نویسنده این داستان: Shuli رن در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: ریچل روزنتال در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Shuli رن یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بازارهای آسیایی. او که قبلا نوشت: در بازار بارون زیر یک حرفه ای به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری و یک CFA charterholder.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>