برای بسیاری از طرفداران عدم ورزشی احساس می کند مانند از دست دادن. کارشناسان می گویند که طبیعی است.

“من نمی دانم اگر آن را غم و اندوه و یا چه” Politzer گفت. “من احساس می کنم برداشت بدی نیست راه برای مشخص کردن آن است.”

ورزشی خروج است نه یک مفهوم با یک بدن تحقیق پشت آن به دلیل زمان توقف بازی بیسابقه است. اما هر دو از طرفداران و کارشناسان معتقدند آن است که مشروع محصول جانبی از این بیماری همه گیر برای ورزش-دیوانه جمعیت — که بخش بزرگی از جامعه آمریکا است. نزدیک به 60 درصد از آمریکایی ها شناسایی به عنوان طرفداران ورزش با توجه به گالوپ در تازه ترین نظرسنجی. زندگی ورزشی تسلط بالای رتبه های تلویزیون. چهار بزرگ ورزش حرفه ای — بازی بیس بال, بازی بسکتبال, فوتبال و هاکی — فروش بیش از 125 میلیون بلیط در سال گذشته است.

این کشور دارای نوتبوک بدون تماشاگر ورزشی وجود یک UFC fight اینجا و یک موسسه خیریه گلف بازی وجود دارد برای بیش از دو ماه است. عدم وجود بازی باید احساس بی اهمیت در مقابل مقیاس رنج می برند ساخته شده توسط coronavirus و در عین حال آن را همچنان به عنوان یک فرکانس پایین درد.

Politzer مانند دیگر طرفداران مصاحبه برای این داستان را به رسمیت می شناسد و پشتیبانی چرا ورزش را متوقف کرده اند. او بحث خود را از اشتیاق به ورزش با دوستان از آنجا که او نگران آن به صدا در خواهد سنگدلانه و احمقانه است. یک سطح معینی از امتیاز یک پیش نیاز برای احساس های ورزشی برداشت. و در عین حال آن را غیر قابل انکار وجود دارد.

“من در حال یک حرکت تند و سریع چون من می خواهم به دیدن افتتاحیه روز بیس بال؟” Politzer گفت. “من به صحبت با مردم در مورد دیدن نیست روز افتتاحیه بیس بال فانتزی, پایتخت, بازی Wizards بازی. اما آن را احساس می کند مانند این خالی مرتب کردن بر اساس از سوراخ. همه ما باید این سوراخ در زندگی ما در حال حاضر که یکی از آنها از دست رفته است ورزش است.”

کارشناسان گفتند که انتظار طرفداران برای تجربه مشروع احساسات از خروج و یا حتی افسردگی از عدم ورزش است. همین Forsyth, یک روانشناس اجتماعی است که می آموزد در دانشگاه ریچموند گفت: مطالعات نشان داده اند که نرخ خودکشی بالاتر در شهرستانها پس از تیم های فوتبال از دست بدهند.

“است که بسیار روشن و شواهد مردم گره خورده ورزشی خود را به روانشناسی” فورسیت گفت.

حتی به عنوان طرفداران ورزش فکری درک ناتوانی برای تماشای بازی آنها مبارزه با آن است. “مقابله است در مورد کلمه من استفاده خواهد گفت:” برایان هس مدیر اجرایی غیر انتفاعی طرفداران ورزش ائتلاف. “من گرفتن. من خودم ریشه برای هر چیزی که من می توانم.”

“این از دست دادن چیزی شما را دوست دارم” گفت: Eric Zillmer یک عصب استاد در دانشگاه درکسل. “من می تواند به شما به عنوان یک روانشناس بالینی, بزرگترین تهدید برای توانایی خود را به عملکرد از دست دادن است.”

Zillmer صرف بی اندازه از مقدار زمان خانههای گلی خالی ارتباط بین ورزش و وضعیت روانی خود را: او نیز درخل را مدیر ورزشی و کامل بویژه فیلادلفیا sports fan معنی او یک ایده خوب چرا از دست دادن ورزش به معنای بسیار در یک زمان آن را باید مهم ،

“این چندبعدی و آن را پیچیده” Zillmer گفت. “در غیر این صورت ما قادر خواهد بود به جای آن نمی کنیم؟”

‘هنوز هم وجود دارد که از درجه اعتبار ساقط’

ویکتوریا Edel 27-year-old New York Mets فن شده است تماشای “بازمانده” با خانواده اش هنگامی که او chided برادر خود را برای نشان می دهد سرپا نگه داشتن شرط در نشان می دهد او پاسخ داد: “این تنها چیزی است که ما را!”

گرت Hylton 35-year-old Chicago White Sox جانباز و NBA وسواسی از چاه Nev. پر کرده است وقت اضافی با تماشای ویدئو-بازی جریان است. به طور معمول او را ضبط بازی به تماشای آنها را در اواخر شب. “در حال حاضر من تماشای مردم شلیک بیگانگان در سر” Hylton گفت. “که خشن بوده است.”

ناتوانی در به جای ورزش اجازه داده است طرفداران به بازبینی چرا آنها آنقدر قدرتمند است. ورزش وسیله ای برای ارتباط اجتماعی یک راه برای سازماندهی یک نشانگر از زمان. “وحدت حواس پرتی” هس گفت. کارشناسی ارشد به معنی بهار, روز, بیس بال به معنی آن تعطیلات آخر هفته و tip-off از NBA playoff بازی در سواحل غرب به معنی آن را دیر.

“آن را می دهد یک ریتم خوب به همه چیز” Edel گفت. “اگر آن را 7 ما قرار داده و در متس. آن را می دهد یک ساختار خوب و این عجیب و غریب نیست که ساختار متس.”

بی قراری احساس طرفداران ورزش در حال تجربه است به نام آنومی گفت: Jeffrey Montez de Oca, مدیر مرکز بررسی انتقادی ورزش در دانشگاه کلرادو کلرادو اسپرینگز. به این معنی normlessness. در هسته خود ورزش “واقعا قدرتمند مراسم لحظه” Montez de Oca گفت و از دست دادن آنها می تواند عمیقا unmooring.

“هیچ معنای ذاتی و یا سفارش به جهان اما انسان ها به عنوان موجودات نیاز به معنا و ما نیاز به سفارش” Montez de Oca گفت. “بنابراین ما آن را ایجاد کنید. یکی از راههای مهم ایجاد می کنیم آن را از طریق ساخت و ساز از آداب و رسوم. آداب و رسوم ما ارائه معنی و معنی راحتی ما را فراهم می کند. آن را مخالف آنومی.”

معنای متصل به ورزش باعث می شود آنها را قدرتمند تر از روال معمولی. Zillmer شناسایی سه دلیل. اولین گفت و اجتماعی است. ورزش در خدمت هر دو به عنوان زمینه های مشترک برای غریبه ها و اوراق قرضه برای دوستان. آنها ایجاد خانواده و شبکه “شده است که دور از ما در لحظه دقیق ما باید قوی شبکه های اجتماعی بیشتر” Zillmer گفت.

“اگر شما یک طرفدار واقعی شما باید این parasocial روابط” Edel گفت. “آن را نمی, ‘چگونه متس انجام این سال؟’ آن را ‘ما چگونه انجام می دهند در این سال؟’ آن را به شما احساس می کنید مثل شما بخشی از این بزرگتر باشگاه است.”

زمانی که Edel به مدرسه رفت و در واشنگتن او و دوستان او خواهد nod هر زمان آنها یک غریبه پوشیدن متس دنده. “ما می خواهم می خواهم ‘شما نیز مانند این خنگ تیم ما مثل هم,’ ” Edel گفت. “وجود دارد این ارتباط است که ما همه در این با هم. … شما از دست دادن زمانی که آن را وجود دارد.”

زیر مولفه های اجتماعی هستند ناخودآگاه مزایای شناختی. تماشای ورزش Zillmer گفت: با استفاده از قدرت در راه ما هرگز فکر کردن در مورد. پس از یک شی در حال حرکت نیاز به چشمی موتور جنبش اساسا مغز خود را تبدیل به یک دوربین می کند و فوری ضبط شده است. هر بخش از مغز روشن است.

نیاز خیلی عصبی جرم باعث می شود تماشای ورزش درمانی. زمانی که مغز اشغال شده است مانع از آن دیگر افکار باعث می شود آن را غیر ممکن است برای ساکن در مشکلات دیگر است. آنچه در مواجهه با زندگی بدون ورزش واقعا به این معنی است که رو به زندگی بیشتر است.

“آیا آن را نمی سرگرم کننده به تماشای ورزش و نه قادر به فکر می کنم در مورد covid-19?” Zillmer گفت.

طرفداران سعی کرده اند برای پر کردن نیاز خود را با تماشای بازی های قدیمی و یا پیدا کردن ارائه مبهم مانند کره جنوبی بازی بیس بال پخش توسط ESPN در وسط شب. اما Edel گفت: پیر متس بازی ها “فقط مرا غمگین” و Hylton در بر داشت تجربه تماشای کره ای بازی ها وجود ندارد و بدون رفاقت او احساس می کند در حالی که تماشای جوراب سفید با خوراک توییتر خود را باز کنید. “هنوز هم وجود دارد که از درجه اعتبار ساقط” Hylton گفت.

برای Hylton اخیر یکشنبه ها شد “تشریفاتی.” او در شیکاگو بولز دنده او به عنوان شمارش پایین ساعت به قسط بعدی “آخرین رقص” به ESPN مستند در مورد مایکل جردن و گاو که جلب منافع بیشتر به دلیل آن پخش شده و در طول زمان بدون ورزش. آن را تشدید احساسات نوستالژیک و ارائه طرفداران اوراق قرضه است.

“شما دوباره ایجاد اجتماعی سحر و جادو از آن لحظه” Montez de Oca گفت. “بسیاری از مردم در حال تلاش برای ایجاد جهان وجود داشته است که قبل از همه گیر افتاد, مادر, پیر ورزشی.”

اما حتی مستند Zillmer گفت: ناکافی جایگزینی در یک لایه عمیق تر. در مطالعات خود Zillmer متوجه شده است که سازمان ورزش تماشاگر یک ویژگی منحصر به فرد به تمدن ها و جوامع در بالاترین سطح عملکرد. در راه است که آنها هیچ چیز کمتر از یک نماد یک جامعه امرار معاش: اگر شما ورزش شما از آن ساخته شده ایم. از دست دادن آنها نگران کننده است در یک سطح بنیادی.

“در کهن الگویی در سطح ورزش نشان دهنده زندگی” Zillmer گفت. “هنگامی که شما لازم نیست که آن را مانند یک مرگ. من مطالعه کارل یونگ. من کوچک است. مردم در مورد آن صحبت نمی مانند که. اما شما می توانید آن را احساس کنید.”

پذیرش یک واقعیت جدید

به تازگی Edel میگردین از طریق تلفن خود را در بر داشت و یک عکس از آخرین روز سال 2019 فصل بیس بال. او و یک دوست پیدا کرده بود یک راه برای رسیدن به سیتی زمینه در ارزان است. آن روز با شکوه و متس به دست آورد. آن سعادتمند حافظه و از آن ساخته شده او غم انگیز است که او نمی داند که آن را ممکن است دوباره اتفاق می افتد.

Edel پدر پیتر درگذشت در اوایل ماه آوریل. او تحت عمل جراحی قلب در ژانویه و توسعه عفونت در سالمندان مرکز نوتوانی. (او آزمایش منفی برای coronavirus Edel گفت: اما نشان داد بسیاری از علائم است.) Edel بهترین خاطرات پدر او شامل متس: حضور در آخرین بازی در ورزشگاه درخت روغن قلم با هم, خوردن چرک, ایتالیایی, یخ در صندلی. Edel بازدید پدرش در اوایل ماه مارس در اطراف این زمان او گذاشته شد و از کار خود را. اولین چیزی که پیتر ذکر شد پیت آلونسو را پاره پاره و شروع به آموزش بهار و آیا Tim Tebow تا به حال شانس به متس’ روز افتتاحیه فهرست.

“آن شخص به رفتن را از طریق این مسائل و می دانم که این امر می تواند واقعا بزرگ راحتی به [متس بازی] و لازم نیست که در دسترس همه” Edel گفت. “آن را در هم تنیده در تار و پود همه چیز است.”

هنوز هم به عنوان MLB توطئه بازگشت او احساس می کند در تضاد. Edel ترس صاحبان برگزار خواهد شد طرفداران احساسات بیش از بازیکنان به عنوان آنها در تلاش برای بازگشت به بازی “با استفاده از ما به عنوان بهانه ای برای توجیه خود را s—– سرمایهداری اقدامات,” او گفت: “اگر این ورزش بودند به عجله بازگشت به قبل از فراهم کردن شرایط ایمن برای بازیکنان و پرسنل.

“که واقعا زحمت من” Edel گفت. “من نمی دانم اگر این بدان معناست که من نمی خواهد آن را تماشا و یا اگر من می خواهم به تماشای و فقط احساس بد است.”

Politzer نه اجازه خود را به فکر می کنم در مورد امکان ورزشی باقی مانده وجود ندارد و در ایالات متحده در گذشته از تابستان است. فوتبال ورزش مورد علاقه خود را و او نمی تواند تحمل به فکر پاییز بدون NFL.

“خواهد بود که — من نمی خواهم بگویم آن ویرانگر خواهد بود چرا که باعث می شود آن را به نظر می رسد مهم تر از آن این است که” Politzer گفت. “اما من احتمالا می تواند در یک حالت عمیق غم و اندوه برای یک دوره طولانی از زمان است.”

Politzer هر چند کشف جدید روال. او فانک به طول انجامید دو یا سه هفته, او گفت:, و سپس او تصمیم گرفت به استفاده از خود را به تازگی زمان. او دستور داد بازی رایانه تجهیزات شروع به انجام یوگا ترمیمی در اتاق نشیمن خود را و خوردن سالم. او پیوست آنلاین پوکر لیگ. او نقش اجتماعی دور بازی از مهاجران از Catan در حالی که کباب با دوستان. او طول می کشد پیاده روی های طولانی.

“من از نوع باز من درب جلو و متوجه شدم, من حدس می زنم من قصد دارم به رفتن به خارج در حال حاضر” Politzer گفت. “من پیدا کرده اند همه از آن به یک تکان دهنده جایگزینی مناسب. شاید مثل هر برداشت من ذهن و بدن و احساسات شد و پذیرش این واقعیت جدید است.”

چگونه خود را جدید روال مش با آنهایی که قدیمی باقی مانده است دیده می شود. اما Politzer خاصی قدیمی خود را fandom عادات باز خواهد گشت. او به مقابله بدون ورزش است اما زندگی بدون آنها او را نذر هرگز به آنها را برای اعطا.

“من واقعا به یک طرفدار ورزش, دوباره,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>