به جو نقب زدن وغصه ما وارد در دست اندازه’ بخشی از NFL تقویم

که سالانه پویا بیش از پرورش داده سر خود را دوباره در روز دوشنبه به جو نقب زدن وغصه. شما ببینید رکورد-تنظیم LSU کارفرمایی به طور گسترده ای انتظار می رود برای رفتن شماره 1 به طور کلی در ماه آوریل پیش نویس این گزارش در با بررسی برانگیزتر عام و نه اینچ دست.

برای قرار دادن که به چشم انداز و اجازه دهید آن صورت, همه ما می تواند استفاده از یک دوز از چشم انداز در حال حاضر — ESPN اشاره کرد که نقب زدن دست اندازه خواهد کراوات برای کوچکترین در میان تمام quarterbacks پیش نویس در دور اول از سال 2008. دو نفر دیگر شد Jared Goff رفت No. 1 در سال 2016 و رایان Tannehill برداشت هشتم در سال 2012.

در حال حاضر در اینجا این است که که در آن ما شروع به به “از سوی دیگر” جنبه (هیچ جناس در نظر گرفته شده اما خوشبختانه پذیرفته شده) که علامت بحث بر سر اینکه آیا اندازه دست در واقع به معنی هر چیزی است.

Goff, برای مثال تا به حال یک جامد شروع به کار خود را که شامل دو نرم افزار کاسه انتخاب و یک سوپر باول ، اما از سوی دیگر او وحشتناک بود که در بازی نیست نگاه بسیار خوب در سال 2019 و هیئت منصفه هنوز چقدر از موفقیت های خود بدهکار است به لس آنجلس قوچ مربی شان McVay طرح. برای Tannehill به نظر می رسد برای آمدن به او را در این فصل با Tennessee Titans اما قبل از که او سال ها وقت صرف فرو رفته در حد وسط با دلفین ها.

ESPN نیز زده شوم توجه داشته باشید در این ادعا که فقط سه quarterbacks بیش از 10 سال گذشته خود استفاده کرده اند و نه اینچ دست به پرتاب به عنوان بسیاری از 300 NFL می گذرد و هیچ کس در میان Goff, Tannehill و چاد Henne, نوشته شده در مجموع QBR بالاتر از 55. از سوی دیگر QBR نشان دهنده یک علامت از 50 عنوان متوسط تا 55 خواهد بود بالاتر از حد متوسط می باشد که صدا های وحشتناک, درست است ؟

آن را به نظر می رسد که موفق NFL quarterbacks تمایل به دست اندازه نزدیک به 10 اینچ از نه یا حداقل بیش از 9.5 اینچ به طوری که نمی تواند به خوبی جواب برای نقب زدن. از سوی دیگر برخی سوپر باول برنده و اخیر NFL MVP به نام پاتریک Mahomes اندازه گیری در فقط 9¼ بنابراین نقب زدن می تواند برخی از مشاوره در دست داشتن تنها کمی کوچکتر از آن است.

در واقع این دو تا به حال طنز آمیز ارز پنج شنبه به عنوان نقب زدن به شوخی در مورد دست خود را اندازه گیری املایی عذاب برای او NFL حرفه ای.

دست wringing بیش از اندازه دست باعث شده است که مقدار زیادی از چشم نورد در طول سال اما دلایل نگرانی ممکن است سخت به درک. در واقع چیزی که به طور بالقوه سخت به درک در این مورد فوتبال NFL نهفته در قلب مسئله است.

منطق به شرح زیر است: کوچکتر دست کمتر امن گرفتن در فوتبال. که می تواند باعث بیشتر بی مهارت و یا حداقل آن را سخت تر برای پرتاب با سرعت و دقت در هوای نامساعد شرایط. در آن نور شایان ذکر است که شماره 1 انتخاب کنید متعلق به سینسیناتی که باعث می شود سفر هر سال به کلیولند پیتسبورگ و بالتیمور.

در دیگر … بیایید فقط شروع به رفتن با “اما” یک 2019 مطالعه انجام شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز بسیار کمی همبستگی بین NFL دست اندازه و بی مهارت, نرخ و یا سرد-آب و عملکرد. علاوه بر این یکی از کوچکترین دست اندازه ها در حافظه اخیر برای دور اول پیش نویس انتخاب کارفرمایی در این گزارش متعلق به مایکل جکسون که میکروسکوپی 8½-اینچ دستگیره های جلوگیری نمی کند او را از داشتن یکی از قوی ترین سلاح در حافظه اخیر است.

پس از آن وجود دارد Aaron Rodgers شده است که ترجمه آن را در سراسر خلیج سبز منجمد تندرا با یک گزارش دست اندازه 9⅜ که ظاهرا ترک پیش نویس ارزیابی سرد است.

با این حالاین دو کمترین اشتباه کردن نرخ در ایالات متحده آمریکا امروز مطالعه اتفاق افتاد متعلق به Goff و درک Carr که 9⅛-اینچ دست به طور مشابه ، به علاوه یک 2014 Rotoworld مطالعه که در نگاه quarterbacks پیش نویس از سال 2008 تا 2012 که تا به حال دست خود را رسما اندازه گیری در ترکیب این نتیجه رسیدند که اندازه دست در ارتباط بسیار نزدیک تر به عبور موفقیت از ارتفاع بود.

اصلی غذای آماده است که از مطالعه هر چند که NFL تیم ها و بازیکنان فوتبال فانتزی به طور یکسان ممکن است بهره برداری غلط تعصب در برابر quarterbacks که در نظر گرفته شد کوتاه بود که دست های بزرگ. نمونه های کوچکتر از سیگنال گیرنده سقوط کرد که در پیش نویس اما رونق در جوانب معروف عبارتند از: Drew Brees (10¼-اینچ دست) و راسل ویلسون (همچنین 10¼).

در یک مربوط به توسعه NFL پرسنل مدیران بنا به گزارش ها تا به حال عمده ترس قرار داده و به بقیه سال گذشته زمانی که اوکلاهما با استعداد اما کوچک Kyler موری نوشته شده جامد دست اندازه 9½. که مانع پاک او رفت و برای تبدیل شدن به شماره 1 انتخاب کنید و بازی خوبی برای کاردینالز.

نقب زدن ظاهرا نمی تواند ذخیره کردن یک انگشت در موری دست اندازه, اما او قطعا می تواند اشاره به آمار نهایی خود را در کالج های نجومی که با موری بودند هیچ چیز به انگشت شست خود را بینی در. در واقع با 5,671 متری و 60 touchdowns در 76.3 درصد عبور به علاوه یک قهرمانی ملی خود کار دستی به مبلغ مسلما بهترین کمپین تا کنون توسط یک بخش کارفرمایی.

قطعا دیگر هیچ کارفرمایی در سال جاری پیش نویس حتی آلاباما توا Tagovailoa می تواند ذخیره کردن یک دستکش در نقب زدن در رزومه. که او را به دنبال مانند دست پایین بهترین نامزد برای رفتن شماره 1 به طور کلی برخی کاستی ها کنار گذاشته است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de