شامل coronavirus ایتالیا را محدود کردن جنبش در سراسر حد شمالی آن در منطقه از جمله شهر میلان

Andrea Fasani سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

ایتالیایی Carabinieri افسر پوشیدن, ماسک صورت پزشکی غرفه در ورودی یک بیمارستان نظامی سابق در باجو منطقه از میلان در 6 مارس سال 2020 است.

رم — نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در اوایل صبح روز یکشنبه گفت که این کشور بود قفل کردن بخش های زیادی از شمال شامل تمام پرجمعیت منطقه لمباردی با محدودیت در حرکت است که اعمال می شود به حدود 16 میلیون نفر است.

ایتالیایی اقدامات که کونته گفت: می توان عناصر رسمي تزييني بعد یکشنبه, علامت مهم ترین coronavirus اقدامات انجام شده در هر نقطه خارج از چین و فلج مرفه ترین نقاط کشور — از همه جا ونیز به پایتخت اقتصادی میلان در تلاش برای مهار این بیماری را گسترش.

“ما اعمال یک رژیم از اقدامات محدود کننده” کونته گفت. “ما مواجه با یک وضعیت اضطراری ملی اضطراری است.”

این اقدامات حداقل به طور موقت تبدیل خواهد شد ملت, قفل کردن بسیاری از بخش شمالی این کشور با جنبش محدود توسط مقامات و تایید شده تنها برای موارد اضطراری و فوری کار و بهداشت و مسائل.

تغییرات را قطع روزانه با سرعت بالا راه آهن ارتباط بین میلان و رم را مطلق توقف گردشگری و اساسا آوردن ایتالیا اقتصادی افزوده به وقفه در حالی که سیگنالینگ است که کشورهای دموکراتیک غربی در حال حاضر به شدت محدود کردن آزادی به عنوان آنها ادعا با بیماری عمده شیوع بیماری.

[ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای ردیابی شیوع. تمام داستان های مرتبط در خبرنامه برای دسترسی به رایگان هستند.]

کونته گفت: محدودیت در آزادی بود و نه مطلق اما او گفت که این کشور مواجه شد یک لحظه بحرانی در آن دو هفته نبرد شامل بزرگترین شیوع کروناویروس در اروپا است. کونته گفت: این اهداف به طور خاص برای محدود کردن این ویروس را گسترش و جلوگیری از بیمارستان teetering در آستانه یک بحران بهداشت عمومی از تبدیل شدن غیرمنتظره.

محدودیت — که در محل باقی می ماند حداقل تا آوریل 3 — درخواست برای کل منطقه لمباردی, صفحه اصلی به میلان و 14 استان های شمالی از جمله ونیز.

ایتالیا در چند روز اخیر دیده است, این ویروس فقط شتاب با تعدادی از موارد فعال در کشور افزایش فراتر از 5,000 — بیش از نیمی از آنها در منطقه لومباردی. در روز شنبه به تنهایی این کشور را تایید کرد بیش از 1 ، 000 مورد جدید در سراسر کشور و رئیس ایتالیا را حاکم بر جناح چپ حزب نیکولا Zingaretti اعلام کرد که او تا به حال قرارداد این ویروس شد و در انزوا در خانه.

در دو هفته بلافاصله پس از coronavirus با ظهور بحران در ایتالیا, 11 شهرهای کوچک قرار داده شد و تحت مستند — محدودیت های است که متوقف جنبش 50000 نفر است. اقدامات جدیدی انجام دور با آن مناطق به طور کامل قرار دادن محدودیت های مشابه در نزدیک به یک چهارم کشور است.

“در حال حاضر آن است که بسیار گسترده تر منطقه” کونته گفت.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز coronavirus شیوع]

مدارس نیز بسته باقی می ماند که در طول زمان و مکان رویدادها را متوقف از جمله مجالس ترحیم. اقدامات مانند بسته شدن موزه ها و تئاتر تمدید خواهد شد در سراسر کشور.

اما سوال وجود دارد در مورد چگونگی اقدامات به خصوص در جنبش به اجرا گذاشته خواهد شد — و این که آیا یک کشور که ادویه آن سرگرم آزادی برخورد خواهد شد و هر چیزی در نزدیکی چین به سبک مستند.

جدید فرمان دولت قرار داده نمی شود و به زندگی عمومی و اجازه می دهد تا رستوران ها و کافه ها به ادامه عمل تا زمانی که مشتریان باقی می ماند یک متر جدا از یکدیگر است.

اواخر روز شنبه پس از یک پیش نویس از پیشنهاد دولت تا به حال مطرح شده در رسانه های منطقه ای و رهبران محلی در شمال پاسخ با نگرانی یا خشم نگران است که محدودیت های اعمال شده بودند مشخص نیست. Attilio فنتنا فرماندار منطقه لومباردی به نام دولت در طرح “سرباز یا مسافر.”

ایتالیا را سه جداگانه مهر و موم کردن-مناطق — بزرگترین کسانی که منطقه اطراف میلان. یکی دیگر از به اصطلاح قرمز منطقه به شرق می باشد ونیز در امتداد دریای آدریاتیک. آخرین منطقه خواهد بود در امتداد همان حاشیه دورتر به جنوب; که در داخل منطقه وجود دارد خواهد بود یک جزیره از خاک بدون همان ممنوعیت — این کشور کوچک سان مارینو.

این محدودیت نیز مطمئن برای مقابله عظیم اقتصادی ، حتی قبل از coronavirus اضطراری را شکست ایتالیا تا به حال اتحادیه اروپا ضعیف ترین اقتصاد — که در آستانه چهارم آن رکود اقتصادی از سال 2008. در آب بندی کردن آن سرمایه مالی میلان و توریستی آن نشان از ونیز کشور است موارد فوق هر گونه حس عادی در کوتاه مدت به این امید که آن را می تواند انجام آنچه که چین توانسته است: آهسته رشد موارد جدید.

لومباردی و ونتو, بزرگترین مناطق شمال حدود 30 درصد از ایتالیا اشتغال و 40 درصد از صادرات آن.

ادامه مطلب

چگونه پزشکان درمان بدحال coronavirus بیماران

چه رفت با کروناویروس آزمون در ایالات متحده آمریکا

Retropolis: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نمی دانم مردم از آنفولانزا درگذشت.’ آن را کشته پدر بزرگ خود را.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de