و هنگامی که بلمونت استیکس رفت و شنبه به Tiz قانون توسط یک روبرو شد و با دو چهار طول در کاورنو و تماشاگر کمتر بلمونت پارک و به مربی بارکلی Tagg, اسب دوانی مانوئل فرانکو و صاحبان Sackatoga پایدار از ساراتوگا اسپرینگز در ایالت نیویورک چیزی وجود دارد به لحاظ تاریخی عجیب و غریب در مورد آن است.

زمانی که Tiz قانون رو به بالای کشش و سپس اصرار بر کشش طولانی یک اسب تاجگذاری آن باز تاج سه گانه فصل پیکربندی مجدد به دلیل رمان coronavirus همه گیر ترک او به دنبال نادر سه جانبه شاهکار در کنتاکی دربی هنوز 11 هفته در سپتامبر. 5 و شاید یک Preakness هنوز 15 هفته دور در Oct. 3. که چنین خمیازه کشیدن مجموعه ای از شکاف — سه گانه این فصل عادی مدت — که Tagg ارقام به اجرا Tiz قانون در “تابستان دربی” را از طریق سهام در ساراتوگا در ماه اوت. که مایل و یک چهارم خواهد بود بیش از این Belmont, کوتاه از آن حد معمول و نیم مایل به مایل و یک هشتم از آنجا که اسب نداده کافی شانس برای چاشنی.

“شما هرگز مطمئن شوید که اگر شما آنها را دقیقا حق با شماست و این مرد [Tiz قانون] باعث می شود آن را آسان برای شما,” گفت: Tagg, بیمار مرد, بیمار مرد که برنده سال 2003 Kentucky Derby و Preakness با کید. “او می گوید:” من آماده برای رفتن. بیایید نژاد’ ” — اگر چه احتمالا در زبان انگلیسی.

او اما به این ورزش بهترین فرصت برای تولید تعداد زیادی از روان-فارسی پچ پچ در سراسر ماه های آینده آن را به عنوان plies این ناآشنا برنامه. از طریق طولانی پیش زمستان و اوایل بهار Tiz قانون تا به حال شده است به طور گسترده ای فرض بهترین 3 ساله رفتن. او تا به حال برنده چهار نفر از پنج مسابقه از جمله گاو مقدس سهام در Gulfstream پارک در نزدیکی میامی در ماه فوریه و فلوریدا دربی در همان مشترک در اواخر ماه مارس است.

پس از آن به عنوان بیماری همه گیر, ضربه, ورزش رفت و تاریک در حالی که رقابت های بزرگ رو addled و زین با تعویق و توانا رقبا رو صدمات که در سمت چپ Tiz قانون مسیر خود را به آخرین برنده دایره کنون کمتر به هم ریخته. آنها شامل نادال و شارلاتان هر دو کارآموزان از باب Baffert که استاد تاج سه گانه در سال های اخیر با یورش آمریکا و فرعون (2015) و توجیه (2018).

زمان شنبه پست زمان آمد, قدیمی ترین تاج سه گانه مسابقات تا به حال رکورد خود را برای noiselessness. صدای آهنگ مفسران تکرار. قدیمی جایگاه یک هزار roars رفته بود نقش برآب به سکوت. از trackside یک نفر می تواند شنیدن سیلی از شلاق در horsehide. که همه مناسب Tagg که هرگز مناسب توضیحات توجه گراز.

“در واقع آن را بسیار خوب,” او گفت: از سکوت. “من نمی توانم در مورد آن شکایت. من سعی می کنم به یک حرکت تند و سریع در مورد آن, اما من فکر آرام بود و نوع خوب است.”

او توضیح داد: “زمانی که آنها همه وجود خود اسب می شود واقعا عصبی است. . . . آن را به خوبی ببینید هیچ هیاهو برای تغییر است. شما کار و کار و کار بر روی این اسب و شما آنها را بیش از روز شنبه بعد از ظهر است و شما احساس می کنید همه چیز را در حال سقوط از هم جدا.”

وی افزود: “حتی بعد از مسابقه خوب بود. وجود دارد و نه فریاد.”

با توجه به Tiz قانون مالکیت گروهی که می توانست به معنای جدی فریاد برای گروه اعداد در جایی در اواسط 30s. اما نیویورک مسابقه انجمن اجازه نمی دهد صاحبان این نژاد به طوری که حدود نیمی از Sackatoga ذینفعان در ملاقات Pennell رستوران در ساراتوگا اسپرینگز در زیر یک پوشش پاسیو.

“ما قصد داریم حدود نیمی از شرکای ما وجود دارد در مورد یک گروه از 35 یا بیشتر با همسران و قابل توجهی دیگران” منجر صاحب جک Knowlton گفت. “ما فقط در حال رفتن به مجبور به وضع قانون اگر او برنده, برای مردم به بوسیدن و بغل کردن. اما, که به من برای روز.”

او و Tagg سفر کرده بود بوسیدن و بغل کردن جاده قبل از 17 سال پیش زمانی که خنده دار کید هم زده تا یک بهار سحر با توجه به صاحبان دلربا عدم سرسام آور ثروت است. Knowlton هنوز هم به شما بگویم او خواسته است که آن را تا به حال نمی بارید در بلمونت استیکس روز در سال 2003 زمانی که امپراتوری ساز ثابت inarguably بهترین خنده دار کید زد سوم و تاج سه گانه آرمان رفت و آه.

و در عین حال خنده دار کید تنها باقی می ماند نیویورک-پرورش اسب به نفع خود Kentucky Derby و در حال حاضر Tiz قانون تبدیل شده است و فقط چهارم نیویورک تربیت را به نفع خود نیویورک به بالاترین نژاد. داشتن پیوست جهان در Twin Creeks مزرعه در شمال ایالت نیویورک او پیوست و برخی از نزدیک باستان نام های شنبه: ظالم (1867), Fenian (1869) و جنگل (1882).

آنها ممکن است reveled بیش از آن در ساراتوگا اما نوردید مناسب نیست در اینجا که در آن تنها سر و صدا سرو در بانک حافظه. به عنوان بزرگ-با نزدیک شدن به زمان مسابقه نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) به نظر می رسد در فیلم به “خوش آمدید شما” اگر نه همه که بسیاری از yous و اعلام کرد خود را “افتخار می کنم که اولین رویداد بزرگ ورزشی در کشور ما پس از covid بحران برگزار خواهد شد در بلمونت پارک.”

او بسته با “سواران!”

در 5:32 p. m., آنها سیناترا در “نیویورک نیویورک” به هیچ سلامتی.

در این فاصله کوتاه به معنای اسب شروع در گوشه دور از پشت به جای معمول خود را نزدیک.

“این است که در حال حاضر پست زمان” رفت و عمومی آدرس بدون سر و صدا.

“و همه آنها در دروازه.” بدون سر و صدا.

“و آنها خاموش است.” بدون سر و صدا.

سپس مسابقه رفت formulaically. Tiz قانون واقعا نسبت به دیگران وارد بر خود را آرزوها و امیدها و شاید حتی larks در پایان در 1 دقیقه 46.53 ثانیه است. Dr پست زد دوم و حداکثر بازیکن سوم قرار گرفت.

“این به من شبیه همه چیز کار می کرد مانند ساعت,” Tagg گفت. او تسلط بسیاری از ناشناختهها از بهار سه ماه اخراج. “من هر چیزی را انجام دهید واقعا شدید با او,” او گفت:.

سپس فرانکو پیاده و گفت: Tagg که Tiz قانون آنها Tagg توصیف به عنوان تهاجمی و گازگیر و کیکر “آیا همه چیز خیلی طبیعی است.” سپس Franco, سقوط 2019 بالا اسب دوانی در بلمونت پارک آنها Tagg توصیف به عنوان “خوب بچه کوچک” “طبیعی رایدر” با “یک احساس طبیعی برای اسب” تا به حال به عجله کردن برای سوار شدن به مسابقه بعدی. او را متوقف به انجام یک مصاحبه تلویزیونی. “او باور نکردنی بود,” فرانکو گفت. و در تاج سه گانه چشم انداز: “البته. من اسب. من در دست خوب است.”

فقط قبل از او گفت که تنها صدای بود آبشاری از طریق سکوت از طبقه سوم.

“راه رفتن مانی!” آن رفت تا با صدای رسا.

“با تشکر از شما, اندی!” فرانکو hollered به بالا.

پیش نمایش مسابقه

با تشکر از رمان coronavirus همه گیر در این سال تاج سه گانه را نگاه کنید هیچ چیز مثل هر که قبل از آن آمده. به جای اینکه آخرین مسابقه در سری سالانه روز شنبه بلمونت استیکس را به عنوان اولین پا می شود و مسابقه در یک فاصله کوتاه تر از حد معمول. سپس به جای سنتی دو هفته صبر کنید بین نژاد برنده خواهد شد که بیش از دو ماه تا کنتاکی دربی در سپتامبر. 5. این Preakness Stakes خواهد شد و سپس نتیجه گیری چیز Oct. 3.

“این یک کمی پیچ, اما آن را هنوز هم تاج سه گانه” جک Knowlton رئیس Sackatoga پایدار مشارکت که صاحب بلمونت سهام مورد علاقه Tiz قانون گفت: ممکن است. “بعضی از مردم شکایت خواهد کرد این تاج سه گانه و اگر آنها می خواهند برای قرار دادن یک ستاره در آن خوب است. و اگر آنها نمی خواهند به نگه داشتن اسب که چه کسی برنده تمام نژادها در همان بالا به عنوان دیگر تاج سه گانه برندگان چرا که او مسابقه مایل و نیم در پایان من آن را دریافت کنید و من با آن خوب هستم. من هنوز هم عشق را به نفع خود تمام نژادها.”

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد این مسابقه که برگزار خواهد شد بدون طرفداران حاضر در بلمونت پارک در لانگ آیلند.

تمامی زمان ها شرق.

پست زمان: 5:42 بعد از ظهر

تلویزیون/پخش: NBC پوشش آغاز می شود در 2:45 بعد از ظهر شبکه جریان مسابقه در NBCSports.com و در آن NBC Sports app.

زمینه (با صبح-خط شانس)

  1. ضربه بزنید و آن را به نفع خود (6-1)
  2. تنها Volante (9-2)
  3. حداکثر بازیکن (15-1)
  4. مدرن (15-1)
  5. فارمینگتون جاده (15-1)
  6. جلو سمت چپ (30-1)
  7. دونده جنگل (50-1)
  8. Tiz قانون (6-5)
  9. Dr پست (5-1)
  10. پنوماتیک (8-1)

پس از آن کوتاه تر مسابقه بیش از حد معمول است ؟ بله. “آزمون از قهرمان” معمولا خسته کننده است 1½ مایل (12-فورلانگ) رقص در اطراف مسیر در بلمونت پارک اما در این سال مسابقه کوتاهتر شده است به 1⅛ مایل (نه furlongs) به “درستی حساب برای برنامه تنظیمات به سه گانه تاج سری و به طور کلی تقویم برای 3 ساله ها در آموزش” نیویورک مسابقه انجمن گفت: در اوایل این سال است.

“این سخت بود بپرسید در حال توسعه 3-سال اسب برای رفتن به مراتب پس از نه مسابقه برای ماه” NYRA اجرایی دیوید o’rourke نیویورک تایمز گفت.

چه چیز دیگری متفاوت است ؟ به دلیل موقعیت به طور موقت به عنوان اولین مسابقه از تاج سه گانه در این سال بلمونت استیکس را شامل می شود در جاده ها به Kentucky Derby امتیاز مسابقه سیستم که توسط اسب واجد شرایط برای اجرا به صورت گل رز. برنده چهار مسابقه را دریافت 150 امتیاز — همه اما تضمین یک نقطه در Churchill Downs در ماه سپتامبر — با 60 امتیاز دوم 30 به سوم و 15 تا چهارم.

آیا بلمونت استیکس یک کوکتل ؟ چرا آن را انجام می دهد: Belmont جواهر. در سال 2016 ما برخی از mixologists را که نوشیدن حتی بهتر و در اینجا دستور غذا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات