در طول یک سری از غواصی بین 29 جولای و آگوست ، 4, 2019 در زیر به طور خلاصه ضعف “شدید و بسیار غیر قابل پیش بینی جریان” و “اتفاقی در تماس بود و گاهی اوقات ساخته شده با بستر دریا و در یکی از مناسبت های خراب” با توجه به گزارش های EYOS اعزامی که اعدام غواصی.

زیر شد وزن در زمان و انجام هر گونه “غیر طبیعی نشانه های فیزیکی از آسیب” EYOS گفت: اما معلوم نیست چه آسیب اگر هر تایتانیک پایدار.

“ما به طور تصادفی ایجاد ارتباط با کشتی تایتانیک یک بار در در حالی که ما در نزدیکی سمت راست بدنه نقض یک قطعه بزرگ از بدنه است که چوب را از” سفر رهبر راب مک کالوم به تلگراف گفت که برای اولین بار به ارائه گزارش در مورد حادثه. “پس از آن ما شاهد قرمز رنگ زنگ زدگی لکه در کنار sub.”

RMS Titanic Inc., آتلانتا مبتنی بر نجات شرکت است که صاحب حق انحصاری برای حذف آثار از خراب در پاسخ با عصبانیت در دادگاه تشکیل پرونده روز شنبه خواستار آن است که فیلم از این حادثه بود تبدیل به بیش بلافاصله “تحت قانون مجازات پیمان شکنی.”

که EYOS و سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره که مسئول حفاظت از سایت و تا به حال یک ناظر پردازنده “موفق به اطلاع RMST و دادگاه برای نزدیک به پنج سال افزایش می دهد یک سری از مسائل نگران کننده” شرکت گفت.

EYOS اول مطلع ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شرقی ویرجینیا در مورد این حادثه در Jan. 7.

در بیانیه روز شنبه, NOAA سخنگوی بردی فیلیپس رد این ادعا که آژانس فدرال پنهان کرده بود این حادثه از نجات شرکت با اشاره به وجود یک RMST ناظر پردازنده کشتی برای سفر که “می دانستم که از این حادثه و عدم گزارش آن را” به RMST.

RMST گفت: در آن دادگاه تشکیل پرونده است که زمانی که آن را یاد گرفته از این حادثه دو هفته پیش و خواسته RMST ناظر چرا چیزی نمی گفت این شرکت در مورد آن او گفت که او بر این باور او نمی تواند به دلیل شرایط یک قرارداد محرمانه. معلوم بود که توافقنامه محرمانه بود.

NOAA گفت: روز شنبه که در جریان نبرد قانونی RMST است که به دنبال کسب اجازه از دادگاه به “برش باز کردن بدنه و استخراج آثار از کشتی” که این سازمان مخالف.

قبلا salvagers شده اند مجاز به جمع آوری تنها مورد از یک زمینه باقی مانده در نزدیکی کشتی و نه از داخل آن است.

RMST می خواهد برای حذف یک مارکونی تلگراف بی سیم فرستنده از یک “عایق صوتی اتاق” است که دست نخورده باقی مانده برای 108 سال است.

طبیعی فروپاشی خراب نشان می دهد این سقف می تواند به سقوط در یک سال برای همیشه دفن رادیو RMST به تلگراف گفت. یک جلسه در مورد برنامه ریزی شده است برای Feb. 20.

بی سیم مورد استفاده قرار گرفت برای ارسال تماس پریشانی در اوایل ساعت 15 آوریل سال 1912 پس از تایتانیک آمار یک کوه یخ.

در آن زمان دولت از هنر و تکنولوژی به عنوان واشنگتن پست بریتنی Shammas قبلا گزارش شده است.

“در یک بار. ما زده اند یک برگ. این یک CQD [SOS] پیر مرد,” ارشد اپراتور بی سیم, جک فیلیپس انتقال به نزدیکی یک کشتی پس از برخورد.

و سپس: “ما در حال قرار دادن مسافران در قایق های کوچک. زنان و کودکان در قایق. نمی تواند بسیار طولانی تر آخرین. از دست دادن قدرت است.”

آخرین پیام این بود: “بیا سریع. اتاق موتور تقریبا کامل است.”

فیلیپس درگذشت تایتانیک همراه با بیش از 1500 دیگران است.

ادامه مطلب Retropolis:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im